type; Kupio sam power color radeon 9800SE, koja radi na 380Mhz za jezgro i na 680Mhz za memoriju, a sve to na 256 bitnoj magistrali, ali sa 4 pipelina. Kako da probudim ostala 4 pipelina i tako dobijem 9800Pro ili cak XT. Pokusao sam sa Riva Tunerom da zamenim ati2mtag.sys fajl, ali mi to nije uspelo, ili ja nisam uradio sve kako treba. Sta da radim