Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

ja ne mogu nigde da nadjem te vaucere od 10%, jel ima to neko??
 
Da li neko zna hoce li mozda biti ovako kvalitetnijih (po specifikacijama) a jeftinih telefona kao sto je ZTE Blade uskoro u Vipu?? To bi bilo fino :)
 
jel uzeo neko Vip Droid, koje aplikacije dolaze preinstalirane ?
 
Treba mi mala pomoc,pre neki dan sam uzeo kod VIP-a postpaid 325 i samsung galaxy s,pa posto mi je ovo prvi postpaid paket imam par pitanja:

1)da li se svakog prvog u mesecu obnavlja racun ili se to cini onog dana kada je racun aktiviran?
2)trenutno je neka promocija cini mi se i posto sam potpisao ugovor na 2 god prvih godinu dana mi se tarifa udvostrucuje,da li to vazi za ceo paket,pozivi van mreze i u mrezi,poruke i internet? Ili samo za pozive ka ostalim mrezama,nisam bas najbolje razumeo. Tarifa mi je 325,znaci godinu dana cu imati 650 min ka svim mrezama,2000 min u VIP mrezi,650 poruka i 650 MB neta zar ne?
3)Da li se ovih 1000 (2000) min koje imam da iskoristim u VIP mrezi koriste odmah ili tek nakon sto se potrose minuti ka svim mrezama?
 
Danom kada si kupio telefon ,/meni je 21/,pocinje prvi period i traje mesec dana.Da sve se duplira godinu dana.Dodatni besplatni minuti u mrezi se koriste tek nakon potrosenih 350 ,u tvom slucaju 650 minuta ,tako da filipos nije u pravu.
 
mene su pitali kada bih da mi bude obracunski period (svakog 18. u mesecu, a ugovor sam potpisao 04.)
 
1. Možeš da biraš jedan od dva datuma kad stižu računi.
2. Samo se dupliraju minuti ka svim mrežama.
3. Koriste se tek kad se potroše minuti ka svim mrežama
 
Danom kada si kupio telefon ,/meni je 21/,pocinje prvi period i traje mesec dana.Da sve se duplira godinu dana.Dodatni besplatni minuti u mrezi se koriste tek nakon potrosenih 350 ,u tvom slucaju 650 minuta ,tako da filipos nije u pravu.

Ne duplira se sve
Na primer, korisnik koji odabere tarifu Postpejd 325, uz mesečnu pretplatu od 990 dinara (plus porezi), umesto 325 minuta sada dobija čak 650 besplatnih minuta za razgovore prema svim nacionalnim mobilnim i fiksnim mrežama. U okviru tarife su i besplatnih 325 SMS ili MMS poruka i 325 MB za prenos podataka. Novina je što u ovoj tarifi od danas korisnik za 1 dinar aktivacijske nadoknade dobija mogućnost da izabere jedan od popularnih telefona Vip Droid ili Samsung Cardinal C3530.
 
Treba mi mala pomoc,pre neki dan sam uzeo kod VIP-a postpaid 325 i samsung galaxy s,pa posto mi je ovo prvi postpaid paket imam par pitanja:

1)da li se svakog prvog u mesecu obnavlja racun ili se to cini onog dana kada je racun aktiviran?
2)trenutno je neka promocija cini mi se i posto sam potpisao ugovor na 2 god prvih godinu dana mi se tarifa udvostrucuje,da li to vazi za ceo paket,pozivi van mreze i u mrezi,poruke i internet? Ili samo za pozive ka ostalim mrezama,nisam bas najbolje razumeo. Tarifa mi je 325,znaci godinu dana cu imati 650 min ka svim mrezama,2000 min u VIP mrezi,650 poruka i 650 MB neta zar ne?
3)Da li se ovih 1000 (2000) min koje imam da iskoristim u VIP mrezi koriste odmah ili tek nakon sto se potrose minuti ka svim mrezama?

Ono sto je tacno:

1)VIP postpaid ima 3 obracunska perioda: 10ti, 18ti i 21vi u mesecu.
Korisnik pri potpisivanju ugovora sam bira koji obracunski period zeli.

2)Dupli saobracaj vazi samo za voice, znaci duplo vise minuta ka svim mrezama. Ostalo je isto tj kao van promocije.

3)Minuti u VIP mrezi se koriste tek kad se potrose minuti ka svim mrezama
 
Mene samo interesuje kako si stigao do 35% popusta?
 
Opet ja, ali da li je neko video, upotrebio taj vaučer na 10% popusta u skorije vreme?
 
Ja sam ga upotrebio pocetkom Maja, mislim da su imali vaznost do 31 Juna ili Jula tako nesto.
 
Zato i pitam, nešto je i meni u glavi da su vaučeri bili podeljeni u to neko vreme i da su imali ograničeni rok trajanja.
 
http://www.vipmobile.rs/privatni/postpaid/mobilni-telefoni/nokia-c5-03.1131.html

Videste li ovu ponudu?

Po prvi put kupujem smart tel. Ne volim one robusne htc, i sve ostalo u ponudama sva 3 operatera mi izgleda ili preskupo ili kao los izbor.
Svidja mi se ova Nokia C5-03, ali nisam sigurna da je ovo dobar izbor?
Kakav je softver, brzina, kvalitet zvuka, ekran.... cena u odnosu na sve to?

Verovatno bih uzela paket od 325min (sad je i ta promocija, dupli minuti godinu dana) i ostalo platila na rate. Koliko sam videla, telefon je tek pusten kod nas u prodaju, ima ga na nekoliko mesta (cena: oko 260e), ali jos uvek ne znam kakve su ocene, kako se pokazao?

A kamoli kakvi su ovi koje prodaju u Vip-u...?
Svaka pomoc, sugestija, je dobrodosla.
 
meni i nije nesto,narocito kad vidim da je 9999 din u tom 325 paketu.

http://www.gsmarena.com/nokia_c5_03-3578.php

evo link pa proceni.

mislim da je vip droid[1 din u tom paketu] bolji izbor zbog cene,nokia je verovatnije kvalitetnije izradjena ali probao sam i droid i ok je,android 3.2 mpix kamera..

mada cekaj opet neko je mozda upuceniji od mene:)

nekako mi previse mana na gsmareni,displej ima lose uglove gledanja,kamera nema auto fokus..

* Symbian S60 hasn’t aged well
* Relatively limited 3rd party software availability
* Screen has poor viewing angles and behaves badly in the sun
* The camera is a fixed-focus unit with no flash, shutter key or lens protection
* No office document editing (without a paid upgrade); No PDF viewer
* No proximity and ambient light sensors
* No DivX or XviD video support out of the box
* No video-call camera
* No smart dialing


ali opet ti ovo mozda i ne primetis ako nisi zahtevan korisnik,tj ako si do sada imala neki ''obican'' telefon.

mada ako vec hoces da das 10000 din dodaj jos 1500 za Samsung I5800,odlican telefon.

Samsung I5500 ili ovaj koji je jeftiniji.

a za 1 din imas vip droid koji je malo konfuzan ali se navikne za 10 min na njega i za taj kes je najbolji izbor.

moj savet ipak samsung i5800,jede tu nokiju u svim pogledima.
evo i test

http://www.gsmarena.com/samsung_i5800_galaxy_3-3395.php
 
solidan aparat ali zasto upasti u ugovorne obaveze postpaid-a a ne uzeti im neki smart phone za relativno smesan kes,kad vec moze?:)

uzmi taj samsung od 11000 i reseno pitanje telefona za duzi period.
ili jos bolje sacekaj jos 7 dana,ubedjen sam da ce im stici jos modela po toj ceni do 120e pa onda potpises ugovor :)
 
Uzeo sam kod VIP-a pre desetak dana samsung galaxy s na tarifi postpaid 325... I pre neki dan mi je stigla poruka od vipa kao "vas racun za 12/2010 iznosi 42 din mozete ga uplatiti na ziro racun broj ........ poziv na br....... do 5. januara 2011" pa me zanima kako je to moguce da mi racun za decembar iznosi toliko kada:

1) jos uvek nije prosao decembar
2) Nista nisam prekoracio,potrosio sam 60 min razgovora 50 poruka i 90MB interneta

Pa mi nije jasno u cemu je fora i sta mi to onda oni naplacuju jeste da nije nikakva suma ali me zanima na osnovu cega su mi obracunati tih 42 dinara?
 
dakle uzeo si oko 10-og,a njima su obracuni 10-od,18-og i 21-og,prvi racun u vipu placas smesan iznos kao taj,npr od 10-18. koliko si potrosio,pa ti full racun racunaju od 18.decembra-18.januara,ne brini se,posle toga ces dobiti racun od 1200din:smoke:
 
Ali nikako ne mogu da shvatim da kod VIPa ne možeš da izabereš 1. u mesecu da ti bude presek?
 
dakle uzeo si oko 10-og,a njima su obracuni 10-od,18-og i 21-og,prvi racun u vipu placas smesan iznos kao taj,npr od 10-18. koliko si potrosio,pa ti full racun racunaju od 18.decembra-18.januara,ne brini se,posle toga ces dobiti racun od 1200din:smoke:

Ahaaaaa... U tom zecu lezi grm.:d Nego... Sada imam mali problem,flashovao sam telefon i obrisao sve poruke,tako da sam izgubio poruku sa brojem racuna i ostalim podacima na koje treba da uplatim tih 42 dinara... :) What now?:S:
 
Poslednja izmena:
Sačekaj da ti stigne štampani račun pa onda izvrši uplatu.
 
Nazad
Vrh Dno