Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Rise of Industry at Epic Store



Plaion & Friends at GOG SALE

Kod:
Amazon Prime March 2023 games list

Below is the complete list of free Prime games for March 2023. A few of these games out there are worth your time once you claim them:

    Baldur's Gate: Enhanced Edition - available now
    Adios - March 9
    I Am Fish - March 9
    Faraway 3: Arctic Escape - March 16
    Book of Demons - March 23
    Peaky Blinders: Mastermind - March 23
    City Legends: Trapped in Mirror Collector's Edition - March 30
 
Poslednja izmena:
Koja je fora sa amazonom da sada daju weekly games, a ne mesečno?
I čini mi se da je kvalitet malo opao
 
To obično tako ide. Kao na HB.
 
pa HB je monthly, ne weekly.
 
ma na HB nisam ništa uzeo preko godinu dana
 
o tome pričam ;)
 

Mutant Year Zero: Road to Eden - Deluxe Edition​


Capture.JPG
 
image.png


 
Na Epic,

STAR WARS Jedi: Fallen Order

za 3.99 evra
 
EPIC: VPN za Ukrajnu definitivno više ne radi sa karticama izdatim u RS. Probao sam sa 3 VPN adrese, ista (mts banka / PŠ kartica).
Provajder za plaćanje Xolla konvertuje u RSD valutu kada se popune svi podaci i nikakva obaveštenja na email / sms ne stižu o neuspelom plaćanju.
 
Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War Free @ Epic Games

I takodje, za nekoliko minuta krece prolecna rasprodaja na STEAM

EDIT: I krenulo je

Pogledajte prilog 381204
Toliko toga su nabacali, da mi je baš mučno skrolovanje kroz pregršt raznorodnih igara na popustu...
Ove igre što sam tražio ciljano, nisu na popustu...
Ako neko naleti na neku dobru ponudu za dobru igru, neka postuje, jer u ovoj "šumi" nisam uočio tako nešto zanimljivo...

Eto možda HL2 za 10 lira :) ko do sada nije odigrao...
Ili ceo HL1 bundle (HL, Team fortress, Blue shift i Opossing Force) za 2,76 lira...
Ili još ponajbolje ceo HL bundle (HL1 i HL2 bukvalno sve osim VR izdanja) za 18,76 lira...
 
Poslednja izmena:
Ja sam uze F1 22, 9,6€, dobar deal.



Ni kod mene nista na wishlisti sa sa popustom osim Between the Stars.
 
EPIC: VPN za Ukrajnu definitivno više ne radi sa karticama izdatim u RS. Probao sam sa 3 VPN adrese, ista (mts banka / PŠ kartica).
Provajder za plaćanje Xolla konvertuje u RSD valutu kada se popune svi podaci i nikakva obaveštenja na email / sms ne stižu o neuspelom plaćanju.

Da se ne rasteže mnogo ovaj razgovor. Nije u opšte loše da se pređe na Turski Steam. Probaću da budem što precizniji, da se ne bi komentarisalo. Neka sa izbriše ovaj post za 3-4 dana.

Turski Steam:

  • kupiti Turski Steam legalno na eneba.com (oko 1€)
  • prepraviti mail, passwod, dodati mobilni. Odraditi obavezno Steam Guard na mobilnom, 2-Step verification.

- odraditi dodavanje članova porodice (novih naloga)



- Kupovina Gift vaučera se vrši na dva načina:

  • kupovinom sa z2u.com uz naknadu oko 1-2 € na 10€, na veće iznose i manje
  • plaćanjem PayPala za Steam Gift dugaru Turčinu iz Turske. Bez naknade, drugarski.

Nadam se da se pomogao. Ja sam za 10€ kupio nekoliko naslova među kojima su: Mutanti (full), HUMANKIND i još 3 - 4 naslova. Sada sam na poslu i ne mogu da se setim.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nije potrebno kupovati vaucere nego je najlakse kupiti tf2 kljuceve i prodati ih na steam marketu, barem ja tako radim, meni je argentina kao zemlja na steamu
 
Nazad
Vrh Dno