Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Mislim da nema. Sa obzirom da su jedino oni smarali sa time... Veoma interesantno...
 
Govorna pošta - Prestanak rada usluge
Citiram sa njihovog sajta. Ako nije bilo kakvih oromena
"
10.11.2021. Prestaje se sa pružanjem usluge Govorna pošta.


Od decembra, umesto preusmerenja na govornu poštu, svim korisnicima biće aktivna usluga Ko me zvao koja putem SMS poruke dostavlja obaveštenje o propuštenim pozivima. U okviru poruke dobija se informacija o broju telefona sa kojeg je pokušan poziv, kao i datum i vreme poziva.
Korisnicima je takođe na raspolaganju i opcija preusmerenja poziva na drugi telefonski broj.
Obaveštenje
"
 
Meni smanjili net sa 2.5 na 2 gb :)
 
Neka namenska rekao bi, bez ugovora od 1400 din

Ima 400 min/sms 2 gb neta viber whatsapp, Facebook messanger neograniceno.
 
Ljudi, imam promo kodove! Dakle, uslov je da prebacujete broj u A1 i da potpisujete ugovor bez kupovine uredjaja na 24 meseca. Dobijate 100% popusta na prvih 6 meseci (dakle, prvih 6 meseci ugovora vam je besplatno).

E sada, moj uslov je da taj kod koji vam budem dao bude obavezno iskoriscen. Dakle, ako recimo, posle 5 dana budem pozvao A1 i oni mi kazu da niko nije dosao da aktivira kod, jednostavno cu ga dati nekom drugom i to je to. Kodove dajem besplatno, tako da ako ti vec dam kod vidi da ga iskoristis. Nemam nista od toga da dam isti kod nekom drugom, ako sam vec dao tebi. To cu uraditi jedino ako prodje recimo 5 dana, a ti si "propao u zemlju", nema komunikacije na forumu, itd.
 
Govorna pošta - Prestanak rada usluge
Citiram sa njihovog sajta. Ako nije bilo kakvih oromena
"
10.11.2021. Prestaje se sa pružanjem usluge Govorna pošta.


Od decembra, umesto preusmerenja na govornu poštu, svim korisnicima biće aktivna usluga Ko me zvao koja putem SMS poruke dostavlja obaveštenje o propuštenim pozivima. U okviru poruke dobija se informacija o broju telefona sa kojeg je pokušan poziv, kao i datum i vreme poziva.
Korisnicima je takođe na raspolaganju i opcija preusmerenja poziva na drugi telefonski broj.
Obaveštenje
"
Moja greška, nisam znao :D
 
Zna li se da li A1 planira da zameni postojece tarife nekim novim? Prebacio bih br iz Globaltela ali ne znam da li da se vratim kod njih ili da predjem u Yettel?
 
Zna li se da li A1 planira da zameni postojece tarife nekim novim? Prebacio bih br iz Globaltela ali ne znam da li da se vratim kod njih ili da predjem u Yettel?
Ovo su trenutno najnovije tarife. Ne verujem da ce skoro da ih menjaju, one su im udarne sada. Inace, ako si zainteresovan da predjes na A1 i potpises ugovor na 24 meseca bez kupovine uredjaja, imam promo kod da ti prvih 6 meseci bude besplatna pretplata (100% popust na pretplatu prvih 6 meseci). To je vanredna promocija, ali deluje mi primamljivo (ne znam sta yettel nudi trenutno).

Jedan kod je otisao, imam jos dva.
 
Poslednja izmena:
Zvao danas da ih pitam sta nude za prelazak sa MTS-a. Kazu nista... Strasno!
 
Meni su iz A1 kraljevi... oni sve korisnike manje više tretiraju isto. Nema tu ponuda ispod žita (kao Yettel ili Mts), samo ono zvanično i ponekada se pojavi neki kupon. :LOL:
 
Da. Isto. Nista ne nude za prenos broja.
Jedino preneti na prepaid kome odgovara pa gledati da se vratis na mts. Generalno sve je poskupelo. A i bezobrazni su na Prepaidu. Ako imas kredita ne dobijes dan neta. Znaci svaki put moras da odjavis pa da prijavis preko aplikacje kao novi plan da bi dobio taj dan neta...
 
Ja sam pre nepunih mesec dana dobio 50% popusta na NEO NEO tarifu za prenos dva broja iz mts-a.
U poslovnici naravno ne može ništa, pa sam ostavio broj na njihovom sajtu da me kontaktiraju u vezi prenosa broja. Posle par dana su me zvali i uputili na agenta za moj kraj. Kad se javio objasnio sam šta hoću i tražio 50% popusta na tarifu na oba broja da bih prešao, i praktično sam odmah dobio odobrenje.
 
Ja sam pre nepunih mesec dana dobio 50% popusta na NEO NEO tarifu za prenos dva broja iz mts-a.
U poslovnici naravno ne može ništa, pa sam ostavio broj na njihovom sajtu da me kontaktiraju u vezi prenosa broja. Posle par dana su me zvali i uputili na agenta za moj kraj. Kad se javio objasnio sam šta hoću i tražio 50% popusta na tarifu na oba broja da bih prešao, i praktično sam odmah dobio odobrenje.
Pa bogme onda ti svaka čast. Nikad nisam čuo da su oni dali nekome takav popust. Posebno ne za prenos broja...
 
Koliko sam ja skapirao taj popust ne daju samo onome ko ne zatraži, ili koga otkače u poslovnici kao mene u startu pa digne ruke.
To iz nekog razloga posebno važi za Neo Neo tarifu, takav sam bar utisak stekao iz razgovora sa njihovim agentom.
 
Pre dve nedelje preneo sam broj kod njih na prepaid. Danas me zovu i nude postoaid sa ugovorom, neograničeni pozivi i SMS ka svim mrežama i 4 GB surfa za 720 dinara.
 
Juce mi je krenuo novi paket Neo 23 joy, danas ulazim u aplikaciju i nigde nevidim da imam neogranicen Instagram i Tik Tok ,dali je to greska u samoj aplikaciji ili postoji neki problem. Isto se nevidi Deezer aplikaciju. Kako se aktivira Deezer aplikacija posto treba da je besplatno 12 meseci.
 
Sad sam se cuo sa ovima iz online prodavnice. Nema nikakvog popusta za prenos broja kod njih. Aktuelne su cene sa sajta.
 
Pre dve nedelje sam iskoristio ovo, a prema sajtu, važi i dalje:
 
Sad sam se cuo sa ovima iz online prodavnice. Nema nikakvog popusta za prenos broja kod njih. Aktuelne su cene sa sajta.
Da, i oni samo otkače kao i ovi u poslovnicama.
Napisao sam već na koji način sam ja dobio popust, ne košta ništa da probaš tako.
 
Neka su. Necu da ih molim. Yettel svakako daje popuste bez ikakvog moljakanja.
 
Isto i ja sam probao i online i u redovnoj prodavnici. Nista odmah te otkače.
 
Ja sam preko maila dobio popust i na telefon i na tarifu i to ozbiljnu cifru.

Mozda zato sto sam bio malo grublji sa recima i pisao sa poslovnog maila? Kasnije su se izvinjavali :)
 
Da li možeš da to malo konkretizuješ, koja tarifa i po kojoj ceni? Kada kažeš grublji, da li misliš u granicama pristojnosti ili si prešao "granicu" sa jasnom namerom da ispregovaraš bolje uslove? Da li imaš i neki biznis ugovor kod njih pa si zato pisao sa poslovnog mejla? Sorry što puno pitam. :)
 
Da li možeš da to malo konkretizuješ, koja tarifa i po kojoj ceni? Kada kažeš grublji, da li misliš u granicama pristojnosti ili si prešao "granicu" sa jasnom namerom da ispregovaraš bolje uslove? Da li imaš i neki biznis ugovor kod njih pa si zato pisao sa poslovnog mejla? Sorry što puno pitam. :)
Nisu mi odgovorili u 7 dana na mail, pa sam onda rekao da je to bezobrazluk i da ne cene korisnike takve kao ja koji im ostavljam 10 hiljada mesečno već 10 godina skoro plus minus. Usput je firmi isticao ugovor sa 60 brojeva to im je dodalo ulje na vatru. Na kraju dogovorili sve, nije mi stigao taj dan kad su mi trebali doneti telefon, pa sam rekao da neću, jer je istyle svima dao telefone i da idem da ga kupim lepo odmah jer idem na put. Ublažili su mi dodatno novčano. Uglavnom dobio sam oko 40k popusta na telefon i na tarifu 6 meseci za dinar.
 
Dobar dan svima. Nisam pisao do sada ali sam redovan na forumu. Javljam se zbog price oko Neo Neo tarife za 50% pretplate i da potvrdim pricu da je moguce izvuci taj popust.
Podneo sam zahtev za prenos broja putem formulara na A1 sajtu. Nakon toga su me nazvali da me pitaju u kome sam gradu da bi me kontaktirao agent. Brzo nakon toga me je agent kontaktirao, pitao sta mi je potrebno, krenuo da nudi Neo Neo za 2000 mesecno ali sam mu ja rekao da bih presao samo ako daju popust od 50%. Agent mi je rekao da ce morati da proveri i da ce mi se javiti. Sutradan me zove i kaze da je odobreno i par dana nakon toga je supruga podnela zahtev za prelazak kod istog tog agenta i trazila takodje 50% na Neo Neo pozivajuci se na mene. Nije cak ni morala da ceka jer joj je agent odmah rekao da moze.
Tako da mozete da izvucete popust na pretplatu, samo morate da trazite i da ne prihvatite prvu ponudu koju vam preporuce.
 
Nazad
Vrh Dno