Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

nemam pojma. za tebe nize od bilo koje cene koju nadjes :)
 
^
dzabe sve to kada je ekspanzija skuplja od vanila igre a bez nje je prakticno tutorial mod...
 
^
dzabe sve to kada je ekspanzija skuplja od vanila igre a bez nje je prakticno tutorial mod...

Imam sve, i mogu da ti kažem da sam uživao u svakoj. Prvo sam prešao XCom 2 , pa War of the Chosen i na kraju kao poslaticu Legacy Pack. I to sve, istim redom, kbrnuo još jednom :D Slažem se bi trebalo da bude duplo jeftinije, ali baš dugo drže cenu. Isto kao Destiny 2 Forsaken.
 
Biće sve to na "daj šta daš" formatu za još koju godinu. Pored ovolikih backloga... kome se još žuri?
 
Pri prvom pokusaju da se logujem, blokiran sam zbog previse neuspelih pokusaja
 
Ako imate VPN klijenta na kompu, prebacite se na Koreju i Uplay automatski ponudi:

Capture.JPG
 
Ja sam se prvo ulogovao na stranicu pa onda aktivirao isti taj Urban VPN dodatak za Firefox i refrešovao.
 
Zaboravio sam da dodam Epic exlusive :p
 
Evo nekih novosti

U razvodu Bungie i Activision studija, starateljstvo nad Destiny 2 detetom je dobio Bungie, pa shodno tome se Destiny 2 seli sa Battle.Net na Steam.

Bungie je uveliko krenuo sa sprovođenjem novih izmena, jer sa dolaskom na Steam, Destiny 2 će nositi i naziv New Light i postaće besplatna za igranje.

E sad, ta besplatna verzija će doći u vidu samo originalne igre sa year one ekspanzijama Curse Of Osiris i Warmind.



Sada je Bungie i zvanično otkrio da će Destiny 2 u svoj novi dom preseliti 1. oktobra, istoga dana kada dolazi i nova Shadowkeep ekspanzija. Tranzicija sa jedne plaforme na drugu je vrlo bitna stavka, tako da svako može slobodno da izvrši transfer podataka i na Steamu nastavi tačno gde je stao, što je odlična stvar.

Bungie je govorio i o planovima za crossplay, ali to se neće još skoro dešavati. Prvi korak, za sada, je cross-save funkcija koja omogućava igračima da dele svoj progres između platformi i da na svakoj imaju sve isto.

Jako nam se dopada što Bungie iz korena menja Destiny 2 i jedva čekamo taj 1. oktobar da zaigramo novu, besplatnu, verziju.

Izvor: Bungie

Ko je raspoložen za druženje mogu da ga ubacim u klan i da napravimo dobru zabavu.
 
Ja jesam kad izadje besplatna verzija, i da znaš da nisam igrao do sad...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Nema veze, igrao si neko pucanje. E ovo ti je isto to samo u timu + možeš da nadograđuješ lika raznim oružjem i oklopima. Kao u Dijablu. Klan dobija nagrade u vidu raznih poboljšanja.
 
Izgleda da kod vazi samo za jednu kupivinu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni No mans sky ispadne 15.79€, mada ako izaberem Srb za zemlju ispadne 20€ (da li mora da se izabere zemlja ili moze Outside EU-VAT) ?
 
Može outside VAT. Cene sam prepisao iz njihovog mejla, tako da je moguće da postoje male varijacije.
 
Nazad
Vrh Dno