Genghis Khan
Čuven
- Učlanjen(a)
- 18.03.2001
- Poruke
- 2,491
- Poena
- 680
POsle hibernate-a (ali ne uvek) pocheli su da mi se javljaju problemi. Jedan i nije tako ozbiljan ali drugi vec jeste...Jedan od problema je taj shto se posle paljenja mashine i konektovanja ne pojavljuju "monitorchici" u system tray-ju...Znachi net radi ali ja pojma nemam ni koja je brzina ni da li radi (a bitno je jer mi je stara centrala pa moram da znam kako sam konektovan 🙁)...Drugi,ozbiljniji problem ke taj shto se posle hybernate-a zvichna "izgubi"!...Jednostavno je vishe nema...Ne deshava se svaki put ali se deshava...Zvuchna je Creativ SB 4,1...
Ima li pomoci ili jok ???🙁
Ima li pomoci ili jok ???🙁