Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Раније сам имао (имам и сад) те игре у .iso.формату са торента. Могао сам било када и било где инсталирати и играти.
To su raniji radovi većine korisnika. Slatki gresi :)
Što bi gasio net, osim ako nisi na nekom od pripejd paketa, ali i to je surovo u današnje vreme.
 
Имам dail up 😄, мтс оптика, него питам онако. Шта кад одем на село и понесем лаптоп?

Да ли ово сад стоји на мом налогу заувек, могу сутра поново инсталирати кад год пожелим.
 
Да ли ово сад стоји на мом налогу заувек, могу сутра поново инсталирати кад год пожелим.
Opa optika se lera :)

Zauvek je na nalogu, jedina gimnastika je ponovno skidanje igre sa servera, ali sve je legalno i sve će raditi dobro.

Ovo za offline mode isprobaj dok si u kući. Trebalo bi da igra radi ako se pokrene iz instalacionog foldera, znači njen exe fajl. (onaj na desktopu je verovatno vezan za gog app)
 
Bila je nedavno i uz PS plus...
Malo (baš malo) sam igrao, lošija grafika i glasovna gluma, ali nije loša...

krastavac, tada kad je bila na PS+ nisam imao konzolu niti znao sta je PS+ :)
ali evo sada nove sanse
 
Sledeca igra na epiku ce biti The Vanishing of Ethan Carter


Sto znaci da je moguce da je ova lista tacna
10640d5b3f227cc22cc2d58092a5bfe9ca1e2ba7e100606c3b164fa3375ee13d.png
Ipak ce danas biti Loop Hero
 
Tih 10 se racuna za svaku igru koja je 15+, tako da mi je za dve zaracunao po 10.
Witcher je ispod granice, pa za njega nije.
 
ja nekako imam blokadu da kupim bilo sta sto nije na steamu. otkud znam, ne mogu milion i jedan store da pratim :/

ako neko vidi far cry kolekciju neka mi baci dojavu, hocu da ih predjem sve, red bi bio vise.
 
Nije loš Epic, zanimljivo da daju fraj igre koje uopšte nisu loše, čak i nove, ne mislim sad ovih dana nego unazad već koliko dugo već.

btw čudi me da Hitman 2 nije u prodavnici a imaju Hitman i Hitman 3
 
sutra u 19
 
Ja sam uzeo Valhallu gold (sa ekspanzijama) direkt na ubisoft za 39e uz onaj kod HELLO22. Dosadilo mi više da čekam..
 
steam je razvalio sa popustima, overite store.

za sad sam uzeo tomb raider kolekciju svih igara za 9 dolara, i red dead redemption 2 ultimate za 15 usd. ali koliko vidim sve zivo je na popustu. far cry kolekcija (do petice) je 18 usd, to se premisljam, witcheri su po 1 dolar, doom-ovi par dolara....
 
Ima Mutanti na epiku
 
Poslednja izmena:
Fantastična Black Mesa iliti rekreacija HL1 u novom ruhu za samo 3.75e
 
Dajte ljudi, molim vas, otvorite posebnu temu za ove stvari (VPN, turski/ukrajinski steam/epic). Stvarno mnogo spamujete sa tim svakih nekoliko dana.
Bolje bi bilo da ova tema ostane fokusirana na popuste koji su dostupni na "srpskoj" verziji tih servisa, a da se svi ti trikovi prebace u drugu temu. Pogotovo sto postoji opasnost da se pre ili posle popije neki ban na Steamu/Epicu zbog takvih stvari.
Ovako bismo bar razgranicli teme - jedna gde se sve radi po pravilima datih servisa i druga gde se prica o tim stvarima u "sivoj zoni".
 
Htedoh da uzmem neki DLC na Epicu i zanimljivo da kupon ne važi za DLC
 
Gde se žaliti ako nije stagao Epic Games kupon na mejl? I da li kupon važi na ceo iznos u korpi ili za svaku igru skuplju od 15$
 
Pa kupon ne stiže na email , na checkoutu ga automatski primeni.

Sad sam čitao o tom kuponu kod njih na sajtu i lepo piše da ne važi za DLC i Season Passove, krastavac nisam to video ranije,mislio sam da je za sve iznad $15
 
Gde se žaliti ako nije stagao Epic Games kupon na mejl? I da li kupon važi na ceo iznos u korpi ili za svaku igru skuplju od 15$
Svaka igra pojedinacno preko 15$
moze za vise igara odjednom, do 50 igara.
Neka potvrdi neko ko je iskoristio kupon, verujem da se gubi kupon nakon kupovine tako da je mozda najbolje sacekati dok se skupi cela lista nego pokusati po jednu igru
Kupon ti se vec nalazi na nalogu. odes na svoj avatar (gore desno) pa kuponi.
 
Kupon se uvek obnavlja kad se kupi igra od $15.
Ako ga nema na check out, proveri s leve strane, ima coupons, pa ce da stoji da je mozda slucajno vezan za neku igru prilikom prethodne kupovine, ako je stavljeno u cart, nije kupljeno, i ostao vezan za nju. Samo cancelujes taj kupon i on ce da se veze za igru u cartu.

Takodje, kupon vazi za svaku pojedinacnu igru od $15, ne na zbir u cartu.
Ako imas vise igara od $15 i vise, na svaku igru ce automatski da se primeni kupon i imaces umanjen zbir.
Prikaz u cartu ce da stoji puna cena, minus cena na popustu, pa minus cena kupona (ako ima vise igara onda za svaku igru plus iznos kupona).
 
ne, nasao sam ga na nekom forumu, a posle komunikacija isla preko diskorda...


nope, turski steam nije vpn, niti bilo sta vezano za vpn. sve popuste koje sam ja iskoristio na turskom, mozes i ti na srpskom, tako da je korisno svima. koriscenje stima preko vpn-a nije pozeljno, za to znaju da banuju. meni je samo region promenjen i to legit, ulogovao se covek iz turske i kupio turskom karticom i time promenio region. posle toga koristim stim najnormalnije iz bilo koje zemlje vidim tursku prodavnicu.

evo liste igara na kojima je solidan popust, i koje su zavrsile kod mene u biblioteci veceras:
1. tomb raider collection
2. red dead redemption 2 ultimate
3. half life complete bundle
4. horizon zero dawn
5. black mesa
6. just cause
7. just cause 2 + dlc
8. just cause 3 + dlc
9. just cause 4 complete edition bundle
10. far cry franshise
11. batman arkham collection
12. hellblade senua
13. witcher 1
14. witcher 2
15. witcher 3
16. doom franchise
17. mortal kombat 11 and 10 bundle
18. sw battlefront bundle
19. fallout 4 goty

runda 1 zavrsena, sutra nastavljamo 🤣
Dobro, otvori onda drugu temu za to i objasni detaljno tamo da li jesi ili nisi koristio VPN i kako si ga podesio.
 
Šta daje danas EPIC ?
 
Meni juče nije hteo da otvori stranu sa Second Extinction, a baš sam hteo da je probam :(
 
Nazad
Vrh Dno