Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

OK, probacu preko CC prvo, pa javljam :) Tnx!
 
Da li neko ko ima promocije za besplatne minute u vip mrezi moze da zove maxi broj? Da znam da li da uzimam ili ne [emoji4] :)
 
Poslednja izmena:
E krastavac :/ Hvala u svakom slucaju :)

Sent from my MotoG3-TE using Tapatalk
 
Koga zanima, za sada i dalje ima Sweet Prepaid u Maxi-u Alonso ;) (139din kartica, sa 3 meseca besplatno u VIPu i 500MB 7 dana, plus 4 neke najodvratnije cokoladice koje sam ikada probao ;))
 
Onaj VIP Sweet je najbolja cokoladica u pakovanju, 0 kalorija, ne moze da ti se ne svidi ukus :D
 
Nudi li nešto trenutno aktuelno VIP za pordužetak ugovora starom korisniku?
 
Kako kome. Za Nova 1, uz koji je isao Note 3, mi nude one najmanje popuste na cenu telefona samo (2000 uz Nova 1 i valjda 5000 uz Nova 4 samo).
Ako imas broj sa nekom drugom promocijom, sigurno ima nesto bolje od toga.

Videces ako probas produzetak online, izbacice ti posle biranja tarife/boje telefona sta dobijas.
P.S. Ovaj Nova broj nema nista ako produzuje bez telefona od promocija za produzetak, samo uz telefon. Ali njemu je jos 5 meseci do kraja. Smart, koji je bio sa 60% popusta je i 7 meseci pre isteka imao one odlicne promocije za produzetak (mada su tada bile skroz neisplative)
 
Ako se uzme promocija 25% bez telefona moze li da se prekine i uzme neki telefon bez da se na taj novi ugovor dodaju meseci preostali iz prethodnog.

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Da. Ima opcija "dodaj uredjaj na postojeci ugovor", i efekat je kao da se stari ugovor stornirao, a novi od 24 sa telefonom pocinje. (tako izgleda online)

U ovom slucaju nema nikakvih promocija za "obnovu".
 
Znaci ne bi moglo ono npr 3 gb zauvek vec samo cisti paketi.
Mozda bi i previse dobro bilo kada bi moglo. Uzmes popust i cekas pravu promociju.

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
3GB zauvek ti mozda u poslovnici daju, online nema sigurno. Niti ima onih popusta na telefon u tom slucaju.
 
Za 3gb u poslovnici moras da se cimas (da ne kazem ciganises) dok dupli net dobijes sa necijim jmbg koji je mladji od 30.

Postoje i ultra mocni vauceri ako znas nekog u Vipu ali to je u domenu rariteta.
 
Poslednja izmena:
Znam za sve to ali ako predjem sa 25% na telefon popusti ne vaze. Kako sam razumeo alfu

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Ne znam da li vaucer vazi ako uradis ovo, ali nema onih popusta 25% na 12 meseci za produzenje, 25% na 24 meseca (samo avtobus1 je dobio taj popust koliko smo videli), 2-20000 popusta na telefon itd.

Septimuse, sto, treba da pretis prelaskom u drugu mrezu ili na prepaid?:)
 
Bez pretnji, kome ne odgovara promeni mrezu u tisini kao pravi Dzedaj :).
 
Ako sam razumeo ovi popusti u Gigatronu važe jedino ako se ne uzme nikakva promocija? I bez telefona ?

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Da, ni 25% VIP SIM popust.
 
Jel zna neko kakva je varijanta kad bih obnavljao UO stim da dam JMBG od nekog ko ima <30 da li oni mene u tom slucaju "gledaju" kao novog korisnika ili kao starog koji obnavlja UO.
Jasno vam je da to pitam zbog duplih MB, a bitno mi je da me "vid" kao starog korisnika radi paralelnih minuta koji vaze od Nova 3 tarife.
Da li neko zna sta bi uradili, ili jos bolje da je ista situacija i sta je uspeo da uradi?
 
To za <30 godina radis naknadno, tako da te gledaju kao starog korisnika.
 
Pri obnovi ugovora, u tom trenutku, ti je potreban JMBG nekog između 15 i 30 godina.

Nexus 5x via Tapatalk
 
A ne moze posle toga da se uradi?
(sigurno ti tretiraju ugovor kao starog korisnika)
 
Da bi se dobili dupli mb, samo pri obnovi.

Ne može ispod 15, jednostavno tako Vip odredio.

Nexus 5x via Tapatalk
 
Zar u novim paketima razgovor u vip mreži ide paralelno kao na starim smart?
Ja sam mislio da po novom nema paralelnih minuta za vip mrežu već ide prvo sadržaj paketa.... a ovo sam dobio pre par dana.....

774883b5f370b9b52da63aa0411078e7.jpg


Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Kada obnavljas ugovor, to je standardno. Prvi ugovor ne, ali sledece produzavanje se dobija uvek paralelni minuti.
 
Zar u novim paketima razgovor u vip mreži ide paralelno kao na starim smart?
Ja sam mislio da po novom nema paralelnih minuta za vip mrežu već ide prvo sadržaj paketa.... a ovo sam dobio pre par dana.....

774883b5f370b9b52da63aa0411078e7.jpg


Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
Kad obnavljas mozes imati paralelne min, ali pod uslovom da izaberes Nova 3 ili veci paket, za manje pakete nema paralelnih minuta, bar ne zvanicno dal i to moze da se izciganise pitanje je.
Inace, kako su oni dosli do racunice da ti je ostalo 3 meseca do kraja UO ako istice 01.04. a danas je hajde da kazemo 01.02(ajde cetri dana ranije) moze samo da bude jos 2 meseca UO, osim ako ti nisu poslali pre metar dana a ti to sad postavio.

Kada obnavljas ugovor, to je standardno. Prvi ugovor ne, ali sledece produzavanje se dobija uvek paralelni minuti.
Delimicno tacno, mora kao sto sam gore napisao uzeti min Nova 3.
 
A da li se smatra obnavljanjem ako sa UO bez uređaja, sa popustom, pređeš 6 meseci ranije na UO bez popusta a sa uređajem? Da li tada daju paralelne minute u mreži (Nova 3)?
 
Nazad
Vrh Dno