Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

ali bih ipak voleo da se nadje u biblioteci da vidim sve igre na jednom mestu.

To je ono što i mene odbija od kupovine preko Amazona. Ali razlika u ceni me ka Amazonu i vuče. Možda mu i oprostim što neće u Steam.

Ako ima fanova Assassins Creed-a, koji nisu kupili Revelations, mogu da pogledaju ponudu na G2Play. Ponuda traje još 19h30min (do 24.02 u 09h).
Assassins Creed Revelations - 11,99€
 
A Velvet Assassin jel se aktivira na Steam-u? Ima je na listi, ali ne znam da li se dobija kljuc.

Edit: Cisto da potvrdim da se Payday i Darksiders aktiviraju na Steam-u. :)
 
Poslednja izmena:
A Velvet Assassin jel se aktivira na Steam-u? Ima je na listi, ali ne znam da li se dobija kljuc.

Edit: Cisto da potvrdim da se Payday i Darksiders aktiviraju na Steam-u. :)

Trebalo bi da može. Nalazi se na "pozitivnoj" listi, a i na Steam-ovom forumu su pisali, pre nekog vremena, da može da se aktivira.
 
I hajde po stoti put.
adresa1, adresa2, grad, state, zip, telefon.
Sta gde da stavim? Gde stavljam svoje pdoatke, a gde fake? I koje fake da stavim?
 
I hajde po stoti put.
adresa1, adresa2, grad, state, zip, telefon.
Sta gde da stavim? Gde stavljam svoje pdoatke, a gde fake? I koje fake da stavim?

Dovoljna je samo jedna adresa. Mora da bude Američka, poželjno iz Teksasa zbog taksi. Adresa može da bude od neke picerije, banke, faksa (kao ja :D)

Poslao sam ti na PM jednu.
 
E to. Picerija je odradila posao.
Aktivirao sam darksiders na steamu i vise ne moram da brinem o tome. Da li da cuvam negde kljuceve za AC? Jednom kada se kljuc aktivira na uplay on postaje nepotreban dalje. Samo ne znam kako da instaliram igru bez pristupa amazonu (za slucaj da se nesto desi).
 
Stalno ste kukali za Mirrors Edge pre, eno vam ga na Steam-u za 2.5 kinti.
 
Prosli put kad je bio za te pare ja ga uzeo mada bese davno :)
 
Pa to je jos bolja ponuda od ove na amazonu od 5$.
Sva sreca te steam odbija karticu.
 
Jel vredi Payday The Heist za 5$? Vidim ne igra ga niko maltene :s
 
Amazona - EU?

Da proverim, kada se kupuje serijski, tj. digital download, moji podaci moraju da budu USA ili su validne i zemlje EU?
 
Da proverim, kada se kupuje serijski, tj. digital download, moji podaci moraju da budu USA ili su validne i zemlje EU?

Mozda ima i neka igra za eu, ali vecina je za us iskljucivo

Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.
Mozes videti dole u product details.


Da li jos neko ima problem sa visa karticom na steamu?
 
Hvala na odgovoru.
Znači, ako kupim BF3 preko Amazona, dobijem key i aktiviram ga preko Origina i onda mi Amazon više ništa ne može, ako provale za laganje oko adrese?

p.s. Nisam retard, nego sam imao loše iskustvo sa kupovinom ključa za BF3 (ban) pa sad gledam da bude 100% sigurno :)
 
kolko traje popust za payday na amazonu? posto imam i steam -50% kupon, pa mozda i tamo ode na popsut :)
 
kolko traje popust za payday na amazonu? posto imam i steam -50% kupon, pa mozda i tamo ode na popsut :)

Trebalo bi da traje do kraja meseca, 29.02.
Ali nisam baš 100% siguran, možda 99%. ;)

Dodatak:
From now through February 29, 2012, download games like The Darkness II and Saint's Row: The Third for $24.99, Payday: The Heist for $4.99, Warhammer Space Marine for $14.99, and more. Amazon reserves the right to change or terminate this promotion at any time.

Dakle, trajaće do 29.02, ali može se desiti da i ranije završe (verovatno ako prodaju sve "zalihe")
 
Poslednja izmena:
Da li jos neko ima problem sa visa karticom na steamu?

Meni je normalno prošla kupovina DLCova za Deus Ex HR...

Ko kupuje preko neta Intesinom VISA karticom mora imati još 8% na računu preko iznosa koji naručuje...toliko banka sebi rezerviše...i ako kupite devize online ili uplatite na račun u banci treba sačekati koji sat da ta sredstva legnu, jer mi se sto puta dešavalo da kupim devize, vidim novo stanje na računu, a kartica odbijena pri kupovini...a nakon nekoliko sati prođe
 
Do steama je posto je kartica prosla na amazonu. Sredstava ima sasvim dovoljno.
 
Mali off: Imam dva pitanja ako nije problem.
Koji je fazon s prodajom igara na Amazonu? Vidim da imaju odlicne cene, ali me zanima jel se igre skidaju preko nekog njihovog klijenta (i samo preko njega igraju - ili cak on nije ni potreban), ili dobijes key za steam/origin, ili nesto trece? Nikad nisam kupovao preko njih pa ne'am pojma :p
A drugo pitanje je ako na kartici imam evre, jel moguce kupovati u dolarima, tj jel se vrsi konverzija valuta, i po kom kursu?
Pozz ;)
 
Dosta se pisalo o tome na prethodim stranicama.
Sve igre koje se kupe preko Amazona, mogu se preuzeti sa Amazon-ovih servera. Amazon sa sada nema svoj "klijent". Za najveći broj igara dobijaju se i serijski brojevi koji mogu da se unesu u Origin ili Steam, odakle možeš i da preuzimeš igru i da gradiš svoju bazu igara. Postoje liste (link na prethodin stranama) igara koje mogu da se aktiviraju na Steamu ili Originu, pa tu možeš pogledati da li ima igre koja te zanima. Ako nema igra na listi možeš uvek pitati druge članove za iskustva sa određenom igrom.
Što se tiče kartice, nije nikakav problem što su sredstva u eurima, nakon kupovine, banka izvrši konverziju bilo iz dolara, rublje i sl. valuta u euro po "realnom" (berzanskom) kursu.
Da ne bi stalno pričali iste priče o tome kako se kupuje preko Amazona, pogledaj poruke razmenjene u poslednja dva meseca, jer se tada najviše pričalo i kupovina obavljalo preko Amazona.
 
@DuckyLee
Hvala ti na odgovoru.
I samo da se posebno zahvalim clanu "dc86" koji mi je u privatnoj poruci dodatno sve lepo objasnio.
Pozdrav :D
 
da li je neko mozda uzeo mirrors edge viska?
 
nema on vise

uzeo sam na amzonu, ali se ne aktivira na steamu :(. aktivira se na originu

I dalje se trazi neko ko je uzeo igru viska na steamu :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno