Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

crysis je čak kod nas u retail pakovanju jeftiniji :S
 
skoro sve igre su jeftinije... od kad je steam presao sa dolara na euro samo su zamenili ono sto je bilo 40 dolara sad je 40 eura... lopovi... ukoliko je neophodan original za multi itd onda kupujem preko steam-a (kad je na akciji) ukoliko nema multi bay je uvek tu...

pogledaj sad samo MW2 je 60 eura... a u radnjama 4000 dinara...
 
Mozda nije za ovu temu ali vezano je za steam pa reko da postavim ovde mozda neko zna..
Pre par dana sam pazario graficku karticu i uz nju dobio licence key za Colin McRae Dirt 2, i tu mi ljudi kazu da preko steama aktiviram igricu i da je skinem, e sad ja sam nju aktivirao ali jos ne mogu da nadjem gde moze da se skine? pa me interesuje u cemu je trik sad ovde..hvala unapred ;)
 
Mozda nije za ovu temu ali vezano je za steam pa reko da postavim ovde mozda neko zna..
Pre par dana sam pazario graficku karticu i uz nju dobio licence key za Colin McRae Dirt 2, i tu mi ljudi kazu da preko steama aktiviram igricu i da je skinem, e sad ja sam nju aktivirao ali jos ne mogu da nadjem gde moze da se skine? pa me interesuje u cemu je trik sad ovde..hvala unapred ;)

Napravi novu temu, ovde je za popuste.

price drop direct2drive
 
Poslednja izmena:
re:

Mozda nije za ovu temu ali vezano je za steam pa reko da postavim ovde mozda neko zna..
Pre par dana sam pazario graficku karticu i uz nju dobio licence key za Colin McRae Dirt 2, i tu mi ljudi kazu da preko steama aktiviram igricu i da je skinem, e sad ja sam nju aktivirao ali jos ne mogu da nadjem gde moze da se skine? pa me interesuje u cemu je trik sad ovde..hvala unapred ;)

Nije jos izasla, kad izadje imaces opciju da je skines.
 
Zbog ovih popusta Steam je trenutno overloaded. :)
Btw, pozurite, popust traje jos sat vremena, a onda stize nova tura igara. :)
 
Biće ponovo za katolički Božić :)
 
Kakvo je ovo sad ludilo - CoH Gold 15, CoH:OF samostalno 20. :D
 
Holiday On D2D, danas na akciji Street Fighter IV-19.95$
 
Ovo nemojte nikako propustiti :)
 
Sjajna ponuda, ali sam navucen na MW2, i osecam da vise vola ne mogu da pogodim na kb/ms :)
 
kupio sam, sad samo dok je svuče sa neta... da se podsetim malo prženja cs-a iz srednjoškolskih dana po igraonicama xD razočarao sam se što mi tf2 neobjašnjivo secka i loše radi, sad ću malo da popravim raspoloženje sa csom
 
eto neka korist i od mene ;) hehee :p
 
kupio sam, sad samo dok je svuče sa neta... da se podsetim malo prženja cs-a iz srednjoškolskih dana po igraonicama xD razočarao sam se što mi tf2 neobjašnjivo secka i loše radi, sad ću malo da popravim raspoloženje sa csom

Pa kad skineš dovuci se na ovaj server da se malo pucamo 80.74.160.101:27015 :)
 
Red Orchestra je na 4.99€, znači popust od 50%.
 
Ovu Source vikend akciju su ocigledno produzili posto sam ga ja danas takodje kupio po ceni od 3,75€
 
Ovog vikenda Team Fortress 2 za 7,49 evrica. Steta sto vec imam Orange Box :d
 
Nazad
Vrh Dno