Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ja npr ne mogu, nemam opciju, da podesim od kog datuma da mi limitira. Svakog prvog u mesecu mi anulira stanje. A presek mi je 18 u mesecu. I tako, ako do prvog naguram 5GB, on sutradan računa od 0GB. I ima do 18. da nagura ihahaj.
 
Koji telefon?
8377a223c588cb799d491498ee1f52c7.jpg
 
Alfa
Ma boli mene uvo da li će neko da pekoraci za 50gb ili 100, ako ne može da kontroliše svoje troškove neka predje kod drugih operatera gde postoji opcija blokada, ako mu je operater koji to nema neodgovarajući. Postoji i druga opcija trošiš bez kontrole i plaćaš koliko ti na kraju meseca kažu :-D.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
^problem je sto korisnik i ne zna da postoji i ta solucija, niti zna sta znaci ;)
A i nije fer da to placa 200din uzjendo, ali to je druga prica.
 
Moraš imati tu opciju. Vidi u tvojoj temi da li imaš neki update ili da su promenili gde se nalazi. To je android feature od 4.x ako ne i ranije.
 
Ima li neko ideju kako na iPhone-u postaviti ograničenje potrošnje interneta? Mislim da to nije opcija u sklopu iOS-a ili se varam?
 
Ima li neko ideju kako na iPhone-u postaviti ograničenje potrošnje interneta? Mislim da to nije opcija u sklopu iOS-a ili se varam?

Nema u sklopu ios-a, ima aplikacija koje te obavestavaju na 90% i 100% potrosenih podataka, ali ne blokira dalji saobracaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moraš imati tu opciju. Vidi u tvojoj temi da li imaš neki update ili da su promenili gde se nalazi. To je android feature od 4.x ako ne i ranije.
Vidi sad, baš u temi za ovaj p10lite, nisam jedini koji nema. Čak ima još nekih koji su uzeli baš u VIPu isti aparat. Da li je to slučajnost !? Nadam se iskreno da jeste.
Telefoni si na fabričkim romovima.
Mislim, mogu ja skinuti sa prodavnice app koja se time bavi, ali....
 
Kad udjes u Data Usage, imas li Billing Cycle ili sta imas od opcija?
https://forum.benchmark.rs/attachment.php?attachmentid=253405&d=1530109118
Ovo lici na SIM Manager, i da se tu podesava kod vas, a ne u Data Usage... suludo :(

Sto se iPhone-a tice, cini mi se da sam video kada sam cackao iPhone pre koji mesec, ali ne znam napamet. Zar ovo barem ne radi:
https://www.imore.com/how-restrict-cellular-data-restrictions-iphone-and-ipad
Ne zezajte da ne postoji Data Usage limit na iPhone-u, pa ko je onda lud da ga koristi??
 
Na p10lite single sim nema sim menadžer, samo menadžer mobilnih podataka, i tamo nema ta opcija.
Tako da, eto kako da se prosečan korisnik zezne i da prebaci limit u gigabajtima.
 
Na p10lite ss ili DS, svejedno, na stock rom-u nema podešavanja datuma preseka.
Meni bi to bilo zgodno ali imam dve kartice, mts da presekom 1. a vip 18. u mesecu pa opet nije mi teško da proverim stanje preko app za mts odnosno vip.
 
Sad citam na njihovom sajtu i VIP uveo osiguranje telefona, placa se mesecno u zavisnosti od cene uredjaja i ima ucesce ako dodje do popravke a odnosi se na lom ekrana i ako tel propusti vodu.
 
Ako kupujete dodatak za 1GB neta u roamingu (onaj od 800 dinara) imajte u vidu da ga aktiviraju tek oko 24 h kasnije. Ja ću tražiti da mi vrate pare jer meni je dodatak trebao tog dana, a ne sutradan.
Edit: nigde nisam primetio informaciju o kasnijem aktiviranju pre nego sam ga kupio. Čak i kada je kupljen, nigde informacije kada će biti aktivan, samo da će stići sms kada bude aktiviran.
 
Poslednja izmena:
Ako kupujete dodatak za 1GB neta u roamingu (onaj od 800 dinara) imajte u vidu da ga aktiviraju tek oko 24 h kasnije. Ja ću tražiti da mi vrate pare jer meni je dodatak trebao tog dana, a ne sutradan.
Edit: nigde nisam primetio informaciju o kasnijem aktiviranju pre nego sam ga kupio. Čak i kada je kupljen, nigde informacije kada će biti aktivan, samo da će stići sms kada bude aktiviran.
Vidi moj post broj 12350 u ovoj temi od pre mesec dana. Vidiš da su meni vrlo brzo aktivirali. Moguće da je kod tebe bio neki bag. Ako stvarno aktiviraju tek nakon 24 sata onda ovaj dodatak gubi smisao. Bilo bi fer da ti vrate novac, budi uporan u tome.
 
Poslednja izmena:
Ako kupujete dodatak za 1GB neta u roamingu (onaj od 800 dinara) imajte u vidu da ga aktiviraju tek oko 24 h kasnije. Ja ću tražiti da mi vrate pare jer meni je dodatak trebao tog dana, a ne sutradan.
Edit: nigde nisam primetio informaciju o kasnijem aktiviranju pre nego sam ga kupio. Čak i kada je kupljen, nigde informacije kada će biti aktivan, samo da će stići sms kada bude aktiviran.

Verovatno ti se aktivirao istog momenta, samo ti je SMS kasnio. Naravno to tebe ne treba da zanima, reklamiraj slobodno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daj primere? Mislis na telefone?
 
Па снижење је унутар ВИП-а,што не значи да нема негдје јефтиније.
 
Ako kupujete dodatak za 1GB neta u roamingu (onaj od 800 dinara) imajte u vidu da ga aktiviraju tek oko 24 h kasnije. Ja ću tražiti da mi vrate pare jer meni je dodatak trebao tog dana, a ne sutradan.
Edit: nigde nisam primetio informaciju o kasnijem aktiviranju pre nego sam ga kupio. Čak i kada je kupljen, nigde informacije kada će biti aktivan, samo da će stići sms kada bude aktiviran.

Ako nije ostvaren saobraćaj, vratiće ti pare. Meni prošle godine nisu naplatili aktiviran dodatak 800 mb u romingu jer nisam uspeo nijednom da se nakačim na Vodafone GR.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Citam ovo u novinama da je donet zakon da sad mozes da raskines ugovor bez da platis penale. Citao sam pazljivo teks i sigurno postoji nesto sto stiti Mobilnog(ili bilo kog drugog) operatera.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
U nekoliko novina a pratim sajt, ne znam da li sme da se pise ti ovako javno ali ajde , zastita potrosaca.
Izguglaj i videces izacice ti.
Samo cekam da procitam uredbe kada budu havno dostupne.
I kablovski operateri su isto obuhvaceni

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nasao sam.A zasto se tu ne spominje MTS?Pa i kod njih je ista situacija.Ne znam,meni nesto ovo sumnjivo,cemu onda ugovor,ako ne moras da ga postujes?
 
mts se ne spominje jer su ovako toalet-papir "novine" iskoristile sansu da opljuju konkurenciju. Ugovor moras i dalje da postujes samo nema suludog placanja onog sto nisi koristio.
 
Nazad
Vrh Dno