Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Samo sam hteo prvih pet jer ove dole imam i unesem 2$ ali nece,imam dvoljno novca na kartici...
 
U vezi Generalsa, da budem kulturan i da ne psujem, ali drugovi iz EA nisu se ni udostojili da nameste rezoluciju bar 1920x1080 :) Ovako igram u 1024x 800 i nešto. Više se i ne sećam kada sam imao CTR monitor :D
 
pa mozes rucno namestiti rezoluciju u nekom ini fajlu.
 
Najveci kod Generalsa je to da pocinje da secka kada ima malo vise jedinica na mapi.
 
to mu je stara boljka i nema veze ni sa originom ni sa bilo cime drugim tako da to ne bi smela biti prepreka za kupovinu.
nego mene brine druga stvar.ovaj origin dozvoljava da imas dve iste igre na nalogu? pitam a vidim da moze.zar nije to malo bolesno?
 
12898_678445215617144_8921236340435950937_n.jpg
 
G@W zašto troluješ? :D
Btw, pošto su ovim bundlom kompletirali Dead Space, ja se nadam da će dodati ME3 za par dana, tj. bilo bi kul. :)
 
To sam pokupio sa reddita, izvor je nekakva korejska EA fejsbuk stranica.
 
Poslednja izmena:
Pa to bi onda baš bilo razočarenje...
 
pa dobro , i da ne daju vise nista sasvim smo lepo prosli.ne treba biti proklet.
 
Vredi li taj AP novce? Da li gaje neko igrao ovde od forumasa? Vidim da su misljenja na netu ekstremno podeljena ka krajnostima...
 
Ja igrao kad je izašao i tad mi je bio sasvim okej, čak i dobar. Sad stvatno ne znam šta bih mislio.
 
Vredi li taj AP novce? Da li gaje neko igrao ovde od forumasa? Vidim da su misljenja na netu ekstremno podeljena ka krajnostima...
Po mom misljenu ne vredi. Jednostano ideja je dobra, spoj nekoliko zanrova, ali dosta lose izvedeno. Secam se pre par godina kad je igra trebala da izadje, bio je pravi hype i onda razocaranje. :d
 
U vezi Generalsa, da budem kulturan i da ne psujem, ali drugovi iz EA nisu se ni udostojili da nameste rezoluciju bar 1920x1080 :) Ovako igram u 1024x 800 i nešto. Više se i ne sećam kada sam imao CTR monitor :D

Rekao sam ti da nece moci ;)
 
Vredi li taj AP novce? Da li gaje neko igrao ovde od forumasa? Vidim da su misljenja na netu ekstremno podeljena ka krajnostima...

Ako možeš da zažmuriš na neke loše stvari AP je sasvim solidan, igra poseduje imerziju koju imaju svi Obsidian naslovi, a meni je imerzija najbitnija :)
 
^thx, to me je i interesovalo... Grafika mi je mahom u drugom planu... Bitno je da nema nekih većih game breaking bagova...
 
Hvala majstore.

(Ovo je u vezi podizanja rezolucije Generalsa :banana:)



Ima leka apoteka

Sama rezolucija moze da se digne u config.ini fajlu (u documents/command and conquer Generals folderima).

Nisam probao bez GenTool-a ali nakon 2 - 3 minuta u skirmish partiji mi zapuca igra - zamrzne ekran (muzika i dalje u pozadini ide ok), a proces ni task manager ne moze da ubije! :(

P.S. Evo uputstva za igranje online: http://www.gamereplays.org/community/index.php?showtopic=951054
 
Poslednja izmena:
A sto si obrisao i user name? da ti kolege ne vide? Trazis pomoc, a skrivas ime...
Salim se naravno.
Probaj drugi browser. Mislim da bi na toj strani trebao da bude finish purchase dugme ili tako nekako.
 
Vrh Dno