byMaX je napisao(la):Ima covek 7800 i hoce kuler za 20 evra. To je kao da imas Porse i neces da das 300 e za gume, nego jurish da uzmes Sava gume za 50 evra... 🙂
Zasto bi to tako bilo? Ako je kuler na grafickoj dobro projektovan, naravno da ce biti suprotno.Rale45 je napisao(la):pa verovatno je bilo koji od ovih bolji od stock kulera
evo, reci cu ti koliko je sve to lepo zamisljeno ...kisa je napisao(la):Zasto bi to tako bilo? Ako je kuler na grafickoj dobro projektovan, naravno da ce biti suprotno.
... i taj izbor je odlican.Rale45 je napisao(la):Nista, ona je izbor ostao na Silenceru...
Pa kontaktiraj nekog sa foruma ko dovlaci komponente iz inostranstva pa poruci :dRale45 je napisao(la):I, na kraju krajeva, gde to da kupim???
🙂
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari