Šta je novo?

[A1] Vikend Net

Nitro, daj ti meni tu karticu lepo :)
Jel' moze na isti racun kao obican postpaid da ide?
 
Ja koristim vikend net, do duše samo sam iskoristilo za sada onih 7 dana free, i da ide na zbirni postpejd račun.
@n1tr0 koliko ti traje sesija? Meni je od prvog dana limitirana na 2 sata, ovi iz vipa proveravaju već mesec ipo dana zbog čega je to tako, prigovor prosleđen navodno dalje, ali ništa od toga izgleda.
 
Meni je od pre neki mesec prebaceno isto na 2 sata. Zar je problem napraviti te sesije da rade drugacije. Evo, ja kao developer/system architect ne kontam da nisu sposobni drugacije da to rade...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja kontam da je to tako zato što su pilićarska firma. Čuj 2h sesija.... Aj da je 12h ili 24h pa da razumem.
 
ja ne razumem ni što je 12h na kućnom netu, pišite im mailove možda i ukinu (ja već jesam, mogao bih još koji put :) ), telenor nema ograničenje koliko znam
 
pa ni mts nema na tourist sim ogranicenje sesije tj ima na 24h ali opet je i to bolje nego na 2 sata da prekidaju provereno.
Pozdrav
 
ako se ne varam pojeftinili su ovaj huawei 4g ruter, sada je 5400 din, mislim da je bio skuplji. Ovo je ok cena za 4g ruter, na oglasima nov nema šanse za ove pare da se nađe, telenor 3g ruter prodaje za 5000 din. valjda nemaju neka sitna slova, ako ga odmah platim nadam se da je sim free i da nisam pod ugovornom obavezom.
 
I meni se cini da je bio 280 mesecno, tj.6720
 
Bio je tačno 6480 din :D Ortak uzeo mifi preko mene a meni ostala sim kartica koju sam testirao u zte mf 283+ i u huawei e5573s-320 koji ima 5GHz. Sada ih mts više nema, daju isti taj ali bez 5GHz.
 
Ljudi, jel se Vip Vikend net i dalje prekida na svaka 2 sata? Ili sad sesija traje 12h kao kod Kucnog Neta?
 
Poslednja izmena:
Video sam to. Mislio sam dal neko ima sveže informacije vezane za eventualno produženje sesije.
 
Imam ja i to svezu informaciju od juče sa fb-a koja glasi:
" Zdravo Nemanja, samo da ti prosledim informaciju koju sam dobila od kolega - karakteristike ovog paketa su takve da je dužina trajanja sesije 2h, kao što si i naveo, i trenutno ne postoji mogućnost promene
 
Evo pitah i ja:
1d64efc362d57bac878f0c42d81bd86a.jpg

Javim odgovor :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mislim da će odgovor biti sličan prethodnom, jer su i meni tako nešto odgovorili, ali tu smo, videćemo

u fazonu biće ali možda :)
 
Ako nekom krene mifi da se pregrejava i da se gasi wifi da zna da mu je baterija otisla najverovatnije tj da je defektna to sam ja imao sa e5372 slucaj ali moze da se desi sa svakim pa cisto da obavestim po zameni baterije sve radi ok.A ovaj za sad nije pravio probleme jer imam i njega samo je druga kartica u njemu.
pozdrav
 
I mene zanima sada u ovim letnjim mesecima 4g mifi ruter. Ali me ovi dodaci ne zanimaju u toku godine, bar ne za sada :).
Zanima me kako bi izgledao taj ugovor sa kupovinom na 12 rata ovog uređaja, do sada nemam nikakav ugovor sa Vipom, nemaju me uopšte u svojoj bazi. Jel proveravaju kreditni biro i slično? Može li prevremeno da se otplati ceo ili ne? Šta ak ose u toku godine ne aktivira nijedan dodatak? I konačno, da li je sim free? :)
 
Proveravaju da li je zeleno ili ne u KBu, za ruter ovaj verujem da je svima zeleno, cak i da imas neko dugovanje prema VIPu (jer modem i osnovni ruter su uvek vodili kao da nije uredjaj, ja recimo jednom nisam imao pravo telefona zbog raskida zbog poskupljenja maja 2014., ali rutere sam mogao da kupim). Mislim da ne daju na rate u tom slucaju.
Placanje unapred je def. moguce, tako sto platis vise prvi racun pa se to preliva posle.
Ako ne aktiviras nista, nije bitno, kao prepaid je. Ne znam da li je SIM free.

Ako te (ili nekog drugog) zanima, meni treba samo kartica za VIP Vikend Net, pa mi odgovara da neko odmah uzme ruter.
 
Proveravaju da li je zeleno ili ne u KBu, za ruter ovaj verujem da je svima zeleno, cak i da imas neko dugovanje prema VIPu (jer modem i osnovni ruter su uvek vodili kao da nije uredjaj, ja recimo jednom nisam imao pravo telefona zbog raskida zbog poskupljenja maja 2014., ali rutere sam mogao da kupim). Mislim da ne daju na rate u tom slucaju.
Placanje unapred je def. moguce, tako sto platis vise prvi racun pa se to preliva posle.
Ako ne aktiviras nista, nije bitno, kao prepaid je. Ne znam da li je SIM free.

Ako te (ili nekog drugog) zanima, meni treba samo kartica za VIP Vikend Net, pa mi odgovara da neko odmah uzme ruter.
simfree je uredjaj provereno.

Sent from my M9 using Tapatalk
 
Uzeo danas, lampice obe zelene, 4g konekcija 3 crte, a protok ko da je edge, 20kbps. Kaže CC mora 24h za punu aktivaciju. WTF?
 
Poslednja izmena:
Meni je odmah brzina bila ok, ali se desava da opadne ispod 1Mbps pa sam proveo pola dana sa korisnickom sluzbom da bi na kraju rekli da je mozda bazna stanica propterecena i da oni nemaju nikakvih gresaka.
Kao sto su prethodno pisali vikend net definitivno ima low priority.

Probaj da izvadis bateriju sacekas par minuta i opet upalis uredjaj. Ako to ne pomaze proveri ako mozes u telefonu. I ako ni tamo ne mozes da imas veliku brzinu onda si na "pogresnoj lokaciji".

BTW 297.3GB potrosnja za 16 dana ,):d
 
Poslednja izmena:
Na žalost da, i obično kad promeni sesiju nastaje problem sa manjom brzinom, bar na trenutnoj baznoj stanici.

Kao što su već pisali, ne odgovara mi promena sesije na 2 sata jer svaki put moram zbog posla da whitelist IP !!! Ali je najbolje rešenje za neograničen mobilni internet...
 
A da koristis neki VPN servis? Znam da nije najbolje resenje...
 
Ne mogu baš za sve da koristim VPN ali gde može, moram, zbog uštede vremena i živaca.
 
Da li ste sigurni da je sim free?
Evo me u korist servisu kaže da je zaključan

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno