Šta je novo?

[A1] Kucni net

Meni izgleda da se tamo sve svodi na na neku vrstu "false advertising"-a. Mi smo mala deca za njih :)
Još uvek ima firmi koje prodaju adsl sa ograničenjem u pogledu količine podataka (od 50GB pa nadalje) i još dodatno naplate za svaki GB nakon probijanja limita :)
A da bi se to sve videlo, mora se skinuti poseban pdf fajl (objasnili kao "critical information")

RN3Pro SE
 
Poslednja izmena:
O kakvoj kuknja vi pričaš?
Ne slažemo se sa tim što se kućni net ograničava,i to je to,nemoj da trubiš bezveze.

Niko se ne slaze sa necim sto se ogranicava poenta je da su sadasnji paketi vipovog interneta takvi i ko smatra da mu odgovara on će ga koristiti ko smatra da mu iz bilo kog razoga ne odgovara neće uzeti i rešen problem

naziv "kućni net" je čist marketing da se privuku korisnici, a vama ko je kriv što se pecate na marketške fore

To se u zapadnim zemljama zove "false advertising" i mozes da ih tuzis... ;)

Ahahaha evo odgovorili ti već

:d
 
Poslednja izmena:
Da za false advertising možeš da tužiš VIP, jer im je naziv usluge 'kucni net', a ograničen je?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
naziv "kućni net" je čist marketing da se privuku korisnici, a vama ko je kriv što se pecate na marketške fore



Ahahaha evo odgovorili ti već

:d

Ja se ne pecam ni na šta,jer imam net,već samo kažem da je to teško sr**e.
 
Најбоље да дају неограничено и јефтино, па да се корисници иживљавају... бар неколико дана док не пукне свима ;)
 
Најбоље да дају неограничено и јефтино, па да се корисници иживљавају... бар неколико дана док не пукне свима ;)

Ko je spominjao cenu?
Kod smo kod cene,ništa jeftiniji nisu od kabla.
 
Poslednja izmena:
Da za false advertising možeš da tužiš VIP, jer im je naziv usluge 'kucni net', a ograničen je?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Opet citas izmedju redova...

Stvari treba zvati onako kako mogu najbolje i najefikasnije da se prodaju.

Po vašoj kuknjavi rekao bih da su uspeli u tome
To se u zapadnim zemljama zove "false advertising" i mozes da ih tuzis... ;)
Post od @xiaomi1983 je zvucao kao - treba da lazes ako ces tako najbolje i najefikasnije prodati. Ja sam samo na to odgovorio to sto sam citirao...
Dakle, to false advertising nema veze sa VIP kucnim netom.
 
Moja greška onda, ipak pišeš u VIP 4G kućni net temi :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Stvari treba zvati onako kako mogu najbolje i najefikasnije da se prodaju.

Po vašoj kuknjavi rekao bih da su uspeli u tome
To se u zapadnim zemljama zove "false advertising" i mozes da ih tuzis... ;)
Post od @xiaomi1983 je zvucao kao - treba da lazes ako ces tako najbolje i najefikasnije prodati. Ja sam samo na to odgovorio to sto sam citirao...
Dakle, to false advertising nema veze sa VIP kucnim netom.

Pobogu pa VIP je firma kao i svaka druga naravno da će se služiti marketingom ne bi li privukla korisnike i namakla sebi profit.

Pa šta radi tek Telenor ili MTS ovi su male bebe za njih
 
VIP 4G Kucni net paketi

Pa ako neko nesto lose radi ne treba da ih pravdamo drugima koji rade nesto losije - treba sve kritikovati za sve lose sto rade... Najbolje da svi cutimo i ne bunimo se...

Tvoja logika je na nivou nasih politicara.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ako neko nesto lose radi ne treba da ih pravdamo drugima koji rade nesto losije - treba sve kritikovati za sve lose sto rade... Najbolje da svi cutimo i ne bunimo se...

Tvoja logika je na nivou nasih politicara.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovce postoje da bi se šišale,bar one koje ćute ;)
 
Hmmm, ovo mi je poznato... ko li je to rekao za Tnor i poskupljenja telekomunikacija pre 6+ godina... neki alfaunits, ko li je taj ....
:)
 
Ne vidim u čemu je toliki problem da li se zove kućni ili dvorišni net, koga zabole? :) Koliko znam, niko još u Srbiji ne nudi flat mobilni internet na maksimalnoj brzini, 100GB je svakako pomak u dobrom pravcu, bezveze jedino što je download stavljen na 30.
 
Ako je kućni net,onda nije mobilni.Taj kućni net može da se koristi samo na jednoj lokaciji,tako da nikako nije mobilni net.
Nadam se da je sad malo jasnije.
 
Ne vidim u čemu je toliki problem da li se zove kućni ili dvorišni net, koga zabole? :) Koliko znam, niko još u Srbiji ne nudi flat mobilni internet na maksimalnoj brzini, 100GB je svakako pomak u dobrom pravcu, bezveze jedino što je download stavljen na 30.

Pa nudio je VIP, 12 od 24 meseca, i sl.
 
Da, bila je promocija jedno vreme. I ja sam zaboravio na to, nego nas je Dule podsetio u VIP postpaid temi skoro :)
 
Ako je kućni net,onda nije mobilni.Taj kućni net može da se koristi samo na jednoj lokaciji,tako da nikako nije mobilni net.
Nadam se da je sad malo jasnije.

Da vam pojasnim malo to "samo na jednoj lokaciji", radim u vip-u, kao obezbeđenje ali svejedno znam neke stvari :D ovako: kućni net (i ako tako ne piše na sajtu) može da se koristi i na drugim lokacijama koje su pokrivene 4G signalom, ali vip vam garantuje signal samo na toj adresi, jer oni za tu adresu proveravaju kakva je pokrivenost, da posle ne bi bilo "a vi ste mi prodali internet koji mi radi na karaburmi a ne radi u maloj krsni" , taj net će raditi svuda gde ima 4g signala vip mreže, ali kao što sam već rekao oni vam garantuju signal samo na toj adresi jer nju proveravaju....i još nešto, ovo je kućni a ne mobilni net iz razloga što uređaj nema bateriju i mora da bude uključen u struju, mada vi možete da izvadite karticu i ubacite je u telefon ili neki prenosni ruter i normalno da koristite internet.
 
Al' si sad izvukao iz konteksta to, svaka ti čast.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nije, to u zagradi se odnosi na deo posle zagrade.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kako god,izgleda da imamo drugačije vidjenje šta je "kućni net".
 
Nisi me shvatio, kao što je rekao @nightshadow, to u zagradi se odnosi na ono posle zagrade, na deo u kome objašnjavam da taj net radi i na drugim lokacijama što ne piše nigde na sajtu
 
Nazad
Vrh Dno