Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

skoro uvek se dobije sa zahtevom za prenos samo kazes da ti je bolja ponuda kod drugog operatera i onda ce garant da ti ponude neo neo 50% a za prelazak na prepaid nije toliko cesto to pravilo vazi za yettel u skoro svakom slucaju
 
Je l' normalno da u korisnički nalog automatski nije dodat drugi broj?

Ono kada uđem u nalog preko mejla, izlistan mi je samo prvi pretplatnički broj. Za drugi mogu da se logujem preko PINa.

Takođe mi nije jasno zašto mi izlistava račune za ovaj prvi broj kad se ulogujem u nalog sa drugim... Zar ne bi trebalo da je svaki za sebe.

I bonus pitanje... Aplikacija mi u detaljima broja pokazuje isti broj ugovora na oba broja? To je normalno? Mislim da dva broja budu pod istim br. ugovora, ili je samo sve tu izmešano nekako.
 
Da li ima ikakve sanse da zovu ako je broj prepaid i ponude neki postpaid paket na 50% zahtevom prelaska u drugu mrezu? Broj je bio 15 godina postpaid i sada nakon poskupljenja sam i prepaidu 2 meseca
 
Sumnjam. Pre ce da ti ponude nesto kroz mesec-2 kako bi te ponovo vezali ugovorom (bez zahteva za prebacivanjem u drugu mrezu).
 
moras da imas serifikovan ili kvalifikovan kako vec potpis sa eUprave tkd
ConsentID je zapravo ta aplikacija za potpis bez umetanja lične karte u čitač. Prvi put mora da bi se izvukli ili promenili parametri na novi uređaj, alternativno preko mBankinga Intese ili u pošti, mupu, opštini, upravi prihoda, zavisi kako gde ko ima i tamo ih izvuče. Posle se u aplikaciji definiše pin od 6 cifara i na svaki ulazak je traži pre potvrde logovanja na eID (nalog za eUpravu sa dodatnim stepenom zaštite).
 

Ceo dan ovako,i na webu i na mobu?!?!
 
Danas sam uzeo e sim,preko weba mogu da se ulogujem ali ne mogu da pristupim ,,paket i potrosnja,, ,a preko moba nece ni preko maila,ni preko broja tel
 
Danas sam uzeo e sim,preko weba mogu da se ulogujem ali ne mogu da pristupim ,,paket i potrosnja,, ,a preko moba nece ni preko maila,ni preko broja tel
Ako je to taj nalog sa kojim si poručio karticu, tu nećeš videti tvoj broj. Pokušavaj da se uloguješ samo sa brojem telefona, pa ako budeš hteo da povežeš tvoj broj sa tim emailom, moraćeš da ih zoveš da obrišu taj nalog, pa da ga ponovo registruješ sa tvojim brojem. Jesam zapetljao, ali nadam se da razumeš. 🙄
 
Ako je to taj nalog sa kojim si poručio karticu, tu nećeš videti tvoj broj. Pokušavaj da se uloguješ samo sa brojem telefona, pa ako budeš hteo da povežeš tvoj broj sa tim emailom, moraćeš da ih zoveš da obrišu taj nalog, pa da ga ponovo registruješ sa tvojim brojem. Jesam zapetljao, ali nadam se da razumeš. 🙄
Nisi zapetljao nego debelo .
Kada sam pročitao odustao sam od
E -sim za do veka .😀
 
Novi je nalog,uspem ja da se ulogujem ali ne mogu da vidim paket i potrosnju,
Uspeo sam,morao sam iskljuciti private DNS
 
Danas zvali opet iz A1 (peti poziv od prenosa broja pre 2 meseca) imaju specijalnu ponudu SAMO danas 50% na Neo Surf dve godine. Ali da uzmem neki novi broj kod njih. Nikako da dobijem na primarnom broju haha. Nema veze cekamo i dalje.
Inace je prvo ponudila neku Junior tarifu, 650 dinara na 2 godine. Nisam cuo sta ima taj paket , guzva na poslu a i ne zanima me nista sem Neo Surf-a kod njih.
 
Danas zvali opet iz A1 (peti poziv od prenosa broja pre 2 meseca) imaju specijalnu ponudu SAMO danas 50% na Neo Surf dve godine. Ali da uzmem neki novi broj kod njih. Nikako da dobijem na primarnom broju haha. Nema veze cekamo i dalje.
Inace je prvo ponudila neku Junior tarifu, 650 dinara na 2 godine. Nisam cuo sta ima taj paket , guzva na poslu a i ne zanima me nista sem Neo Surf-a kod njih.
Prenosa broja na prepaid ili prenosa broja u drugu mrezu?
 
Ja 2 meseca na prepaid i niko ne zove, a rado bih uzeo Neo Surf za 50%.. Izgleda da im je dovoljno 700 dinara mesečno za prepaid
 
Pa reci da imas drugi broj. Mene je pitala da li znam nekoga da preporučim. Mogao sam tebe da znam koji ti je broj.
Nije me pitala da preporucim drugi broj. Da je tako pitala ovde bih ponudio to.
Bilo je pre da moj broj iz druge mreze prenesem, a danas da uzmem novi broj u A1. 😀
 
@lukadr
Preneo broj iz Mts-a pre dva meseca i samo zivkaju. Ali nikako na prenetom broju da ponude 50 na Neo Surf. 😂
Meni jedina ponuda sto je bila da se vratim na postpaid sa prepaid jeste 50% NEO surf prvih godinu dana, dok drugu da bude sve redovno, sto me na kraju izadje vise nego da uzimam svaki mesec ovaj mocni mesecni plan i ne brinem da mi ce mi nesto nabiti racun. E sad kad bi vec ponudili 50% na NEO surf ili NEO NEO za obe godine ugovora to bi bila druga prica :D
 
Nije me pitala da preporucim drugi broj. Da je tako pitala ovde bih ponudio to.
Bilo je pre da moj broj iz druge mreze prenesem, a danas da uzmem novi broj u A1. 😀
Mene uvek pitaju !
Ali došlo vreme nema kome preporučiti a mi kome pomoći .
Uvek kad želiš učiniti budeš " grbav "😂
 
Poslednja izmena:
Meni jedina ponuda sto je bila da se vratim na postpaid sa prepaid jeste 50% NEO surf prvih godinu dana, dok drugu da bude sve redovno, sto me na kraju izadje vise nego da uzimam svaki mesec ovaj mocni mesecni plan i ne brinem da mi ce mi nesto nabiti racun. E sad kad bi vec ponudili 50% na NEO surf ili NEO NEO za obe godine ugovora to bi bila druga prica :D
Ista situacija
 
Nazad
Vrh Dno