Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Izvinjavam se na duplom postu. Kako doći do tih vaučera, jer sam morao da čitam 10 strana unazad, umesto da neko napise samo treba ti vaučer :) ?
Ostaviš na njihovom portalu kontakt u rubrici da želiž da preneseš svoj broj u A1:
Pozove te agent i ponudi ti to. Bar je meni tako bilo
 
Otišao sam u A1 filijalu sa namerom da kupim prepaid A1 broj. Ponudili su mi prepaid karticu besplatno uz mogućnost da posle 3 meseca pređem na postpaid - ugovor na 2 godine uz popust 50%, paket NEO 4, neograničeni minuti i poruke, 4 GB interneta za 750 dinara mesečno. Iznenadio sam se jer sam zaista došao da kupim preprid karticu, nisam jurio nikakav popust.
 
Uspeo sam da dobijem Neo Neo lagano. Pozvao me agent posle ostavljanja podataka na A1 sajtu. Bez vaučera, samo sam pitao momka mogu li da dobijem Neo Neo sa 50% popusta. Malo se nasmejao jer je vrv planirao da mi uvali neko dranje. Ja rekoh da proverim i to, posle pola sata šaljem sms, može li i za ćaleta isto, kaže pošalji podatke, vidimo se sutra sa papirima. Eto :)
 
Da li je moguće preneti broj iz mts u A1, uz NEONEO i S23 Ultra dobiti 50% popust tako da pretplata izlazi 2000 dinara? Ujedno želim da pitam korisnike iz Novog Sada kakav je signal? Ja sam čuo samo negativna iskustva ali ova ponuda je izuzetno dobra, samo džaba ako pretplata neće moći da se koristi kako treba
 
Ne znam kakva negativna iskustva su u pitanju, kod mene je signal bez problema.
 
Ne znam kakva negativna iskustva su u pitanju, kod mene je signal bez problema.
Iskustva da nema signala malo-malo kako za pozive tako i za internet. Od više osoba sam čuo, slično je bilo i za globaltel dok je koristio A1 infrastrukturu. Ovo što sam čuo je za limane i kej
 
Globaltel i dalje koristi A1 infrastrukturu koliko znam.
Ne znam, kod mene je sve OK. Onda ti je najbolje da kupiš A1 pripejd karticu i testiraš signal pre nego što preneseš broj.
 
Iskustva da nema signala malo-malo kako za pozive tako i za internet. Od više osoba sam čuo, slično je bilo i za globaltel dok je koristio A1 infrastrukturu. Ovo što sam čuo je za limane i kej
Nema vise problema sa time. Zabijena ti je antena onde preko puta vrtića odnosno ekonosmkog fakulteta na toj zgradi ne možeš promašiti. Sa yettelom samo a1 ima potpuno novu opremu. Doslovno grmi. U srce su uboli. Da li su im branili ili sta stvarno je bilo muke ali pogledaj gore videćeš bele antene na zgradi pored zutih yettelovih. Grmi sada doslovno jos imas volte zvuk je ko puter (ni 3G i 2g nije loš). Grad ko grad nemas problema. Jedino ako ides za Vrdnik preko Rakovca tu jedino slabiji GSM imas do zmajevca tu radi sve OK i u Vrdniku isto OK signal jedino uz spust i niz spust... Doslovno ne moras da testiras imaces na neo neo od 40-80 kad je guzva nocu ce ti ici 130 i jače i to samo sa 3CA telefonom. Ako imas nešto bolje ima da grmi
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam da dobijem Neo Neo lagano. Pozvao me agent posle ostavljanja podataka na A1 sajtu. Bez vaučera, samo sam pitao momka mogu li da dobijem Neo Neo sa 50% popusta. Malo se nasmejao jer je vrv planirao da mi uvali neko dranje. Ja rekoh da proverim i to, posle pola sata šaljem sms, može li i za ćaleta isto, kaže pošalji podatke, vidimo se sutra sa papirima. Eto :)
Pa to je uz vaucer.
Da li je moguće preneti broj iz mts u A1, uz NEONEO i S23 Ultra dobiti 50% popust tako da pretplata izlazi 2000 dinara? Ujedno želim da pitam korisnike iz Novog Sada kakav je signal? Ja sam čuo samo negativna iskustva ali ova ponuda je izuzetno dobra, samo džaba ako pretplata neće moći da se koristi kako treba
Ne moze i uredjaj i popust.
 
Imam 2.5 gb neta 400min/sms i neke aplikacije free. I to staje 1400 din mesecno a ugovor je istekao ihaj preko 2 god. Mogu ja onda da se prebacim na pripejd od 600 din? I da racun nastavi redovno da stize kao i do sad na caletvo ime? On ima broj i uredjaj i pod u.o je kao i ovaj broj za mene koji je istekao u.o?
 
Od početka 2024.

www.24sata.hr

Veliki dogovor za A1 i Netflix: Streaming servis uskoro stiže i u njihove pakete

Korisnici mobilnih i fiksnih usluga će jedini u Hrvatskoj u sklopu A1 paketa imati Netflix na svim svojim uređajima. Za njih pripremamo i posebne promotivne ponude, kaže direktor A1 Jiří Dvorjančanský

Kako se navodi, A1 će Netflix u svojim paketima prvo nuditi u Austriji, a potom slijede Bugarska, Hrvatska, Sjeverna Makedonija, Srbija i Slovenija.
 
Za korisnike neo neo paketa da li imaju 8gb prema balkanskim zemljama?Pitam zato sto na sajtu pise da ide u paketu,u aplikaciji ne prikazuje a preko tvitera su mi odgovoroli to ce se prikazati kad ga prvi put ukljucim sto mi je pravo da vam kazem vrlo rizicno.Danas mi je preko A1 stigao poklon jednokratni gb za zapadni balkan koji mogu da se koriste samo 7 dana i to jednom dok traje UO?
 
Za korisnike neo neo paketa da li imaju 8gb prema balkanskim zemljama?Pitam zato sto na sajtu pise da ide u paketu,u aplikaciji ne prikazuje a preko tvitera su mi odgovoroli to ce se prikazati kad ga prvi put ukljucim sto mi je pravo da vam kazem vrlo rizicno.Danas mi je preko A1 stigao poklon jednokratni gb za zapadni balkan koji mogu da se koriste samo 7 dana i to jednom dok traje UO?
Mani se granica pazi ti da je dobro zakljucan na rucno biranje mreze partnera A1 za zapadni balkan pre nego sto pustis net, tako i sa gasenjem obavezno gasi pa tek onda idi u EU zemlje. Svaki obracunski period ti se pojavi iskljucivo i samo kad si na ZB mrezi ( i vidi se do kraja isteka obracunskog perioda ) Inace neo neo u ZB mrezama nakon potrosenih 8GB nastavljas da koristis net 1RSD za 1MB tako da pazi da ne prekoracis previse
 
Мени се из неког разлога након потрошених 8гб, интернет у БиХ прекинуо потпуно. Нисам више могао да га користим.
 
Da li je moguce u okviru Moj A1 app videti i postpaid i prepaid broj ?
Sad ih zvao da objedine posto imam jedan post i jedan pre .. rekose da mogu samo postpaid brojevi da se vide zajedno ....

kod mts i yettela znam da se vide i prepaid i postpaid broj koji se vodi na osobu u okviru app
 
Moze, imam post i pre na jednom mailu u sklopu naloga. U app i odaberi dodaj prepaid u padajucem meniju gde je broj telefona.
 
Nisam uspeo, mrzelo me da se cimam. Cini mi se da su neki clanovi napisali kada su ih kontaktirali da im je to omoguceno, ali nemoj da me drzis za rec.

Probaj u vikend net temi. Ne secam se ko je to napisao.
 
Poslednja izmena:
Imam 5 meseci do isteka ugovora , da li neko zna koja je naknada za prevremenu obnovu ugovora i kako to ide, uzeo bih i nov telefon i drugi paket
 
Imam 5 meseci do isteka ugovora , da li neko zna koja je naknada za prevremenu obnovu ugovora i kako to ide, uzeo bih i nov telefon i drugi paket
Ako ostaješ u A1 i nemaš trenutno uređaj preko njih bolje je da uradiš drugačije. Dodaj uređaj na postojeći ugovor uz promenu tarife, dobićeš aneks ugovora sa novom tarifom i uređajem na 24 meseca. (Ako imaš uređaj ne znam jel je ovo moguće uraditi.)
 
  • Like
Reagovanja: uji
Kolko ja znam netflix će biti u Xplore TV paketima.
 
U Austriji gde je to već krenulo je vezano uz Kućni internet (Optika, Koax ili Hibrid (Mobilni net + Koax)) ili Kućni internet + TV, tada je Netflix besplatan tokom cele ugovorne obaveze. Nije vezano za Mobilne pakete, mada daju 2 meseca gratis netflixa za nove ugovore (ali realno 2 meseca nije neki trošak).

Tako da kod nas možda bude 24 meseca besplatno uz Kućni Net i Optiku kad je uvedu. A uz mobilne pakete isto tako 2 meseca gratis.
 
Zdravo ljudi, ako imam ugovor u A1 neo neo sa telefonom, pod kojim uslovima mogu uzeti nov telefon?
 
Nazad
Vrh Dno