Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Gdje se najpovoljnije moze kupiti FIFA 16 za PC?
Oko 35e

Imas međutim 22 za oko 15e na istom sajtu.

Mislim da ti sad nije dobra kupovina 16ice posto nema nikakvog popusta na standardne cene.
 
Nije potrebno kupovati vaucere nego je najlakse kupiti tf2 kljuceve i prodati ih na steam marketu, barem ja tako radim, meni je argentina kao zemlja na steamu
Mnogo novca se gubi na proviziju za steam i cimanje je kaciti te stvari, odes ko covek i kupis steam wallet druga je stvar sto su steam wallet kartice za argentinu postale neisplative jer je steam prestao da ih proizvodi...
 
Mnogo novca se gubi na proviziju za steam i cimanje je kaciti te stvari, odes ko covek i kupis steam wallet druga je stvar sto su steam wallet kartice za argentinu postale neisplative jer je steam prestao da ih proizvodi...
Trenutno izlazi~1.8$ za 400 ars u mom slucaju
 
Ja imam Turski steam i mogu reci da se vidi razlika u ceni.
 
^ ja sam uzeo deluxe za 4.99€, neka ide život 😂
 
Ja kupio Rayman pack na Steamu - Rayman Origins ne radi sa DS4, čak ni pomoću DS4Windows i InputMapper, Rayman Origins neće da se pokrene bez Ubisoft naloga koji imam, al' iz nekog razloga ne mogu da se ulogujem, a ni u Rayman Raving Rabbids ne radi DS4.

Bačene pare.
 
Pa trazi da ti refundiraju nazad, nisi odigrao 2 sata koliko je limit za povrat para.
 
Ja kupio Rayman pack na Steamu - Rayman Origins ne radi sa DS4, čak ni pomoću DS4Windows i InputMapper, Rayman Origins neće da se pokrene bez Ubisoft naloga koji imam, al' iz nekog razloga ne mogu da se ulogujem, a ni u Rayman Raving Rabbids ne radi DS4.

Bačene pare.

Zbog toga i izbegavam Ubisoft igre. traži da ti vrate pare
 
Ono kad ne pauziras monthly choice i ostavis dovoljno para na vezanoj kartici, pa ti naplate najgori choice koji je do sada bio 🤦‍♂️😭
 
Ono kad ne pauziras monthly choice i ostavis dovoljno para na vezanoj kartici, pa ti naplate najgori choice koji je do sada bio 🤦‍♂️😭
Meni se to par puta desavalo i odmah im saljem mail za refund i uvek su mi vratili novce.
 
Meni još nisu skinuli, a ne bi ni rekao da je najgori choice ikada.. Šta ga znam, imam još ovaj i sledeći mesec popust na 6e, tako da nek skidaju. Imam JW2 na Epic, ali neka stoji i na steam, nije loša igra.
 
Pa mozda je bio i neki gori, ali mi je ovo sigurno u top 3 najgorih, a mozda je i najgori xD

Kako god, ladno sam u roku od minut dobio refund. Evo i dalje ne verujem kako su to postigli. Da li imaju neki automatizovani sistem koji radi refunds u slucajevima kao sto je moj, ne znam, ali ako to nije slucaj, onda mi nista nije jasno. Pretpostavljam da ako izaberes opciju refund, a nisi redeem-ovao ni jednu igru i tipa istog je dana ili tako nesto, da radi automatski sve, ali to je samo nagadjanje.

Shobe, hvala jos jednom na savetu.
 
Nema na cemu. Bogami, lepo od njih. Ja mislim da nisam nikad tako instant dobio refund :D Mozda narednog dana, a pritom nikad nisam radio bilo kakav reedem u ovakvim slucajevima, da bi bundle ostao netaknut do pisanja zahteva :D Mozda su sad unapredili sistem, ili si imao srece :)
 
Znaci otisao sam jos jednom u email da pogledam, evo dokaza da nisam lud 😄
Potvrdjen prijem zahteva u 20:52, primljen refund u 20:53. Pa cak i da im je kasnila potvrda prijema, vidi se da sam fazon 10 minuta ranije pisao o problemu na forumu.

Izvinjavam se, znam da nije tema, pa zatrpavam offtopic-om, ali sam bas iznenadjen.

request received.png

request solved.png
 
 
Ajde jedno mozda glupo pitanje.

Kako moze da se kupi humble choice, a da se ne izabere ni jedna igra pred kupovinu? Drugim recima, necu da mi igre budu u "claimed" statusu nakon kupovine.
Znam da mogu da cekam da mi automatski naplate krajem meseca, ali mi to nije ideja.
 
Ajde jedno mozda glupo pitanje.

Kako moze da se kupi humble choice, a da se ne izabere ni jedna igra pred kupovinu? Drugim recima, necu da mi igre budu u "claimed" statusu nakon kupovine.
Znam da mogu da cekam da mi automatski naplate krajem meseca, ali mi to nije ideja.
Možeš kao gift da uzmeš i pošalji sam sebi 😀
 
Ajde jedno mozda glupo pitanje.

Kako moze da se kupi humble choice, a da se ne izabere ni jedna igra pred kupovinu? Drugim recima, necu da mi igre budu u "claimed" statusu nakon kupovine.
Znam da mogu da cekam da mi automatski naplate krajem meseca, ali mi to nije ideja.
Pa tako i funkcioniše. Ako sad kupim choice, moram da uradim "claim" pa tek onda vidim ključeve. Bez obzira na to što nije ograničen izbor. Besmislena funkcija.
 
Totalno besmislena, ide mi na ganglije. Mislim, ako znaš bar jednu igru koju ces odmah aktivirati, onda mozes samo nju da izabereš, pa ostale naknadno po potrebi, ali sve jedno kretenizam.

@Sympathy Chan - haha, to mi nije palo na pamet, doduse morao bih da pogledam kako to funkcioniše, ali bih radije ako ima neki drugi način. Svakako hvala za hint 👍
 
Pa tako i funkcioniše. Ako sad kupim choice, moram da uradim "claim" pa tek onda vidim ključeve. Bez obzira na to što nije ograničen izbor. Besmislena funkcija.

Ne sasvim. Danas puno ljudi trejduju viškove iz bandlova. Zgodno je da ti ključevi ostanu skriveni do tada, na taj način pregledom znaš šta si aktivirao, a šta još uvek možeš da nudiš za trampu. Da nije toga, morao bi da vodiš evidenciju šta si aktivirao, a šta nisi.
 
Nazad
Vrh Dno