Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Deus Ex: Human Revolution ™ The Missing Link - $3.75 (2.92 eur)
Deus Ex: Human Revolution™ Tactical Enhancement and Explosive Mission Bundle - $1.00 (0.78 eur)
Aktivira se na Steamu.

Taman sam dopunio kolekciju sa DLC-om.
Prihvatili su mi i 15% popusta koji imam od IGN-a (prime), tako da je sve izašlo $4.04.
Hvala Ve®sus ;)


i koliko vidim aktivira se na steamu :)

Aktivira se na Steam-u. Ja sam je kupio pre par dana sa GetGamesGo (29.02). Tada je bila oko 11€, ali nije mi žao jer je igra izuzetno dobra. Ovu ponudu ($5.99) treba iskoristiti.
 
Poslednja izmena:
Evo sad je Football Manager 2012 samo 5,99 dolara na Amazonu, ali me buni što piše da je samo za U.S. kupce i da ne može da se pošalje kao gift. Trebala bi mi dva primerka, pa ne znam da li uopšte da pokušavam da nađem nekog sa karticom ko bi mogao da mi kupi, ako postoje problemi oko slanja i aktiviranja kopije?
 
Evo sad je Football Manager 2012 samo 5,99 dolara na Amazonu, ali me buni što piše da je samo za U.S. kupce i da ne može da se pošalje kao gift. Trebala bi mi dva primerka, pa ne znam da li uopšte da pokušavam da nađem nekog sa karticom ko bi mogao da mi kupi, ako postoje problemi oko slanja i aktiviranja kopije?

Samo ti upši adresu nekog američkog hotela ili restorana kao svoju, unesi broj kartice i možeš da kupiš neograničen broj kopija igre (nemoj baš preterivati) :).
Kada sve lepo platiš, u svom nalogu na Amazonu imaš serijske brojeve igre, njih prekopiraš u Steam i eto igre.
Nemoj da se sekiraš oko aktiviranja jer tu problema nema, a kako je igra digital download, nema ni slanja na kućnu (tj. američku) adresu.
Sve je to dozvoljeno od strane Amazona i neće niko da te "apsi" zbog ACTA ili nekog drugog zakona ;)
 
Znajući kako Amazon često parira sa popustima, možda se isplati sačekati par sati i viditi da li će Amazon ponuditi nešto povoljnije.
 
nije ti to malo previše za jednu relativno matoru igru, ja sam toliko platio mass efect 3 nedavno :D
kontam ja da je ona dobra ali da je duplo niža cena onda može ;)
 
nije ti to malo previše za jednu relativno matoru igru, ja sam toliko platio mass efect 3 nedavno :D
kontam ja da je ona dobra ali da je duplo niža cena onda može ;)

Pa znam da je matoro, al znas da blizzard nikad ne spusta cene svojih igara, najnize sto sam vidjao je 33 evra ja mislim. Mozda i gresim, nek me neko ispravi...
 
Kod Wahada stoji na 30 evra vec neko vreme, ali mislim da je za sada G2play najjeftiniji. A to da li se isplati ili toliko vredi, nema uopste svrhe diskutovati. Ako jedan Mass Effect 3 koji zavrsis za nekoliko dana, ili nedelju, treba da se poredi sa igrom ciji je cak i predhodnik trajao 14 godina i jos uvek traje, onda svaka cast. :)
 
Wahad za kolege spušta cenu za 3€ i tim postaje još povoljniji :)
 
Kod Wahada stoji na 30 evra vec neko vreme, ali mislim da je za sada G2play najjeftiniji. A to da li se isplati ili toliko vredi, nema uopste svrhe diskutovati. Ako jedan Mass Effect 3 koji zavrsis za nekoliko dana, ili nedelju, treba da se poredi sa igrom ciji je cak i predhodnik trajao 14 godina i jos uvek traje, onda svaka cast. :)

to koliko će ti igra trajati je subjektivno, ja sam gledao koja je novija. možda ću ja vrteti sve mass effectove sledećih 14 godina dok sve dijaloge na zapamtim napamet, ne kažem da hoću ali to se ne zna, isto tako SII može da mi dosadi za 3 dana. ali nije bitno uopšte akcija je akcija, iskreno nisam pratio blizzarove naslove pa ne znam da su škrti na popustima. tako da je ono što sam napisao moja greška zbog neznanja.
 
Wahad za kolege spušta cenu za 3€ i tim postaje još povoljniji :)

sta spustans na 3e?

@starcraft vs me. pa sada i me ima multiplayer pa ce trajati dosta duze. neko ce igrati neku od ovih igara narednih 5 godina, a neko ce se zasititi posle nedelju dana. Ja sam se svim mp igrama (osim cs) zasitio za desetak dana. Ne sumnjam da ce tako biti i sa me3 i ad bi bilo sa starcraftom kada bih ga igrao.
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam Starcraft II... inače, igra li se neki MMO ovih dana? Svrbi me nešto po ko zna koji put ponovo WoW da osposobim, ali imam ružan osećaj da ću samo pare da bacim. Jel igrao ko Rift?
 
za 3e cu da kupim starcraft makar ga ne upalio.
 
ajde bre, pise "za" 3 ne "na" 3
ne glupirajte se :D
 
stvarno kako si ti tu skontao na 3e ne znam :) ... ako ti se igra, nećeš se pokajati za tih 30e provereno

27, pardon
 
:D
na brzinu sam procitao i eto greske.
 
Pretpostavljam Starcraft II... inače, igra li se neki MMO ovih dana? Svrbi me nešto po ko zna koji put ponovo WoW da osposobim, ali imam ružan osećaj da ću samo pare da bacim. Jel igrao ko Rift?

Ja ne igram MMO, ali sam naišao na ovu vest na netu, pa ti možda bude zanimljiva

People that have been put off Warcraft because of the cost of Cataclysm, or just want to return to see how it's changed are now being given the oppurtunity to return with:
A free upgrade of their account to Cataclysm (This counts no matter what level the account was at prior to recieving the scroll)
A free level 80 character with blue gear so that they can jump straight in to the Cataclysm content.
A faction and realm change if they choose to join their friend on their server and play with them.
And 7 days of free play time to see if they like the game still or not.
 
To je samo ako ti neko ponudi Scroll of Resurrection, koji ne moze da se iskoristi u Srbiji odnosno ne mozes da posaljes.
 
svakako mi ne odgovara jer sam sve accounte rasprodao kad sam prestao, pred kataklizmu :)
 
To je samo ako ti neko ponudi Scroll of Resurrection, koji ne moze da se iskoristi u Srbiji odnosno ne mozes da posaljes.

netacno. moze iz srbije, provereno, poslao, radi, kao i tona drugih ljudi ;) support mi je isto odgovorio na tiket da ne moze, ali gle cuda, moze :p
 
Hmm, gde ti je prijavljena adresa accounta?

EDIT:

Dead Space - $2.99

http://www.gamefly.com/Download-Dead-Space/150585/

Navodno se moze aktivirati na Originu.
Nedostupno je za našu zemlju (sem ukoliko se ne snađeš da aktiviraš preko nekog proxy-ja)...


Pa zar bi ti pisao da je u francuskoj? :)
RS isto, ne radi mi RAF npr i support mi je rekao da ne mogu iz nase zemlje, ali izgleda da nisu svesni da je moguce... Npr sa bneta nije htelo ali iz igre jeste i sve je proslo uspesno ;)
Možeš li da mi odgovoriš na privatnu poruku koju sam ti poslao preključe? :)
 
sori smutnuh sa uma :D stize odmah :D
 
Nazad
Vrh Dno