Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Podneo sam zahtev za prelazak na prepaid sa mocne tarife... Istice 30og maja... Sad zovu i ptaju pa kako zasto, reko zena ima oko 1300 racun neo neo, necu ja da placam duplo vise od nje... Kazu sacekajte imam ja ponudu ako zelite i vi neo neo za 1350...PRODATO,😅
 
To je jedina ponuda koja je mene mogla da veže ugovorom. Svi su bezobrazno podigli cena, pa je jedina alternativa prepaid (ili Globaltel FreePaid, što je isto prepaid).
 
A prenos u drugu mrezu se vrsi prvo prebacivanjem broja na prepaid jel da?
Ne, cim nisi pod ugovornom obavezom odes u yettel ili mts ( radi procedure najjednostavnije da trazis prenos na prepaid ) I onda te neko zove iz A1 i tada trazis popust, takva je procedura... Sva tri provajdera istu taktiku imaju...
 
Pred istek naravno .
Sve jedno ako želite da ostanete u mreži ili da selite broj u drugu
 
problematika je to sto npr ja sam 8.5 podneo zahtev za prenos ali su odbili jer je ugovor do 22.5 presek je 9. ne znam dal sam mogao posel 9. al sad do 9.6 ide na mocnoj po punoj ceni
 
problematika je to sto npr ja sam 8.5 podneo zahtev za prenos ali su odbili jer je ugovor do 22.5 presek je 9. ne znam dal sam mogao posel 9. al sad do 9.6 ide na mocnoj po punoj ceni
" Mocnoj po punoj ceni " , kako to prvo moćno zvuči a i račun moćni biće kao treća tarifa u Taxi prevozu .😄

Malo šale ne zameri te 😃
 
I onda te neko zove iz A1 i tada trazis popust, takva je procedura...
Samo da napomenem da ovo nije pravilo, tj. može da se desi da te zovu, ali može da se desi i da odeš na drugu mrežu :) Ja sam bio kod njih više od 15 godina, podneo takav zahtev i apsolutno me niko nije zvao.
 
To znaci da pored plana A moras imati plan B kad ne pozovu. Jako su im cudni kriterijumi koga zovu za 50% i kome daju 50%. Ali ima uvek neka altrenativa neki pripejd (Globatel , Mts i Yettel) da se saceka i dobije kasnije 50%. 😀
 
To znaci da pored plana A moras imati plan B kad ne pozovu. Jako su im cudni kriterijumi koga zovu za 50% i kome daju 50%. Ali ima uvek neka altrenativa neki pripejd (Globatel , Mts i Yettel) da se saceka i dobije kasnije 50%. 😀
Ima Globaltel FreePaid. Ja sam hteo tamo, ali su mi ponudili NeoNeo sa 50% popusta. Sad, zavisi koliko ti resursa treba, ni A1 prepaid nije loš ako se uklapaš. Ali freepaid je najisplativiji. Po meni, najveća mana je to što nema VoLTE,ali verujem da če to rešiti.
 
Ima Globaltel FreePaid. Ja sam hteo tamo, ali su mi ponudili NeoNeo sa 50% popusta. Sad, zavisi koliko ti resursa treba, ni A1 prepaid nije loš ako se uklapaš. Ali freepaid je najisplativiji. Po meni, najveća mana je to što nema VoLTE,ali verujem da če to rešiti.
Ma kakav Globaltel to nikom preporučio nebi .
Ako već tarifa ne odgovara ili korisnik ne dobija popust , bolje preći na Pri paid ili Yettel grupe ili A1 .

Moje mišljenje naravno 👍
 
Ma kakav Globaltel to nikom preporučio nebi .
Ako već tarifa ne odgovara ili korisnik ne dobija popust , bolje preći na Pri paid ili Yettel grupe ili A1 .

Moje mišljenje naravno 👍
Ja imam dva manje bitan aGlobaltel broja i nemam problema. Neki se žale na probleme sa 2FA porukama i ne preporučuju da glavni broj bude kod njih. Šta znam, ja bih probao...
 
Ja imam dva manje bitan aGlobaltel broja i nemam problema. Neki se žale na probleme sa 2FA porukama i ne preporučuju da glavni broj bude kod njih. Šta znam, ja bih probao...
Ni za " dzabe " što bi rekla moja baba .
Ne zbog problema sa SMS -om već zbog svega što je taj virtualni operater plus problem sa SMS-om
 
Da li je NEO NEO sa 50% popusta prvih 15 meseci i 9 meseci puna cena dobra ponuda ili ne?
 
Moras da podneses prenos u drugu mrezu, bez toga neces dobiti.
Netacno, ja nisam podnosio za prenos u drugu mrezu vec samo zahtev za prebacivanje na prepaid... I zvali i ponudili50 posto... Kada pitaju za razlig, reci da ti preskupo i da znas ljude koji su skoro dobili 50 posto i da neces ti da placas duplo... Trebalo bi da ti daju mada eto zavisi od agenta...
 
Netacno, ja nisam podnosio za prenos u drugu mrezu vec samo zahtev za prebacivanje na prepaid... I zvali i ponudili50 posto... Kada pitaju za razlig, reci da ti preskupo i da znas ljude koji su skoro dobili 50 posto i da neces ti da placas duplo... Trebalo bi da ti daju mada eto zavisi od agenta...
Od kog agenta !? Zapošljeni u poslovnici nemaju više pravo da nasumice dele benefite.
 
Dal je agent ili sta je ne znam... Nisam dobio u poslovnici vec telefonski me zvali nakon zahteva za prepaid.
 
Od kog agenta !? Zapošljeni u poslovnici nemaju više pravo da nasumice dele benefite.
Call centra. Za 50% može samo zahtevom za raskid ili prelazak na prepaid, ali u tom slučaju mogu i da ne zovu, nego samo postupe po zahtevu (isključe broj iz mreže dok se telefon ne restartuje i onda posle bude na pripejdu).
 
Call centra. Za 50% može samo zahtevom za raskid ili prelazak na prepaid, ali u tom slučaju mogu i da ne zovu, nego samo postupe po zahtevu (isključe broj iz mreže dok se telefon ne restartuje i onda posle bude na pripejdu).
Što bi rekao Nikola Pašić
" I Vi ste u pravu "😄👍
 
  • Like
Reagovanja: uji
Što bi rekao Nikola Pašić
" I Vi ste u pravu "😄👍
Skapirao sam posle da je tema za A1, a ne za Yettel. 🙄 Nije ista situacija, niti je pravilo, samo izuzetak. Mene su samo vratili na pripejd i to je to. Zavisi kako se kome zalomi.
 
Nazad
Vrh Dno