Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

wow! call of juarez bundle je na teskom popustu. koliko se meni svidela prva igra ne znam zasto, a ostale nikad nisam igrao. nadam se samo da ce moci da rade na mom kompu, odigrao bih sad, ali sumnjam da cu moci :/
 
Stavi lepo link sto si crnogorcina :p
 
dzaba kad ne radi :D
 
Error... 🤷
 
fixed :)
 
Daju opet kupon od $10 za sale.
Samo da napomenem da se jedan kupon moze iskoristiti za vise igara pod uslovom da se vise igara uzme odjednom. Za svaku igru se dobije po 10$ i limit je 50 igara
 
Na prvu loptu zanimljivi su mi popusti za Disco Elysium, Hades i Outward koji sa kuponom izadju 5-7 evra.
Moracu malo detaljnije da prodjem kroz katalog kada uhvatim vremena.
 
Epic nece moci vecno da deli ove kupone, ali dok ih bude delio def. cu kupovati igre tamo kad je sale. Uzeo Death's Door za $5 i Guardians of the Galaxy (fantasticna igra BTW, igrao je jedno pet sati u cugu al moram ici spavati) za manje od $30, sto su odlicne cene.

I jos gomila (uglavnom) indie igara se moze uzeti za smesne pare, sa uracunatim kuponima. Recimo Hitman 3 za $14, Inscryption za $6, Industria za $7, Sable za $7, Death Trash (Early Access) za $8, Axiom Verge 2 za $8, Chernobylite za $12.5, itd.
 
Ne verujem da oni mnogo pate zbog ovih kupona. Jako mali broj igara ima taj sweet spot za kupovinu sa 15$ na 5$, a jos je manji broj novih igara u tom rangu. Uglavnom ce najprodavanije biti igre koje su skoro izasle, a one vrede malo vise. U najgorem slucaju, epic nije zaradio, ali imaju ljude na platformi.
Jako dugo mi je trebalo da se otkacim od steama jer sam tamo izgradio veliku bazu igara i nisam hteo da menjam mesto. Sada epic pokusava da nadoknadi 10 godina zaostatka i ne ide im lose uopste.
 
Ja se presao za medalju u cetvrtak. Hteo da kupim igre, ubacim u cart, lepo sve obracuna zajedno s kuponima... Krenem da platim, rezervise novac za placanje u nedospele obaveze, igre ostale u cart, a na nalogu se nisu pojavile igre... Silan narod se tako presao, sad smo u limbu jer im je support spor kao puz... I stoje mi pare bezveze rezervisane, banka kaze da nije nista otkazano od strane primaoca, nije stornirano i cekam da vidim sta ce da se desi, da li ce igre da mi aktiviraju ili ce da mi jave, nekad, da je otkazana uplata zvbog necega, pa da jurim u banku... Smor za medalju...
 
Sledeca igra na epiku ce biti The Vanishing of Ethan Carter


Sto znaci da je moguce da je ova lista tacna
10640d5b3f227cc22cc2d58092a5bfe9ca1e2ba7e100606c3b164fa3375ee13d.png
 
Данас сам први пут инсталирао GOG и купио неку игрицу ( Shadow of Chernobly) преко allkeyshop (Kinguin) за 0.7€.
Сад ме занима где се налази инсталациони фајл који се скинуо. Да ли се он налази на компу или на серверу GOG?
Игрицу сам инсталирао, то је ок, али нема инстслационог фајла.
 
lepo za Vampyr, bas sam razmisljao da uzmem tu igru.
 
Игрицу сам инсталирао, то је ок, али нема инстслационог фајла.
Ako si instalirao GOG na kompu, i ako je to GOG Galaxy aplikacija, igru pokrećeš iz aplikacije ili je dovoljno da ikonicu izbaciš na desktop i softver će sve sam da odradi oko pokretanja.

Sada ti je to najverovatnije C:\GOG Games ili \Program Files\GOGcom
 
Да ли је потребно бити стално на интернету?

Раније сам имао (имам и сад) те игре у .iso.формату са торента. Могао сам било када и било где инсталирати и играти.
 
Nazad
Vrh Dno