Šta je novo?

AirPods Pro

Airpods Pro 2 su mi jedna od boljih kupovina u zadnje 2 godine, nemam ni trunke kajanja što sam ih kupio...
Koristim ih da slušam muziku (iPad/android telefon) i kad gledam TV/igram Xbox uveče, pa glasni zvuci nisu prihvatljivi. Zvuk kod slušanja muzike je izvrstan, moj subjektivni utisak je da je najbolji na iPadu kad koristim Apple Music. Svakako je ugođaj mnogo bolji nego na bookshelf zvučnicima koje trenutno posedujem.
U igrama i pri gledanju filmova (Google TV, Apple TV) nema vidljivog kašnjenja zvuka.
Kad idem bučnom ulicom i uključim njihov noise cancelation kao da sam se transportovao u drugu dimenziju, sasvim drugačije od onog što nudi neki prosečan proizvođač koji svoje sluške reklamira kao ANC.
 
E pa dragi drugari,
I ja sam uzela slušalice Pro 2 🙂
Uzela sam preko operetera jer nisam imala trenutno drugu mogućnost, i nijednog dinara mi nije zao,iako mi muž kaže da nisam normalna 😂😂😂
Super su sluskice 😉 hvala vam na savetima ☘️
Od mene preporuka.
 
Je li ko poredio zvuk AirPods 3 i AirPods 2 Pro, nevezano za ANC kojeg AP3 nema ?
 
Ili ako neko ima da uporedi AirPods pro vs AirPods 2 Pro ?
Trenutne AirPods Pro su na izdisaju (3.5), suste, slabo me cuju....
 
@WladiMeer81 upari ih sa ajfonom i stavi u kutijicu i nju na punjač da se pune na par cm od telefona. Upali wifi na telefonu i ostavi tako da stoje i same će se updatovati.
 
Ili ako neko ima da uporedi AirPods pro vs AirPods 2 Pro ?
Trenutne AirPods Pro su na izdisaju (3.5), suste, slabo me cuju....

Airpods Pro 2 su bolje u svemu. Malo bolji zvuk (ali ipak primetno), neuporedivo bolji ANC (sta god da je razlog tome), kontrola glasnoce na slusalicama (ovo je dosta korisno), adaptive audio (fenomenalna stvar), adaptive transparency (nije deal breaker), conversation awareness (korisnije nego sto sam mislio), U2 cip... Ako su ti Pro 1 na izdisaju, slobodno uzmi Pro 2, neces se pokajati.
 
Da li neko od vas zna gde bih mogao u Srbiji da kupim kapice za Airpods Pro? Ili da li od vas neko mozda ima M velicinu kapica? Trebaju mi hitno, a nema ih se naci nigde na internetu kod nas.
 
Airpods Pro 2 su bolje u svemu. Malo bolji zvuk (ali ipak primetno), neuporedivo bolji ANC (sta god da je razlog tome), kontrola glasnoce na slusalicama (ovo je dosta korisno), adaptive audio (fenomenalna stvar), adaptive transparency (nije deal breaker), conversation awareness (korisnije nego sto sam mislio), U2 cip... Ako su ti Pro 1 na izdisaju, slobodno uzmi Pro 2, neces se pokajati.
Pro1 su gotove. Suste. Mikrofon los. Ispadale 100 puta.
Razmisljam o obicnim airpods jer su udobnije, dok ove imaju ac. Videcu. Hvala
 
Da li neko od vas zna gde bih mogao u Srbiji da kupim kapice za Airpods Pro? Ili da li od vas neko mozda ima M velicinu kapica? Trebaju mi hitno, a nema ih se naci nigde na internetu kod nas.
Ja sam uzeo na oglasima na domacem sajtu, sve novo bilo. Jer sam sve prethodne polomio. Koja ti je velicina potrebna?
 
Nikako ne uspevam da nateram moje airpods pro na update.
Ip 14pro max na iosc17.1.1
Spajao sam ih i sa macbook_om ali nista.
Neko za pomoc ?
 
Nikad nisam ni razmišljao o tome. Koji je poslednji update?
 
Stavi ih na punjac i otvori poklopac i tako ostavi. Mislim da sam ih ja tako silovao jednom. Inace se same apdejtuju dok slusam muziku.
 
A ja tražio način kako da se ne updateuju i opet se same updateovale kad su se slučajno povezale na ajfon. :)
 
Sad provalim da mi na APP2 nakon update-a ne radi volume control, onaj svajp na samim slusalicama kad strimujem na iphone-u. Kad slušalice nakačim na iPad koji nije na 17.1.1 radi normalno
 
17.1.2. otklonio problem, slušalice opet fukncionalne u punom kapacitetu
 
Nazad
Vrh Dno