Šta je novo?

32 inch LCDTV do 800€?

byMaX

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
10.01.2001
Poruke
12,148
Poena
1,019
Pošto je onaj Samsung iz CTShop-a i ELTIM-a rasprodat (ima 32 u oznaci, zaboravih tačno), da li ima neke alternative. Ne zanima me da dajem 1500 evra, jer onda mogu da kupim plazmu od 42 inča, a to je ipak preveliko, bar za sada. Dakle, limit mi je nekih 850-900 evra u retailu, pa da vidimo šta može da se pazari...
 
Nema ga više. Ni u Eltimu, ni u CTShopu, ni u Tempu... Rasprodalo se. Osim, ako nije nova količina?
 
Nema ga više. Ni u Eltimu, ni u CTShopu, ni u Tempu... Rasprodalo se. Osim, ako nije nova količina?

Sada pricam napamet, cak ne znam ni koji je shop, potrazicu sada po kuci, neki od onih reklamnih papira u dnevnim novinama, ali sam zapamtio da je sada za ovaj vikend. Bili su neki laptopovi to sam gledao, ali sam siguran i za taj tv i cenu
 
Sad naleteh u kuhinji :) na prospekt od WEG-a i u njemu kaze:
Samsung LE 32-R32BX za 56990din

Ima li WEG neki sajt, pošto ne mogu da ga nađem. Ovo je definitivno best buy. Video sam monitor u CT Shopu i onaj tip mi je izašao u susret i puštao neke HD fajlove. Uglovi su dobri, deluje da su i boje i kontrast. Baš izgleda dobro. Jedino nisam video kako pušta brz sadržaj. Mada, kad se setim, ja sam ovim bio pre dve godine oduševljen na CeBIT-u... valjda mu ni sada ništa ne 'fali...:)
 
U metrou je danas pocela akcija...

Samsung LE-32R32 za 55.920,20 din sa PDV

Evo vise detalja:

1366x768, 2000:1, 500cd/m2, 170 stepeni uglovi, 2x10W, 2xSCART, HDMI itd.

Cini se kao dobra kupovina :D Akcija traje do 14.04
 
Poslednja izmena:
Ima li WEG neki sajt, pošto ne mogu da ga nađem. Ovo je definitivno best buy. Video sam monitor u CT Shopu i onaj tip mi je izašao u susret i puštao neke HD fajlove. Uglovi su dobri, deluje da su i boje i kontrast. Baš izgleda dobro. Jedino nisam video kako pušta brz sadržaj. Mada, kad se setim, ja sam ovim bio pre dve godine oduševljen na CeBIT-u... valjda mu ni sada ništa ne 'fali...:)

http://www.westeastgroup.com/akcija.pdf
 
Imam i sledecu ponudu(sve je LG):
LCD:
26LZ55 - 450e
32LC3R - 600e
37LC3R - 900e
PLASMA:
42PC3RVA - 850
42PC1RR - 1050

Sad vise nisam pametan :wall: sta uzeti(LGvsSamsung;LCDvsPLASMA;sa vs bez garancije) a hocu danas da zavrsim sa kupovinom TV-a
 
Poslednja izmena:
Imam i sledecu ponudu(sve je LG):
LCD:
26LZ55 - 450e
32LC3R - 600e
37LC3R - 900e
PLASMA:
42PC3RVA - 850
42PC1RR - 1050

Sad vise nisam pametan :wall: sta uzeti(LGvsSamsung;LCDvsPLASMA;sa vs bez garancije) a hocu danas da zavrsim sa kupovinom TV-a

37LC3R - 900e ja bih to kupio.po meni odlican odnos dijagonala/cena a i karakteristike su mu na papiru odlicne jos ti "samo" ostaje da ga vidis pre kupovine i licno ocenis
 
Ja se vec lomim odavno oko iste teme
http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=122178
Meni skroz ok zvuci LG 32LC3R ali ga nema vise u Tehnomarketu bio je oko 52k. Jel video neko oba da moze da uporedi?
@mileinside
Gde imas ponudu i ja sam zainterosavan:)
@ivke76
U pravu si...al to je ipak 900e
 
Poslednja izmena:
Obavezno 42PC1RR, ali obavezno. To je fenomenalna plazma koju i Maxa obradio, a i na netu je super ocenjena, tako da nema razloga da bilo sta drugo kupis.

Pozdrav
 
Obavezno 42PC1RR, ali obavezno. To je fenomenalna plazma koju i Maxa obradio, a i na netu je super ocenjena, tako da nema razloga da bilo sta drugo kupis.

Pozdrav

Da, ali sam ja krenuo u kupovinu TV-a od 32" i sve preko toga je preveliko za moju sobu.
E sad, gore spomenuti Samsung mi se vise svidja spolja nego LG.
Specifikacije na drugu stranu idu u korist LG-ja, tj. za Samsung ih nisam ni nasao nigde jer taj model gotovo da ne postoji na netu.
A evo i slika LG 32LC3R koji se sve vise blizi da veceras uleti u moju sobu:D
http://www.flickr.com/photos/89737754@N00/sets/72157594388695971/detail/:wave:
 
Drugar ima LG 32LZ55 koji mi se, bar za igranje na Xboxu ne sviđa. Čovek kaže da je daleko bolji utisak kada se gledaju filmovi, ali ovaj, oko 18 meseci star model ima nekako tamnu gammu i isprane boje (ne može se bitno korigovati), pa sve izgleda znatno bolje čak i na BenQ DV3251, koji sada ne košta mnogo (ali nije baš lep :)). E sad, kakav je taj LG iz 600e ponude, ne znam...
 
P.S.

evo i ovima se nije baš dopao http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2006/05/28/LG-RZ-32LZ55-32in-LCD-TV/p1

možda je ovaj novi model bolji

l_00016761.jpg
ali ko zna... nema nikakvih testova, a ja sam ovog samsunga bar koliko toliko, video...​
 
Poslednja izmena:
Obavezno 42PC1RR, ali obavezno. To je fenomenalna plazma koju i Maxa obradio, a i na netu je super ocenjena, tako da nema razloga da bilo sta drugo kupis.

Pozdrav

Ta plazma je sjajna, stvarno. Da imam gde da je držim (imam gde, ali nemam još uvek postolje za nju), uzeo bih to. Prežališ 250 evra, ali bar znaš šta si kupio.
 
Mislim da ima hisense za ispod 800eu... sigurno bolje od neo...a mislim i od samsunga..
 
Evo, vratih se iz metroa i blago sam razocaran sto se tice Samsunga 32R32B:S:
Prvo je slika bila ocajna.
2TV-a su bila povezana sa Pioneer DVD393 preko scart razdelnika.
Onda sam morao da kupim Bandrige scart(jer oni sem onog najsugavijeg nemaju ni jedan otpakovan) i da nateram mrzovoljnog lika da poveze TV i DVD direktno sa njim.
Cim je lik to odradio, preko one stvari, slika je postala dosta jasnija, svetlija, sa mnogo boljim bojama.
Ali, uvek ono ali :p
I sa tim skartom i relativno solidnim pioneer-om to nije bilo to.
Posto je pichio neki DVD sa fudbalskim utakmicama zamucenja su bila u prvom planu svim prolaznicima koji su tu zastajkivali i komentarisali povoljnu cenu i los kvalitet slike. Ja se okrenem i iza sebe vidim plazmu na kojoj ide trailer za film 300 koji na njoj isto toliko puta bolje izgleda nego fudbal na ovom LCD-u!!!
Kazem liku da pusti taj disk na LCD-u i on ga pusti. Rezultat je bio isti kao i sa fudbalom mutno i nejasno.
Izmedju ostalog kada sam bacio pogled na kutije, na svim je pisalo Poland?
Takodje nigde ne videh koji mu je odziv, ni na netu, ni u WEG i Metro prospektima.
Sve mi nesto ovaj model smrdi:trust: da je bar od pre par godina, sa ko zna kojom generacijom panela i tehnoloski prevazidjen.

Sto se tice gore spomenutih LG modela, u nedelju cu ici da ih vidim pa cu javiti :wave:
Dotle cu da se bedacim:)bottle: ) sto danas ne uzeh TV a bas sam se nameracio :p
 
Evo, vratih se iz metroa i blago sam razocaran sto se tice Samsunga 32R32B:S:
Prvo je slika bila ocajna.
2TV-a su bila povezana sa Pioneer DVD393 preko scart razdelnika.
Onda sam morao da kupim Bandrige scart(jer oni sem onog najsugavijeg nemaju ni jedan otpakovan) i da nateram mrzovoljnog lika da poveze TV i DVD direktno sa njim.
Cim je lik to odradio, preko one stvari, slika je postala dosta jasnija, svetlija, sa mnogo boljim bojama.
Ali, uvek ono ali :p
I sa tim skartom i relativno solidnim pioneer-om to nije bilo to.
Posto je pichio neki DVD sa fudbalskim utakmicama zamucenja su bila u prvom planu svim prolaznicima koji su tu zastajkivali i komentarisali povoljnu cenu i los kvalitet slike. Ja se okrenem i iza sebe vidim plazmu na kojoj ide trailer za film 300 koji na njoj isto toliko puta bolje izgleda nego fudbal na ovom LCD-u!!!
Kazem liku da pusti taj disk na LCD-u i on ga pusti. Rezultat je bio isti kao i sa fudbalom mutno i nejasno.
Izmedju ostalog kada sam bacio pogled na kutije, na svim je pisalo Poland?
Takodje nigde ne videh koji mu je odziv, ni na netu, ni u WEG i Metro prospektima.
Sve mi nesto ovaj model smrdi:trust: da je bar od pre par godina, sa ko zna kojom generacijom panela i tehnoloski prevazidjen.

Sto se tice gore spomenutih LG modela, u nedelju cu ici da ih vidim pa cu javiti :wave:
Dotle cu da se bedacim:)bottle: ) sto danas ne uzeh TV a bas sam se nameracio :p
Ajde vidi ako tamo imaju LG32LB1R pa ga malo istestiraj ako ti nije problem.U tehnomaniji su mi rekli da je ekstra model ali da ga trenutno nemaju na lageru zato sto se rasprodao.Inace je model sa dva tjunera i slikom u slici a cena je oko soma eura.
Kazem po njima je to najbolja kupovina do 1000 eura ali ja bih hteo da cujem i vase misljenje o kvalitetu ovog lcd-a.
Ako ga neko ima voleo bih da cujem utiske o njemu.
Pozdrav.
 
Hm, bili smo i mi u metrou, ali izgleda da smo se mimoišli (u Krnjači). Nismo mnogo zagledali sliku, ali ako kažeš da je toliko loše, ok. Ja bih ipak uzeo da poteram neke testove.
 
Evo, vratih se iz metroa i blago sam razocaran sto se tice Samsunga 32R32B:S:
Prvo je slika bila ocajna.
2TV-a su bila povezana sa Pioneer DVD393 preko scart razdelnika.
Onda sam morao da kupim Bandrige scart(jer oni sem onog najsugavijeg nemaju ni jedan otpakovan) i da nateram mrzovoljnog lika da poveze TV i DVD direktno sa njim.
Cim je lik to odradio, preko one stvari, slika je postala dosta jasnija, svetlija, sa mnogo boljim bojama.
Ali, uvek ono ali :p
I sa tim skartom i relativno solidnim pioneer-om to nije bilo to.
Posto je pichio neki DVD sa fudbalskim utakmicama zamucenja su bila u prvom planu svim prolaznicima koji su tu zastajkivali i komentarisali povoljnu cenu i los kvalitet slike. Ja se okrenem i iza sebe vidim plazmu na kojoj ide trailer za film 300 koji na njoj isto toliko puta bolje izgleda nego fudbal na ovom LCD-u!!!
Kazem liku da pusti taj disk na LCD-u i on ga pusti. Rezultat je bio isti kao i sa fudbalom mutno i nejasno.
Izmedju ostalog kada sam bacio pogled na kutije, na svim je pisalo Poland?
Takodje nigde ne videh koji mu je odziv, ni na netu, ni u WEG i Metro prospektima.
Sve mi nesto ovaj model smrdi:trust: da je bar od pre par godina, sa ko zna kojom generacijom panela i tehnoloski prevazidjen.

Sto se tice gore spomenutih LG modela, u nedelju cu ici da ih vidim pa cu javiti :wave:
Dotle cu da se bedacim:)bottle: ) sto danas ne uzeh TV a bas sam se nameracio :p
I ja sam gledao taj model Samsunga u Tehnomarketu i isto sam imao utisak da je slika katastrofa! Zamucenja na sve strane! Koliko znam(Akki mi rekao:D ) model je iz 2005. Tako da mislim da bi trebalo videti taj LG RZ-32LC3R i uporediti ih. Ajd ako vidis taj LG javi utiske:wave:
 
Nazad
Vrh Dno