KIBLA`s
Čuven
- Učlanjen(a)
- 11.12.2003
- Poruke
- 2,755
- Poena
- 680
Moja oprema
- CPU & Cooler
- i9 13900KF & NZXT kraken 360
- Matična ploča
- Asus Tuf Gaming Z690-Plus
- RAM
- 2 x 32 GB Kingstone Fury DDR5
- GPU
- Asus Astral 5080 OC Gaming
- Storage
- 2x1TB Kingston SFYRS/1000 + 2x1TB Patriot SSD
- Zvuk
- Creative Sound Blaster X3
- PSU
- Seasonic prime GX-1300
- Kućište
- Fractal Focus 2
- Monitor
- ROG SWIFT PG278QR 165Hz, G-SYNC
- Miš & tastatura
- DeathAdder v3 & Logitech Ultrax Premium
- Laptop
- Lenovo X1
- Mobilni telefon
- iPhone 16 pro + Samsung S24
- Pristup internetu
- Kablovski internet
jel ima negde na nasem trzistu u Beogradu AGP verzija i kolika je cena
i moze li jedan info da li i AGP verzije koriste nV42, znam da GPU kod AGP radi na 350MHz? Neko je ovde na forumu rekao da GS AGP ne koristi nV42 a svuda na netu sam citao da koriste nV42, samo klokovan na 350, verovatno moze da se digne na 425 a mozda i da se otkljuca.
poz ...
i moze li jedan info da li i AGP verzije koriste nV42, znam da GPU kod AGP radi na 350MHz? Neko je ovde na forumu rekao da GS AGP ne koristi nV42 a svuda na netu sam citao da koriste nV42, samo klokovan na 350, verovatno moze da se digne na 425 a mozda i da se otkljuca.
poz ...