Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Company of Heroes 2 Master kolekcija na 93% popusta..

Vlado, javi se :) Jel ima poente kupovati CoH 2 sada? Jel se igra i dalje, zivo?
 
Company of Heroes 2 Master kolekcija na 93% popusta..

Vlado, javi se :) Jel ima poente kupovati CoH 2 sada? Jel se igra i dalje, zivo?

Ja igram svaki dan :) Imam neku ekipu, i to tako traje već godinama. Igramo uvek MP i to mape 4 na 4. Vrlo često komuniciramo na TeamSpeak.

Ova Master kolekcija za ove pare oko 7€ je baš jeftina. Ima sve što treba.

https://store.steampowered.com/bundle/8559/Company_of_Heroes_2_Master_Collection/


Što se skinova i komandira tiče nemoj da brineš. Mnogi se dobijaju besplatno kada pređeš neki DLC sa misijama, ili posle par partija MP. Ako ti se igra dopadane i kreneš da igraš o.k. mogu da te ubacim u naš klan. Nemoj da očekuješ to baš skoro, jer igramo protiv baš teških protivnika. Međutim mogu da sa tobom prođem neku partiju protiv CPU, čišto da vidiš šta da očekuješ. Kada počeneš da dobijaš CPU expert e, tada si skoro spreman za nas :)
 
Vrede oba, cak i CoH 1 ima dosta aktivnih igraca a kamo li CoH 2 koji nikako da pocnem da igram :D
 
Imam COH 2 dobijenu uz COH 1 ali može samo MP, da bi se igrao SP traži da se dokupe DLC-ovi.
Je li ova Company of Heroes 2 Master kolekcija ima i misije za single player ili su samo dadaci za MP?
 
ima

- Case Blue Mission Pack
- Southern Fronts Mission Pack
- Victory at Stalingrad Mission Pack
- Ardennes Assault
 
Nema problema. Za tebe isto važi ono što sam napisao u postu #23822

moj steam je vlada.t1
 
Dobar bundle, mada me nervira kad ovako mesaju. Isto ko sto kotor 1 i 2 treba da idu zajedno, treba i JK2 i Academy. A oni nasli Sim city :smash:
 
*mjau**mjau**mjau* sta im ostane viska od proslih bundlova upare i to je to, nemaju ni oni puno izbora :)
 
ja sam uzimao i sve proslo ok. prihvatis tog prijatelja i on ti posalje igru. posle ga lagano izbacis i nastavis dalje :)
 
Poslednja izmena:
hmm, ajd videcu, mozda rizikujem a mozda ipak uzmem obicnu verziju regularnim kljucem :)
 
P.S. Oblivion GOTY ima na g2a za 3e :D
A za dishonored je stvarno dobra cena!
 
uzeh upravo NieR:Automata Game of the YoRHa Edition za 22e sa hrk-a. proslo je sve ok sa prihvatanjem naloga medju prijatelje i igrom kao gif pa cisto da javim ako jos nekome zatreba.
 
ma prevarilo me je to sto je pisalo 19e pa kad dodam u korpu idu i 2-3e neke takse pa rekoh kad sam vec krenuo uzecu je preko hrk-a jer mi se igra vec duze vreme.
malopre sam poceo da igram, bas mi prija za sada, pocetak me podsetio na zlatno vreme arkadnih automata :)
 
Skini obavezno FAR mod i hd texture pack, imas info u guides tabu na steamu

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
hvala za info, nisam znao da postoji. ume da deluje poprilicno krzavo i lose u nekim scenama ali mi nekako nije bilo ni bitno jer mi se igra svidja. bas cu posle da vidim koliko poboljsava ovo pomenuto.
 
Ocaj bato :d
 
Pokušavaju da zašepe bure,al niko pametan da im kaže kako :p
 
gde prodati Assassin's Creed Origins gift sa HB za Uplay?
 
Nazad
Vrh Dno