Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Kako da znam šta se gde aktivira na getGamesGo? Batman me zanima, ali ne ako nije na originu. Ili na steamu, mada mi se čini da ga nema tamo.
 
Steta za Commandos Complete, vrede (po meni) mnogo vise od 3,75E ali kad se NE aktiviraju na STEMU, bezz...
:-(
 
Počela je akcija na GetGamesGo.

Neke od cena su:
Football Manager 2012 - $14.99
Anno 2070 - $16.99
Cities XL 2012 - $11.99
Comandos complete - $3.74
Dirt 3 - $9.99
Red Orchestra 2 - $10.20
Civilization V - $10.20
Tropico 4 - $11.99
...
 
Da li je neko, nekada, poručivao nešto sa nemačkog Amazona?

Imaju zanimljivu akciju za Battlefield 3. Disk. Nije download. Cena: 18€

Ako neko ima iskustva, neka podeli.
 
Kažite mi da li prolaze kreditne kartice tamo i da li može da se odabere "rest of the world" kao zona jer vidim da je Dirt3 tada 10 dolara umesto 10 evra. I preko čega se pokreće igra? Ima li neki njihov menadžer kao Stim?
 
Poslednja izmena:
ja sam pazario dirt 3 i 2, skinuo trojku hoću da aktiviram kad ono ne može. pošaljem im mail i bukvalno nakon 2 sekunde stiže odgovor da mi je kartica odbijena, pare vraćene na račun a ključevi poništeni. da li je neko imao sreće sa kupovinom i ako jeste neka objasni kako je odradio. koristio sam istu adresu kao i na us amazonu što koristim.
btw vratili su mi više para na račun nego što sam imao. imao sam 20,45€ a sad 23,45€ :D
 
Poslednja izmena:
Ja sam na GetGamesGo koristio istinite podatke. (Visa internet kartica banke Intesa)
Kupio sam Football Manager. Odabrao Rest of the world i platio u dolarima.
Nisam imao nikakvih problema. Posle 1 minuta mi je stigao mail sa kodom i pravo u Steam.
 
Drugari, jel kupovao neko nekad sa ovih sajtova?:
Kod:
www.cdkeyhouse.com
http://www.onlinekeystore.com
http://www.gamesrocket.com
Ovaj prvi ima najnize cene, ali nisam zasad nista kupovao, pa ako je neko kupovao sa "cdkeyhouse" ili sa ova naredna dva, bio bih jako zahvalan kad bi podelio iskustvo.

Edit:
Nasao i ovaj sajt koji "uporedjuje" cene igara na drugim sajtovima. Ne znam dal je vec bilo price o ovom sajtu, ali rekoh da ipak podelim ovo sa vama:
Kod:
http://www.dlcompare.com

Pozz :0
 
Poslednja izmena:
Najniže cene za šta? Imaš četvrtu alternativu sa još nižim cenama.
 
Pa ta "cetvrta alternativa" je sajt koji uporedjuje cene sa vise sajtova, tako da se ne kupuje sa njega, nego sa sajta na kome se nalaze igre, tj sajta koji je "dlcompare" predlozio kao najjeftiniji.
A sto se tice ona tri gore navedena sajta, to su sajtovi za direktnu kupovinu igara, a onaj prvi ima dosta dobre cene, i u trenutku pisanja tog posta nisam pregledao sve igre, ali za one koje sam pregledao je imao najnize cene.
E sad, jel neko kupovao sa nekog od ta tri sajta, prvenstveno mislim sa "cdkeyhouse", i kakva su iskustva?
Hvala i pozz ;)
 
Evo jedne specijalne prilike za sve ljubitelje upravljačkih simulacija. Osvojite besplatnu kopiju igre Cities in motion.
Paradox interactive organizuje israživanje tržišta (u vidu ankete), a učesnike nagrađuje besplatnom kopijom igre.
Sve informacije o anketi možete pronaći na Paradox-ovom forumu.
A direktan link ka anketi - ovde.

P.S: Kod za igru će stići na mail za nekoliko dana.
 
Poslednja izmena:
Ne znam gde ovo da pitam pa aj ovde:

Znaci kupio sam Rage od nekog kineza RU version i aktivirao igru preko ukrain ip,i aktivirala se ,skinuo igru i kada god hocu da igram poram preko tog VPN programa da je pokrenem. Inaze pise da region nije zamlja za koju je code namenjen rusija,imam i MW3 RU version to sam samo morao napocetku da aktiviram preko ruske ip adrese pri aktivaciji igre sad vise ne moram,da li mogu nekako Rage srediti da ga mogu igrati bez VPN programa ili da li bi mi steam support izbrisao igru na moj zahtev,ako im objasnim da sam kupio takav code???
 
Znaj da Steam podrška ne praktikuje brisanje igara sa naloga.
 
Ne bih se zezao sa prijavljivanjem to Steam-u nikako, pre će biti da će ti izbrisati account a ne igru... možda ali možda jedino ako sklopiš priču da si prevaren i da se napraviš glup, ali imaj u vidu da ako kažeš da si kupio tako na divlje ključ banovaće te odmah. Drugačije jednostavno funkcionišu regioni za te dve igre- mislim da i Skyrim funkcioniše isto kao i RAGE i nema drugog rešenja sem da upališ VPN pre nego što pokreneš igru
 
krastavac ja sam ih vec kontaktirao,sad ce biti sta ce biti,kaze mi jedan na SK da mogu da dobijem vac ban zbog ucestalog pokretanja igre preko VPN,jer ona nije namenjena za srbiju vec samo za RU,neverujem da ce da me banuju jer ja imam igre koje su kupljene kao gift...

Ne mogu da aktiviram ponovo EU Rage dok se ovaj ne ukloni...
 
Poslednja izmena:
Razlog vise da te banuju ako nemas dokaz o kupovini bilo koje igre ili originalnu ambalazu nekog naslova koji ti je aktiviran.

Kada vide da imas samo giftove, samo ces im potvrditi da si prevarant :)
 
Nece,vec sam ih jednom kontaktirao:

Mafia
Retail
Rage Sewers DLC
Retail
Rage (RU)
Complimentary
PAYDAY: The Heist Free Weekend
Gift/Guest Pass
Counter-Strike: Global Offensive Beta Gift
Retail
Duke Nukem Forever Digital Retail (NA)
Retail
Alan Wake CE
Retail
Call of Duty: Modern Warfare 2 Digital Retail
Retail
Football Manager 2012 Retail
Retail
Serious Sam 3 Standard
Retail
Deus Ex Human Revolution (Digital Retail)
Retail
Civ V Gamersgate Retail
Retail
Dead Island (NA/Row)
Retail
Saints Row: The Third Retail
Retail
Elder Scrolls V: Skyrim (Digital Dist)
Retail
The Darkness II Standard Edition Retail
Retail
Total War: Shogun 2 Retail
Complimentary
Steam
Retail
Call of Duty: Black Ops Retail
Retail
Call of Duty: Modern Warfare 3 Retail (Digital RU)
Gift/Guest Pass
Left 4 Dead
Gift/Guest Pass
Left 4 Dead 2
Gift/Guest Pass
Condition Zero
Gift/Guest Pass
Counter-Strike: Source
Gift/Guest Pass
Dota 2 Gift
Complimentary
Steam
 
Ok, stvarno nas ne zanima koje sve igre imaš na nalogu...
 
^
Vredi ako ti ne smeta zahtevnost i smesno upravljanje automobila,motora i ostalih prevoznih sredstava!Ostalo je manje vise dobro!
 
Upravo sam naišao na najavu popusta za Football Manager 2012 na Amazonu.

Prema toj najavi, za 10 sati, cena ce biti 5,99$.
 
i koliko vidim aktivira se na steamu :)
 
Vrh Dno