Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

U Telenoru ces prvo nekih 6 meseci placati punu cenu bez UO, pa onda dobiti MOZDA nesto (redje nakon 3 meseca). Ili samo javnu ponudu dobiti.
Gledaj gde dobijas bolje, a ne da li "cene stare korisnike". Nebitno je sta ponude ako drugde imas bolje.

Bez telefona, iako je VIP jeftiniji za Neo 2, zbog prekoracenja neta, i ja mislim da je Telenor bolja opcija.
 
U potpunosti se slazem, dok je briga o starim korisnicima samo bonus, odnosno minus u slucaju VIP-a, ali videcemo sta ce biti na kraju. U Telenoru da potpisemo javnu ponudu bicemo na istom, jer se razlika u pretplati anulira cenom mob.telefona za dati paket + digitalni servisi + vec spomenuti Superset (u nasem slucaju najvise se radujem dodatnom HD paketu, posto imamo Duo Gold Optiku).
Javicu rasplet. :)
 
LG Q6 код Випа (пакет 1700) јефтинији 6380 динара него код Теленора (пакет 1800) где је још са попустом...
 
Poslednja izmena:
Lepsoj polovini istekao ugovor pre skoro dva meseca, kontaktirali ih za pogodnosti prilikom potpisivanja novog ugovora, pre 3 dana i jos uvek se nisu javili.
Ukoliko neki popust ne dobijemo ili se ne jave uskoro, prebacicemo se u Telenor, tamo koliko vidim vode racuna o svojim korisnicima + mogucnost aktiviranja SBB Superset paketa.
Sta očekuješ da će ti ponuditi ili šta planiraš da tražiš?
Šta uopšte realno tražiti, a da može da prođe?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ne Telenoru novim korisnicima ne prolazi ništa, džabe se raduje ovaj gore, kao što je alfa napisao, tek posle 6 meseci. Ali mora ciganisamnje i da se kuka, ponudili mi su 50% na pretplatu ili popust na J5 2017 za 5000din. Ali, kako stoji situacija, taj broj prebacujem na MTS, sve su ušili sa 100GB ponudom + popust, za 1200 din nema jači paket. Na VIP mi nije istekao ugovor, ali očekujem da VIP izbaci nešto pred novaka.
 
Prelazak na Telenor kao sto sam ranije objasnio je iz principa (ako se desi), dobijam isto (aktuelna ponuda) + superset, jer Vip ne moze da se seti da stalnom korisniku izadje u susret i da sam predlozi pogodnosti za obnovu ugovora, cak se i ne javljaju na zahtev.
Zasto onda da ne predjem negde gde cu za datu tarifu i tel. proci isto, dobiti digitalne servise, superset + nadu da cu proci kao neki drugi clanovi ovog foruma koji su ovih dana obnovili ugovor kada za to dodje vreme.
Briga o korisniku mora biti na prvom mestu.

Odgovor na pitanje, sta ocekujem: 10.000din popusta na tel. ili 50% popusta na pretplatu ili neka treca varijanta. Ukoliko nesto tako daju, ostajemo kod njih, u suprotnom eto nas u Telenoru.

Oni gube jednog korisnika, mi imamo isti trosak za period od dve godine kada se uracuna telefon, lepsa polovina uziva u instagramu, deezeru....ja u HD kanalima kod Sbb-a.[emoji16]


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Bolje pojuri vaucere, vise ces ustedeti.
 
Podneo sam zahtev za prenos broja u VIP u petak još, niti mi je prebačen broj, niti me zvao neko iz mts-a da ponudi nešto 'specijalno'.
Je l' ovde mene neko zajeebava?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Meni istice ugovor 27.12 u mts-u.Planiram da predjem u vip na neo 2 paket.Da li i dalje vazi promocija od 1gb ako se online potpise ugovor za nove clanove ili ne?
I zna li neko da li ce mozda vip izbaciti jos neku bolju promociju sad pred novu godinu ili od toga nema nista?
 
Колико ја знам,да,важи.

Na VIP mi nije istekao ugovor, ali očekujem da VIP izbaci nešto pred novaka.
Надамо се,бар до краја јануара,ако не ,онда Нео и опет добро.
 
Poslednja izmena:
Ja ću biti zadovoljan ako ne podignu cene za Neo pakete bez telefona :smoke:
 
Ne verujem da ce nesto specijalno da ponude za novu godinu, vec bi rekli, a i pise da sve ove promocije vaze do kraja godine, tako da ce verovatno da ih produze do kraja januara, kao i do sad. Jedino mogu da spuste cene telefona jos malo. Danas ili juce su spustili j5 2017 na 18000 (neo 2), htc u play sa 30000 na ispod 20000 (da li ima neko ovaj telefon?). Mislim da ce to biti to, mislim da je tako bilo i prosle godine...
 
a i pise da sve ove promocije vaze do kraja godine, tako da ce verovatno da ih produze do kraja januara, kao i do sad.
И јесте до краја јануара,а има простора за још неке повољности,можда само размишљају:)
 
Evo, samo da napišem epilog cele moje priče posle 8 godina u VIPu i 3 broja, i nikakvog popusta ... otišao danas u mts, uzeo huawei mate 10 lite uz priča plus paket, ostao isti broj, samo umesto 060, 065, i danas idem u VIP da poželim gospodi cicijama srećan put. Dva meseca ranije, pokloniću im tih 2000 din, samo da ih više ne vidim. toliko od mene...
 
Misliš ovi u mts-u su nešto bolji?
Znaš šta će meni da ponude posle 15 godina?
Jednu pretplatu za dinar.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Evo, samo da napišem epilog cele moje priče posle 8 godina u VIPu i 3 broja, i nikakvog popusta ... otišao danas u mts, uzeo huawei mate 10 lite uz priča plus paket, ostao isti broj, samo umesto 060, 065, i danas idem u VIP da poželim gospodi cicijama srećan put. Dva meseca ranije, pokloniću im tih 2000 din, samo da ih više ne vidim. toliko od mene...

trebao si uzeti mix xl zbog 100gb.
 
Imao sam konačno prilike da isprobam Wiko View...

Ne radim za VIP, nemam nikakve promotivne pozadine iza ovog posta, ali ako mi se dozvoli, meni je ovaj telefon za naše tržište pun pogodak. Utisak mi je otprilike kao kada se Alcatel svojevremeno pojavio sa OT-99X serijom odnosno Huawei sa ranim Honorom - anonimac koji za manje para radi kako treba. Android je stock, kvalitet izrade mi se svidja, pogotovu što nema glossy materijala i deluje mi kompaktno. Bez nekog preterivanja, definitivno mi je zgodniji za držanje nego Cool1 koji trenutno imam.

Jedino što meni kvari utisak jeste on-screen navigacija i definitivno znam koje parametre trazim za naredni telefon - prednji fingeprint + kapacitivni tasteri i ekran veći od 5" i ispod 5.5" (odnosno koji već 18:9 ekvivalent bude).

Generalno, što se tiče dizajna, imam trip kao da su platili licencu Xiaomiju za Redmi 5 i objavili telefon pre njih.

Ako u skorije vreme spuste telefon na 1din uz NEO2 paket, mislim da bi itekako bio best buy. A i ovako nije tragičan (24 x 250din) za one koji nemaju keša kod sebe.
 
Poslednja izmena:
trebao si uzeti mix xl zbog 100gb.

Imam dual sim, na službenoj kartici besplatan net. Znam da od mts-a neću dobiti popuste, ali sam makar dobio bolju ponudu jer mi u suštini NEO nije potreban (opet, zbog odličnog službenog paketa), a u VIPu su ostali paketi, klasik i sigurica totalno s*****, jer uz njih su telefoni užasno skupi. Pošto imam još dva broja u VIPu (deca), možda se opamete, pa mi za sledeći ugovor ipak daju neku bolju ponudu (ha ha )...
U suštini su svi isti, čovek samo treba da gleda šta mu najviše odgovara, zar ne?
 
Mislim da se treba pomiriti sa činjenicom da je davno prošlo vreme kad se izlazilo u susret "starim" korisnicima. Sad i ako neko nešto dobije, to je jedan u milion.
Svi sad nude sve, tako da treba šta vam najviše odgovara.
Realno, uglavnom se jure gigabajti pa onda minuti. Nema tu velike filozofije oko izbora.
 
Imam dual sim, na službenoj kartici besplatan net. Znam da od mts-a neću dobiti popuste, ali sam makar dobio bolju ponudu jer mi u suštini NEO nije potreban (opet, zbog odličnog službenog paketa), a u VIPu su ostali paketi, klasik i sigurica totalno s*****, jer uz njih su telefoni užasno skupi. Pošto imam još dva broja u VIPu (deca), možda se opamete, pa mi za sledeći ugovor ipak daju neku bolju ponudu (ha ha )...
U suštini su svi isti, čovek samo treba da gleda šta mu najviše odgovara, zar ne?

nisu potpuno isti, nego su jako slicni, sva 3 operatera.
 
Imam dual sim, na službenoj kartici besplatan net. Znam da od mts-a neću dobiti popuste, ali sam makar dobio bolju ponudu jer mi u suštini NEO nije potreban (opet, zbog odličnog službenog paketa), a u VIPu su ostali paketi, klasik i sigurica totalno s*****, jer uz njih su telefoni užasno skupi. Pošto imam još dva broja u VIPu (deca), možda se opamete, pa mi za sledeći ugovor ipak daju neku bolju ponudu (ha ha )...
U suštini su svi isti, čovek samo treba da gleda šta mu najviše odgovara, zar ne?

Tarifa klasik plus kod vip-a i prica plus kod mts-a su slicni i kostaju isto(po mom misljenju klasik je bolja jer dobijas i 1GB neta i minuti ka vip-u se trose paralelno, ali ponovo kazem moje misljenje). Cena uredjaja ista kod oba operatera po 35000, s tim sto vip daje -10% za placanje odmah. Tako da ne vidim po cemu je ponuda od mts-a bolja
 
U suštini su svi isti, čovek samo treba da gleda šta mu najviše odgovara, zar ne?
Ma da, ovo je suština, nema tu neke borbe velike (na žalost), već kada istekne UO potpišeš novu koja (i kod koga) ti u tom momentu najviše odgovara. To je to, uglavnom.
 
Evo, samo da napišem epilog cele moje priče posle 8 godina u VIPu i 3 broja, i nikakvog popusta ... otišao danas u mts, uzeo huawei mate 10 lite uz priča plus paket, ostao isti broj, samo umesto 060, 065, i danas idem u VIP da poželim gospodi cicijama srećan put. Dva meseca ranije, pokloniću im tih 2000 din, samo da ih više ne vidim. toliko od mene...
E svasta,pa sto nisi normalno preneo broj kad vec prevremeno raskidas?
Imao sam konačno prilike da isprobam Wiko View...

Ne radim za VIP, nemam nikakve promotivne pozadine iza ovog posta, ali ako mi se dozvoli, meni je ovaj telefon za naše tržište pun pogodak. Utisak mi je otprilike kao kada se Alcatel svojevremeno pojavio sa OT-99X serijom odnosno Huawei sa ranim Honorom - anonimac koji za manje para radi kako treba. Android je stock, kvalitet izrade mi se svidja, pogotovu što nema glossy materijala i deluje mi kompaktno. Bez nekog preterivanja, definitivno mi je zgodniji za držanje nego Cool1 koji trenutno imam.

Jedino što meni kvari utisak jeste on-screen navigacija i definitivno znam koje parametre trazim za naredni telefon - prednji fingeprint + kapacitivni tasteri i ekran veći od 5" i ispod 5.5" (odnosno koji već 18:9 ekvivalent bude).

Generalno, što se tiče dizajna, imam trip kao da su platili licencu Xiaomiju za Redmi 5 i objavili telefon pre njih.

Ako u skorije vreme spuste telefon na 1din uz NEO2 paket, mislim da bi itekako bio best buy. A i ovako nije tragičan (24 x 250din) za one koji nemaju keša kod sebe.
Da je 1din onda i ok, sad izadje 190e, mnogo
 
Poslednja izmena:
=

Da je 1din onda i ok, sad izadje 190e, mnogo

Telefon kosta 6000 uz Neo 2 tarifu,ne znam odakle sad 1 din. i 190 evra u prici?
 
Poslednja izmena:
Neo 2 bez telefona = 24.000
Neo 2 + telefon = 40800 + 6000 = 46800
Telefon = 22800 (190e)
 
Ako ti odgovara Neo 2 tarifa onda telefon zaista kosta 6000 din. jer pretplatu placamo pa placamo.I da kupim telefon za kesh opet bi morao da placam negde,nekom,neku pretplatu pa zasto onda da se ne ustedi.To i jeste poenta uzimanja telefona preko operatora.Dakle ako sada uzmem tarifu bez telefona to je 24000+22800 za telefon s tim sto za tel moram odmah da iskesiram pa to izadje u zbiru 46800 koliko i kad uzmem telefon preko pretplate s tim sto tada to placam u periodu od 24 meseca.Svakako je to onda bolja varijanta.
 
Nikako nije bolja, ako mi odgovara Neo 2 necu je placati 1700 vec 1000. Telefon je 150e u oglasima, 190e je u Vipu.
 
Nazad
Vrh Dno