Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ovo pricas za Telenor?
 
ponuda je bila 50% popust na 12 meseci bez mifi ili 40%popust na pretplatu 12 meseci i mifi za dinar

uzeo mifi huawei E5330 za dinar trebao bratu u paketu surf 30+ sa mogucnoscu da mogu da idem i gore i dole i da vazi popust .. ali bratu treba min 30 GB i vise heheh tako da taj nece ici dole ..
i nisu dali da bude ugovor na 24 meseca i on sada placa 1140din 50 gb mesecno pa gde ima jeftinije .. ;-))))..naravno pisao sam email.. veoma kulturan heheh
Stvarno dobra ponuda, jedino lose je sto otpada opcija Telenor vise... Sto je za drugu temu...
 
Poslednja izmena:
Ne otpada, ako je na Surf paketu popust, a ne na osnovnom, izgleda da im sistem i dalje dozvoljava Telenor vise ;) SLucajno ili namerno, ne znam, pisao je neko u Tnor temi.
 
Auu... Pa to je vec epska ponuda. Samo da tako i ostane, valjace mi za par meseci.
 
To je dobra ponuda, ali meni kao novom korisniku nema mnogo popuštanja, što su mi i naglasili a sa druge strane ponovo je bolja ponuda nego u VIPu.
 
Drugari, ajde da ne bih sve ovo čitao da mi date odgovor na jedno kratko putanje. Prešo bih iz Telenora u VIP i uzeo bih Nexus 5x uz nova5 tarifu. Da li postoji mogućnost da kao novi korisnik dobijem neki popust preko na tarifu ili mobilni?
 
Sad važi popust na Nova tarife, za Nova 5 se dobija 8000din. popusta, tako da bi 5x bio 23200din. I ako plaćaš gotovinom ili karticom, dobiješ još dodatnih 10% popusta. Važi i za nove korisnike.
 
Moje misljenje: bolje se potrudi da ti odobre besplatan Bezibrazn surf (tako se zove dodatak, koji kosta, da ne moze da se prekoraci racun potrosnjom interneta, ma koliko je sada jeftin naspram ranije, na 4G mozes i sa 1MB=1RSD da napravis podobar racun), 4 meseca neogranicenog surfa, eventualno duplo vise MB (sto daju za mladje od 30), jer takve stvari vise vole da daju svi nego konkretne popuste. A barem Bezbrizan surf treba imati, i bezobrazno je sto nije po defaultu besplatan, po meni!
Inace, verovatno bi ti dali nesto tipa 25% prvih godinu dana, jer to daju starim korisnicima sada, a VIP skoro nikada nista starim korisnicima nije davao, pa je sansa velika da mozes to dobiti.
 
Ako se uzme tarifa za mladje od 30, mislim da je bezbrizan surf automatski ukljucen i bespalatan.
 
Moje misljenje: bolje se potrudi da ti odobre besplatan Bezibrazn surf (tako se zove dodatak, koji kosta, da ne moze da se prekoraci racun potrosnjom interneta, ma koliko je sada jeftin naspram ranije, na 4G mozes i sa 1MB=1RSD da napravis podobar racun), 4 meseca neogranicenog surfa, eventualno duplo vise MB (sto daju za mladje od 30), jer takve stvari vise vole da daju svi nego konkretne popuste. A barem Bezbrizan surf treba imati, i bezobrazno je sto nije po defaultu besplatan, po meni!
Inace, verovatno bi ti dali nesto tipa 25% prvih godinu dana, jer to daju starim korisnicima sada, a VIP skoro nikada nista starim korisnicima nije davao, pa je sansa velika da mozes to dobiti.

Moram da kazem da VIP uvek, barem je tako u mom slucaju, izlazi u susret starim korisnicima, ali sve zavisi od tzv. segmentacije.
Ja sam uvek za obnavljanje ugovora dobijao dodatke, da li dodatne popuste na cenu aparata ili dodatne minute,internet......
Budimo realni, koliko para toliko muzike, uvek je bilo.....
 
Koliko sam ispratio u temi (a jesam za VIP i MTS), nista od toga nije stvarno vredelo, tek skora su davali stvarno nesto vise od popusta na pretplatu (tipa 25% na godinu dana), ali u doba kada inace ne daju tipicno velike popuste (na kave smo navikli kod VIPa, tipa 40-60% bez telefona). Inace ne.

Dodatni minuti ne znam da su ikome bili za sve mreze (jedino je Kefalo valjda nesto izboxovao, ali ne za produzenje ugovora, vec da bi ostao prilikom onog povecanja cena od 8%).
Internet je po meni nesto najmanje vredno, mada nekome mozda znaci.
 
Drugari, ajde da ne bih sve ovo čitao da mi date odgovor na jedno kratko putanje. Prešo bih iz Telenora u VIP i uzeo bih Nexus 5x uz nova5 tarifu. Da li postoji mogućnost da kao novi korisnik dobijem neki popust preko na tarifu ili mobilni?
A na koji način pregovaram sa VIPom, sa telenorom sam se cenkao putem mail-a
 
Danas produzio ugovor, uzeo novu 3 bez telefona, dobio 50% popust za prvu godinu, 25% za drugu i besplatne minute u VIP mrezi dostupne odmah.
 
A Bezbrizan Surf?
 
Valjda to ide uz tarife za mladje od 30 godina, kako god to nisam dobio ali sam zadovoljan u principu jer najvise minuta potrosim na razgovore u VIP mrezi a sad su mi oni besplatni od starta, inace da nije toga presao bih u MTS na 50% popust bez telefona.
 
Može li se nešto izboksovati za prelazak sa pripejda, Nova 2, za mlađe od 30?
 
Evo konacno nesto dobro od vip-a.

Dragi korisnice, samo za Vas spremili smo jos veci popust na pretplatu za obnovu ugovorne obaveze! Izaberite tarifu NOVA 3 uz telefon i dobicete 25% popusta na pretplatu tokom cele ugovorne obaveze. Ukoliko vam ne treba telefon, popust iznosi cak 40%! Uz to, dobijate i duple megabajte i neogranicene minute u Vip mrezi koji se trose od prvog dana! Posetite nas do 31.12. Vas Vip

Nova 3 za 1000 din mesecno, nije lose mada sacekacu jos par dana da vidim da li ce da se ispruze za 50%...
 
Ovo je bolja ponuda nego čist paket (bez onih dodataka) sa 50% popusta.
 
Nisu im bas cene telefona dobre, bar ne kakve su bile za VIP, naspram oglasa naravno.
 
Evo konacno nesto dobro od vip-a.

Dragi korisnice, samo za Vas spremili smo jos veci popust na pretplatu za obnovu ugovorne obaveze! Izaberite tarifu NOVA 3 uz telefon i dobicete 25% popusta na pretplatu tokom cele ugovorne obaveze. Ukoliko vam ne treba telefon, popust iznosi cak 40%! Uz to, dobijate i duple megabajte i neogranicene minute u Vip mrezi koji se trose od prvog dana! Posetite nas do 31.12. Vas Vip

Nova 3 za 1000 din mesecno, nije lose mada sacekacu jos par dana da vidim da li ce da se ispruze za 50%...
Ah nedovoljno dobro ali bolje a po ovome vidim da im nije bas dobra bila tj da se mnogi nisu upecali na 25% kako su oni mislili ja ocekujem i 50% uskoro.
 
Ta ponuda sto je Peca napisao, vazi samo za ljude kojima ugovor istice u decembru.
 
A za prelazak na VIP??
 
Ta ponuda sto je Peca napisao, vazi samo za ljude kojima ugovor istice u decembru.

Mom ocu istice u januaru i poslali su mu ''specijalnu'' ponudu tj Nova 3 paket po redovnoj ceni ali uz odvojene neogranicene minute u vip mrezi i duplo vise neta, tako nekako.
 
To je stadnardna ponuda. Cak nije ni u Promocije, vec ima pod Nova, pa Nova uz obnovu ugovora na sajtu, znaci nista posebno.
 
Poslednja izmena:
Bas htedoh da pitam jel to sad standardna ponuda ili nesto spec?
 
Procitacu posle poruku pa cu napisati sta tacno nude, znam samo da je bolje od standardne ponude (mozda pise za Nova 2).
 
Meni ugovor istice oko 10og februara... Sada imam smart 700 sa onim rastucim popustom. Po meni je ovo skroz ok, nova 3 za 1000 dinara, imas 500 min, 500sms i 2gb neta koji se ugasi kad ga potrosis...

Edit:
Nova uz obnovu igovora daje samo 25% popust tako da moze se reci da je ovo posebna ponuda.
 
Poslednja izmena:
Da li moze online da se proveri kada ističe ugovor?
 
Nazad
Vrh Dno