Šta je novo?

4870x2 Oc

@Drda kao sto vidis ja sam predlozio napajanje od 1000w i to modularno koje najmanje ima na grani od 12v 900w mada ta karta netrosi vise od 400w
 
Poslednja izmena:
moze da se desi da u peak-u povuce mnogo vise i da se komp resetuje, ugasi, izbaci crn ekran i sl... to je vec mnogo clanova ovog foruma dozivelo i a i ljudi imaju slican problem u celom svetu na "slabijim" napajanjima...
 
moze da se desi da u peak-u povuce mnogo vise i da se komp resetuje, ugasi, izbaci crn ekran i sl... to je vec mnogo clanova ovog foruma dozivelo i a i ljudi imaju slican problem u celom svetu na "slabijim" napajanjima...

pa pogledaj gore ubacenu slicicu koliko povuce ...... :)
Na PCP&Cooling opane napon na 12,04V sto je ipak sasvim dovoljno da sistem radi stabilno :)
 
moze da se desi da u peak-u povuce mnogo vise i da se komp resetuje, ugasi, izbaci crn ekran i sl... to je vec mnogo clanova ovog foruma dozivelo i a i ljudi imaju slican problem u celom svetu na "slabijim" napajanjima...

Na to sam bas mislio, 4870 X2 u kombinaciji sa ozbiljnijim CPU-om (Q) i OC-om mozze da pravi navedene probleme
 
Slazem se da je 700w malo ali vec 1000w i to modularno koje ima maksimalni peak od 1250w ma nema sanse da predje ovih 1250w pa da se ugasi komp

inace ta karta mnogo vise trosi nego 9800 x2
 
evo i ja muku muchim sa doticnom kartom i Corsom HX620. morao sam da deklokujem cpu da bi radila karta na nekih 837/950 (asus top).
 
Nazad
Vrh Dno