Šta je novo?

AirPods Pro

Posto hocu i ja da menjam Airpods 2 slusalica (bas zezaju u zadnje vreme) i predjem na Pro pa me zanima ovo sto gledam na KP od oglasa. Vidim da ima dosta ponude i vecina kaci i fiskalne racune ( od operatera, istyle.. gde je vec kupljeno) i naravno SN slusalica. E sada kada proveram SN na sajtu Apple naravno prepozna slusalice ali uvek izbaci i ovo "Sorry, we’re currently unable to validate your purchase date." Zanima me samo jel ovo pouzdano da se uzme, tj. jesu li u pitanju org. slusalice?
 
Pouzdano je u smislu da verovatno nisu fejk, ali moj ti je savet da ne kupujes polovne slusalice. Ne mozes da znas u kom je stanju baterija, koliko su cesto koriscene itd. Da ne pricamo o higijeni.
 
Pouzdano je u smislu da verovatno nisu fejk, ali moj ti je savet da ne kupujes polovne slusalice. Ne mozes da znas u kom je stanju baterija, koliko su cesto koriscene itd. Da ne pricamo o higijeni.
Da da, nije ni neka razlika u ceni kada se sve ovo sagleda tako da cu ici na varijantu novih definitivno.
 
Ja ne mogu da se odlucim izmedju airpods 2 pro i beats fit pro, odgledao gomilu reviewa i svi imaju neku svoju pricu.
NC mi je mozda najbitniji jer razgovaram cesto sa bucnog mesta, baterija na drugom mestu (tu znam da je airpods bolji), bas i kvalitet zvuka ne toliko bitan
 
Jel postoji neki trik da uzmem AppleCare+ za APP2 za onih 29$?

Za sve uredjaje sam uzeo bez problema ali ovde je fora sto nema na rate vec odjednom mora da se da a kartica nasa a adresa je u USA pa se ne poklapa. (region mi je naravno od pocetka na US i svi uredjaji mi koriste ovaj region)

P.S. A nece da mi skine sa wallet-a iako imam stotinak dolara na nalogu.
 
Uzeh AirPods 3, nekako se nametnulo kao logičan izbor uz 14 Pro. :)

Slušalice ne koristim za pozive, uzeo sam ih za slušanje muzike na telefonu kao i za gledanje filmova/serija na LG C1 TV-u.
Zvuk je kvalitetan mada mi se niski tonovi čine bolji kod Redmi Buds 3 Pro koje imam takođe. Otprilike, ovako na prvu, zvuk je i jedino pozitivno kod njih.

Ono što mi se ne dopada je užasan dizajn kućišta tj. jako je nezgodno (bar meni) da izvučem slušalice iz kućišta, klizaju. Drugo, prilično su glavate pa imam konstantno osjećaj da će da ispadnu iz ušiju iako to nije bio slučaj. Treće i najbitnije na nekih 4m od TV-a dobijam često stuttering, ovo me baš razočaralo. Kod Redmi Buds 3 Pro se dešavalo isto ali jaaaako rijetko, sa AirPods bukvalno nisam mogao da završim epizodu serije, ima li ovdje lijeka? Buds su 5.2 standard dok je kod AirPods 3 sad već matori 5.0, vjerovatno je to problem.

Sve u svemu za 200e koliko sam ih platio sam očekivao mnogo više.
 
Moram da podelim ovu sreću u nesreći sa vama :)

Malopre, ulazim u autobus koji je prepun i moraš da se guraš da bi ušao naravno. Dok sam ulazio, ispada mi leva AirPods Pro slusalica. Odmah sam se oprostio od nje jer sam u prvom trenu mislio da mi je ispala negde na stanici dok sam ulazio a ne u autobusu kod vrata. Palim blic na telefonu da proverim da nije slučajno tu negde oko vrata, medjutim nista... Slusalice od 200e ćao!:oops:

Onda se setim da proverim da li možda može nešto da se uradi preko Apple Find My aplikacije. Ulazim u nju, leva slusalica i kliknem find. Telefon pocinje da vibrira, kaže da je blizu i ja ponovo dobijam nadu. Ponovo palim blic, češljam po prepunom autobusu i pronalazim je ispod čovekove noge i to čitavu! Jednostavno nisam mogao da verujem da sam pronašao tako malu stvar u prepunom busu, čitavu (nije polomljena, sve radi) uz pomoć Applove aplikacije koja funkcioniše savršeno. Kada me neko bude pitao zašto si dao tolike pare za slusalice eto mog odgovora. BIG RESPECT Apple!:love:
 
Poslednja izmena:
Da li menjate one silikone za pro?
Gde ih uzimate ako menjate. Pitam pošto nosim slušne koje imaju slične silikone i menjam ih na mesec-dva.
Glupo mi sada da naručim malom kada ne znam ni koja će veličina da odgovora, ako uopšte i treba da se menjaju.
 
Da li menjate one silikone za pro?
Gde ih uzimate ako menjate. Pitam pošto nosim slušne koje imaju slične silikone i menjam ih na mesec-dva.
Glupo mi sada da naručim malom kada ne znam ni koja će veličina da odgovora, ako uopšte i treba da se menjaju.
Na Aliju imas imas cak i one od memorijske pene koje mozda nekome vise odgovaraju. Obicno sve dolaze u 3 ili vise velicina.
 
Hvala. Čekamo brata Amerikanca da donese pa da znam za sledeću turu.
Meni su ovakvi silikonski, 90 dinara komad i guraju prosečno oko dva meseca. Znam da je apple ipak nešto skuplji, malo skuplji... 🙂
Zanimalo me u praksi pošto dugo koristite kakva su iskustva...
image.jpg
 
Ako uzmem AirPods kod nas u trgovini, hoću li dobiti Apple Music 6 mjeseci free ako mi je region Apple ID-ja USA? Već sam prije koristio AM pa ne znam da li imam pravo na tu ponudu (negdje se navodi da je samo za "new subscribers", a negdje da je za "new and returning subscribers").
 
Ako uzmem AirPods kod nas u trgovini, hoću li dobiti Apple Music 6 mjeseci free ako mi je region Apple ID-ja USA? Već sam prije koristio AM pa ne znam da li imam pravo na tu ponudu (negdje se navodi da je samo za "new subscribers", a negdje da je za "new and returning subscribers").
Ja sam uzeo pre par dana AirPods 3 slusalice i odmah mi je bilo ponudjeno ako hocu apple music 6 meseci free.
 
Mislim da je identično kao što nude nekadašnjim korisnicima Apple TV plus ponovo tri meseca besplatno sa kupljenim Apple uređajem 😃
 
Ponovio sam se sa Airpods pro 2 i prvi utisak je da je zvuk dosta bolji u od su na APP1, naročito kad je bas u pitanju. Bolji je i ANC, sve u svemu prezadovoljan. Inače trenutno je akcija, ne bih da pravim reklamu, ali cena je slična kao napolju uz naravno 2 godine garanije.
APP1 koristim već dve i po godine i još nisu bile za zamenu, može to još da traje.
 
Slabo ima na netu za nadolazecu 3. generaciju airpodsa, a maj mesec pa ne znam koliko je pametno dati 250€ za drugu generaciju ako ce nextgen u septembru, a za ove su misljenja (koliko sam citao) podeljena - Odlicne, ali moze to i bolje od Apple-a.
Mislio sam mozda one Beats pro fit ali opet za to malo sto su jeftinije toliko su i losije.
Uglavnom trebao bi mi dobar NC i baterija ali nije mi toliko hitno, posluzice i ovo sto imam do jeseni ako je neko negde naleteo sta se pise, jel se ocekuje neki bitniji skok u odnosu na ove?
 
Slabo ima na netu za nadolazecu 3. generaciju airpodsa, a maj mesec pa ne znam koliko je pametno dati 250€ za drugu generaciju ako ce nextgen u septembru, a za ove su misljenja (koliko sam citao) podeljena - Odlicne, ali moze to i bolje od Apple-a.
Mislio sam mozda one Beats pro fit ali opet za to malo sto su jeftinije toliko su i losije.
Uglavnom trebao bi mi dobar NC i baterija ali nije mi toliko hitno, posluzice i ovo sto imam do jeseni ako je neko negde naleteo sta se pise, jel se ocekuje neki bitniji skok u odnosu na ove?
iskreno ja sam nekako skeptican da ove god izade novi model.
nikad nisu u razmacima od 1 god izbacivali druge slusalice tako da....
 
Pro nema sanse da izadju ove godine, a ni za obicne se nista ne suska.
 
Mislim da im Pro model nije u bilo kakvom ovogodišnjem planu.
 
Nisam to znao, mislio sam da je redovno predstavljanje sa ostalim uredjajima.
U tom slucaju nema dileme da ih uzimam
 
Pozdrav,
Kako su se pokazale Air pods Pro 2? Da li vredi kupiti?

Mislim u odnosu na Air Pods 3, vidim da su one jeftinija, a zadnje su izašle ako se ne varam

I još nesto, vidim da su im spustili cenu u istyle, jel to treba da izadje Pro 3? 🤔🤔🤔

Hvala
 
Poslednja izmena:
Ja sam oduševljen slušalicama, mada sam ranije koristio neke Šaomi od 3 hiljade pa ne mogu da uporedim sa nekom kvalitetnijom opcijom.
ANC je neverovatan, kad uključiš transparency imaš osećaj kao da bukvalno nemaš slušalice u ušima, muzika odlično zvuči meni kao laiku. Ono što je najveći skok u odnosu na te Šaomi koje sam imao je kako dobro zvuče za pozive, Šaomi je bio neupotrebljiv, kao i baterija koja baaaš dugo traje.
I naravno, sve je odlično uklopljeno u Apple ekosistem. Da li "vrede" samo ti možeš da zaključiš. Moje mišljenje je da je cena prenaduvana, ali i da verovatno nema bolje opcije za Apple korisnike.
 
Nije mi problem da ih kupim, meni su one fensi,šmensi 🙃😊 sigurno ima i bolji sluski, mozda su JBL bolje,ili neke druge, ali ako su u tom rangu onda ok, samo da nisu lošije... Zato minje bitno Vase mišljenje.

Ili da cekam ako izlazi Pro 3gen.?
 
Od fancy shmensy jedino Sony..JBL nije ni u najavi za bolju opciju 😄
 
Preporuka za Pro 2. Ja kada sam kupovao, razmatrao sam Airpods 3, ali jednostavno razlika u ceni od 50 eura, za koju dobiješ ANC i Transparency je presudila. Mislim, za 180e za koliko negde mogu da se nađu Airpods 3, ti faktički dobiješ isto ono što ima u žičnim Eplovim za 25e.

Svakako smatram da je generalno cena bilo kojih previše, ali jebiga, ako si spreman da platiš, preporuka.
 
Imam AirPods Pro i pre neki dan na poklon dobijem APP2. Nerealno koliko je velika razlika. Da li su oni namerno postepeno "ubijali" ANC na APP1, ne znam, ali je ovo neuporedivo bolje. Zvuk takodje.

I dalje sam pri stavu da ne treba menjati APP1 za APP2, ali ko kupuje prvi put ili hoce upgrade sa obicnih APP ne treba ni milisekundu da razmislja, kakvu god ponudu da ima za APP1.

Nadam se da ce ovo nekome biti od pomoci.
 
Nazad
Vrh Dno