Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

I 3000din ako telefon naručite online. Prvo se od cifre oduzima 3000din, zatim se cifra umanji za 10%. Ispadne lepo za skuplje telefone. Ako menjate paket onda telefon nećete dobiti pre novog obračunskog perioda.
 
Mozes li pojasniti koji je to popust 10% za kes, posto nisam upoznat?
edit: sada vidim na sajtu, nisam nikad obracao paznju... Sad tek vidim koliko Telenor dere sa cenama :d

Au, tek sada? Ja sam tebe smatrao bistrijim, sad si me razocarao ;)
 
Ovo sto su meni poslali dobijaju svi ili samo stari korisnici?
 
A gde to piše za 3000 na sve cene online?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Piše ovde na vrhu.
3342ab258d35c9d821116a3c036cffbc.jpg


HTC 820 via Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Upravo potpisao ugovor u VIPU.. Zadovoljan. Ovog meseca im je devet godina poslovanja kod nas, pa poklanjaju pripejd sa 900minuta, 900mb i 900 poruka. A svakog 9 u mesecu narednih 9 meseci dobijate dodatno cini mi se 900 dinara (a mozda i 9000 dinara) :) Ukucani su maznuli karticu pa nisam stigao da vidim :D
 
Burazer hoce u VIP-u da pazari S7 EDGE. Pa mu treba par odgovora.

1. Ako naruci telefon online, da li ce dobiti onaj popust od 3000 din? Aparat bi uzeo na 24 rate.
2. Da li su telefoni SIM-FREE? Konkretno za S7 EDGE me zanima.
3. Koliko im vremenski treba da isporuce telefon ako se telefon naruci recimo danas?

Hvala unapred na odgovorima.
 
da li je moguća promena VIP broja na postpaidu? ugovor mi ističe tek u januaru 2018? bez plaćanja penala bi bilo poželjno. ako neko ima info. hvala


edit: u pitanju je nova2 tarifa
 
Poslednja izmena:
Može da se promeni broj, čini mi se da ima neka jednokratna nadoknada 300-400 din.

HTC 820 via Tapatalk
 
Ovo sto su meni poslali dobijaju svi ili samo stari korisnici?

Uglavnom oni koji trenutno imaju pakete sa velikim popustom, pa da ih se kurtalisu :) Kako je danas meni objasnjeno u poslovnici, ponuda vazi iskljucivo prema uslovima iz SMS-a, dakle ne moze produzenje ugovora bez telefona (a uz recimo druge pogodnosti).


Upravo potpisao ugovor u VIPU.. Zadovoljan. Ovog meseca im je devet godina poslovanja kod nas, pa poklanjaju pripejd sa 900minuta, 900mb i 900 poruka. A svakog 9 u mesecu narednih 9 meseci dobijate dodatno cini mi se 900 dinara (a mozda i 9000 dinara) :) Ukucani su maznuli karticu pa nisam stigao da vidim :D

Svakog 9-tog se dobija 9000 rsd, ali se isti mogu trositi iskljucivo na pozive u VIP mrezi, bas kao i kvote koje si naveo, a koje se dobijaju jednom, po aktivaciji sim kartice.
 
Uglavnom oni koji trenutno imaju pakete sa velikim popustom, pa da ih se kurtalisu :) Kako je danas meni objasnjeno u poslovnici, ponuda vazi iskljucivo prema uslovima iz SMS-a, dakle ne moze produzenje ugovora bez telefona ....
Ne dam svojih 60% uz Nova 3 za mladje od 30 dok ne istekne ugovor. Morace da se strpe. :D
 
Koji likovi,dobio i ja sms,da odustanem od 60% popusta(150 smarta za 280 din) zbog "kao popusta" od 2000 din. na 5x precenjene telefone

50% popusta kad istekne ugovor ili vidimo se MTS

Voleo bih i u Telenor ali nisam dovoljno kul da placam 1000 din mesecno
 
Koji likovi,dobio i ja sms,da odustanem od 60% popusta(150 smarta za 280 din) zbog "kao popusta" od 2000 din. na 5x precenjene telefone
50% popusta kad istekne ugovor ili vidimo se MTS
To i ja kazem, u januaru gube dve broja ako ne daju barem 40-50% na postojece cene, i to necu ni razmisljati od Nova 2, vec samo o Nova 1.
Imam odlican broj, pa ce jos i preci u MTS :)

Voleo bih i u Telenor ali nisam dovoljno kul da placam 1000 din mesecno
Mislis.. za ono sto dobijas za 400din u MTSu? :D
 
Samo da uputim ljude koji žele da uplate ovaj roming dodatak od 990 dinara da je u pitanju prevara zvana Vip gde nigde nisu označili u promociji koja je brzina pristupa za tih 500 mb u romingu koje dobijete, to vam kažu u računu. Maksimalna brzina je 64 kbps. To sam video u delu popusti, dobio sam nekih 64 dinara popusta, zavedeno pod stavkom:
100% popust na pretplatu opciju 64 kbit/s u romingu -64,52
Bravo. Kupite ljudi Vodafone karticu i uživajte, iskren savet posle isključenja broja zbog prekoračenja računa i svašta što sam prošao da bi mi uključili broj.

Koristio prošle godine taj dodatak i bila je normalna brzina. Otvaralo sve kako treba. Proveriću krajem meseca opet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel moze pojasnjenje za ovo crveno sto je uokvireno?
Koliko se placa pretplata,koliko telefon,ili jos bolje,koliko sve zajedno i to je na 2 godine?!?
 
molim vas za odgovor :

Nova 2 paket ima klinac.
U poslovnici sam uplatio Dzoker dodatak ( 1Gb interneta, 299 dinara ).
Koliko vremena treba da protekne pre nego sto se vidi stanje u VIP aplikaciji ?

hvala.
 
Probaj preko poruke 1260 da vidis da li je aktivirano. Treba po pravilu odmah da je aktivirano, ako nije zovi cs

LG V10
 
Treba istog momenta, zašto nisi preko vip aplikacije ili pozivom na korisnički servis?
Ja u oba slučaja probao i odmah krene da radi.... bolje pozovi call centar.
 
Dodatke sam do sada aktivirao kroz aplikaciju, ne mora da bude na uređaju na kome je kartica za koju aktiviras, samo ulogujes odgovarajući nalog, i za manje od minut je stizala SMS potvrda da je dodatak aktiviran.
 
Pojavio se dodatak u aplikaciji posle 8-9 sati.
Nije telefon kod mene.
 
Da li je iko uspeo da dobije paralelne minute kao novi korisnik?
 
Nerven ja pitao nisu dali na 1234. Ja sam na kraju uzeo mob mesto popusta Bolji deal. 10800 ispadne p9 lite uz nova 3.
 
To je ubedljivo najbolja kombinacija. Dosta interneta, dosta minuta, nije preskupa pretplata i ok doplata za telefon.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
ponovo vratili old school u prodaju lg g3 32 gb...ali mislim da je vec mator za danasnje uslove...ili se varam
 
Ja mislim da je to najbolji telefon koji je Lg napravio. Stariji je model ali svi ce i preporuciti njega nego bilo koji drugi u toj klasi
Iskreno kada vidim kako spusti ona traka na Samsung A5 i kako secka kroz meni a model iz 2016 budem srecan jer moj stari LG G2 ferca bez ijednog jedinog prblema vec 2.5godine.
 
sve osim s i note serije kod samsunga su brendirani kinezi, ali nekako je svima kul kada samsung to radi
uvek kazem ljudima, da ako kupuju telefon koji nije premium, uvek jure proizvodjace koji imaju odlicne ne-premium telefone, kao sto je huawei
 
Nazad
Vrh Dno