Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Oba komentara su na mestu.
Ja vidim da već imam na epicu igru tako da mi ne znači njihov giveaway, ali ljudi koji nemaju prime sub će ceniti.
Inače je skroz ok igra.
 
Ja već 200+ igara na Epic nalogu. Najbolje mi bilo kad su na Epicu davali GTAV Premium Edition. Uzeo na 24 naloga. 14 za igraonicu. 2 lična. I 8 sam uzeo za backup. I na svim tim nalozima skupljam i dalje igre. Ne uvek (na mom da). I svaki nalog ima 50+ igara.

Biser je bio što sam par nedelja pre giftanja GTAV na Epicu, ja na STEAM-u prodao iteme (na svim nalozima igraonice) za CS Go, DotA2, Team Fortress... i na polovini naloga skupio 20tak evra te od njih pazario GTAV na popustu za 15 eu. Posle GTAV dobio i na Epicu. Al šta da se radi.
 
Danas je Božić, sta će danas dati ne Epicu? Mislim da je prošle godine na Božić bio Death Stranding.
 
Moguće da bude Cyberpunk standard, tri godine stara igra a nije na popustu. Obično daju igre koje nisu na popustu.

RDR2 je na popustu tako da verovatno neće biti giveaway, jer u tom slučaju bi morali svima koji su kupili tokom akcije da refundiraju.
 
Aj da vidimo jel su Brazilci uboli ili je samo click bait photoshop.
Opet kažem praksa je da se daju igre koje nisu na popustu.
 
iscurelo
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-12-25-16-31-33-484_com.reddit.frontpage-edit.jpg
    Screenshot_2023-12-25-16-31-33-484_com.reddit.frontpage-edit.jpg
    435.5 KB · Pregleda: 198
Evo par zanimljivhi stvari. Za svakog po nešto

- PREY 3€ Steam


- THE SURGE 2€ steam


- THE UNCERTAIN: LIGHT AT THE END 1.35€ Steam


 
Obrisao, nije trazio datum, isto.
Edit, uspeo ovako:

Tried buying a free game on epic games and may have found a way around it.

  1. right click the link and open it in incognito
  2. set your birthday over the age of 18
  3. click buy
  4. login

Neki problem je do njih ocigledno i drugi se zale.
 
Poslednja izmena:
Respekt za The Outer Worlds. Odlican poklon. Preporuka ko nije igrao.

Inace ilustracije imaju skrivene poruke, easter eggs. Koja bo mogla igra biti. Za The Outer Worlds su bile rakete i jos par poruka. Mislim da ce i naredna biti neka space igra.
 
jos uvek nije free

edit: sad je free :)
 
Poslednja izmena:
Ko linkuje 2K acc na Steam dobija za CIv VI - Julius Caesar

Julije 1.jpg

Julije.jpg
 
Danas Ghostrunner, 01.01. Escape Academy, 02.01. 20 Minutes Till Dawn, 03.01. A Plague Tale: Innocence i 04.-11.01. Marvel’s Guardians of the Galaxy.
 
Odlične igre bile na Epicu. Svaka im čast. Klinci će se oduševiti za Marvel’s Guardians of the Galaxy.
 
Nazad
Vrh Dno