Šta je novo?

17 godina Bencha: Coolpad jednom članu Benchmark foruma poklanja Coolpad Max smartfon

Realno, malo ljudi se javilo za sada... Problem je kao sto sam rekao - malo ko od starih korisnika prati i sajt i yt kanal nazalost...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Yt kanal iz nekog meni nepoznatog razloga (iako je vrlo kvalitetan), ima vrlo mali broj pregleda..
 
Da onda citiram svoj post [emoji4]

Nadam se da ce vam YT mnogo vise zaziveti uskoro jer je tuzno videti druge (kako domace, a tako i strane kanale) koji nemaju pojma o tehnici. Imam jednu ideju za Pecu - znam da nije nesto cime biste bili odusevljeni, ali mislim da bi vam povremeni klipovi na fazon "sta da kupim od monitora/stagod do 200/kolikogod eur" dosta pomogli na YT sceni, jer iskreno 90% ljudi koji su aktivni na youtube ce pre da pogledaju video, nego da potraze clanak o tome.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za koju godinu ce prosecan kupac samo klipove biti sposoban da konzumira, jer ce zaboraviti da cita, a da pise je vec zaboravio. Osnovne racunske operacije poput mnozenja i deljenja bez pomoci digitrona su vec sad za mnoge spansko selo. Dakle, ako neko drugi ne sazvace sustinu i bukvalno nacrta kroz klip, prosecni konzumer nece biti u stanju cak ni da kupi uredjaj, a ne uslugu ili nesto slozenije.
 
Za koju godinu ce prosecan kupac samo klipove biti sposoban da konzumira, jer ce zaboraviti da cita, a da pise je vec zaboravio. Osnovne racunske operacije poput mnozenja i deljenja bez pomoci digitrona su vec sad za mnoge spansko selo. Dakle, ako neko drugi ne sazvace sustinu i bukvalno nacrta kroz klip, prosecni konzumer nece biti u stanju cak ni da kupi uredjaj, a ne uslugu ili nesto slozenije.

Ovo je nazalost bliska buducnost. I nemoj da koristis tu rec konzumer, reci lepo potrosac :D
 
Često me neko nešto pita oko IT-ja - tad skoknem do Bench-a, a onda uredno prisvojim zasluge ,)
Sada je to mesto na kom mi matorci "ostajemo u toku", ne postoji ništa slično.

Srećan rođendan, bez vas ne bismo bili to što jesmo.
 
Odustase :smoke:
 
Ja ću samo da čestitam rođendan!

U jednoj od prošlih nagradnih igara sam dobio tablet pa ovde neću da učestvujem.

Srećno :)
 
Možeš i da učestvuješ, isto ti se hvata. [emoji1]
 
Odustase :smoke:

Iskreno milsim da su malo razocarani odzivom, jer verujem da jako mali broj forumasa ih prati i na fb i na yt...
Oni koji prate na fb i yt uglavnom nisu forumasi, a pogotovo ne stari...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma da sam bar saznao ko je plavusica na forumu ... I dalje ostaje nepoznato.
 
I ja se isto pitam :)
mada je verovatno patka , loženje geek mase [emoji23]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Fazon, logovala se na Pecin nalog, kacila oglase :d
 
I ja se isto pitam :)
mada je verovatno patka , loženje geek mase [emoji23]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ne znam ko je, ali obzirom da je i pre pominjala da je korisnik bencha u vise navrata, ne verujem da bi tako nesto izmislili... :)
Uveren sam da Marija povremeno pogleda ovu temu i verujem da bi se javila da hoce, ali obzirom na komentare sumnjam :d
 
Trebali bar da se jave da kažu da od Coolpad Max nema ništa. [emoji1]
 
Ne mora Marija da se javi u temi, moze meni na PM. Raspolozen sam za svaku vrstu saradnje.
 
Previše si napadan :)
Nemoguće da takva devojka nema muža / dečka [emoji102]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ne mora Marija da se javi u temi, moze meni na PM. Raspolozen sam za svaku vrstu saradnje.

upravo mislim da je to razlog zašto marija nikome nije poklonila telefon, a ne slab odziv ili nešto treće.

pratim benčmark yt i u nekom od prethodnih intervjua pre par meseci imala je trudnički stomak (mislim da je bila u nemačkoj promocija telefona) tako da pretpostavljam da ima dete/decu kao i supruga.

bez ljutnje ali tvojih par izjava u ovoj temi su poput osnovaca/srednjoškolaca kada imaju zgodnu profesorku...
 
Ne ljutim se. Gde su mladi tu je sala. ☺
 
mislio sam da peca ima neke obaveze pa se zato ne javlja danima ali vidim danas da se oglašava u drugim temama a ovu ignoriše. :(

inače, što se tiče nagradne igre, ako već ne žele da daju određenom članu iz njima poznatog razloga, neka nasumice izaberu na random.org a u "bubanj" stave sve "priče" članova iz ove teme. na taj način bi bar nekoga obradovali jer su se i oni potrudili dok su napravili intervju a i mi dok smo se raspisali ;) (a i ne ide da se kvari imidž kompanije zbog jednog ne tako skupog telefona)

to što nema 1200 postova u ovoj temi mislim da nema nikakve veze da se bar nekome ne dodeli nagrada.

trebali bi ispasti korektni zato što je već u par navrata organizovana nagradna igra i svaki put negde kiksnu.

ili jednostavno se oglasiti i reći bilo koji razlog zašto se ne dodeljuje nagrada i više ne praviti nagradne a ne ovako učestvuješ i uvek neka komplikacija.

ispalo je "ovaj put dodeljujemo nagradu ali ne bilo kome već za vernost što je član minimum dve godine, poklanjamo telefon, a ne ipak ne poklanjamo" :)

p.s. oduvek sam najviše cenio nagradne igre gde kupiš časopis. tipa košta 300 dinara i ako želiš da imaš veće šanse da dobiješ nagradu kupiš više časopisa, pritom ne učestvuje cela nacija i zaista imaš veće šanse ali više para i uložiš u nagradnu.

:wave:
 
Očito se ne dodeljuje jer su razočarani kako odzivom tako i "pričama"... I ja bih bio razočaran da posle ovoliko godina postojanja foruma/sajta, posle silnih protesta članova foruma kako se nagradne igre organizuju samo za one sa fejsom ili one prijavljene na bench kanal na youtube-u, na jednu nagradnu igru samo za starije članove foruma dobijem nekoliko pfffff odgovora uz katastrofalan odziv. Stvarno je, bar meni, deprimirajuće da vidim youtube kanal benča sa odličnim izveštajem/prezentacijom/intervjuom sa tek nekoliko hiljada pregleda, dok neki drugi, nazvaću ih "tehničkim" kanalima imaju stotine hiljada pregleda.

I pored svega toga, bench obezbedi nagradu isključivo za članove foruma, pa i za one koji se za svaku prethodnu nagradnu igru bune kako ne žele da učestvuju jer nemaju facebook, i ispostavi se da zajednica neće ili ne želi da izdvoji par minuta vremena i ispriča neku pričicu... Uopšte se ne treba čuditi zbog čega se nagrade dele preko lajkova na fejsu, em je veća vidljivost a samim tim raste i poseta sajtu od čega benč i živi, a i očito da ovde na forumu nema dovoljno interesovanja za tako nešto.
 
Godinu dana bar nisam pristupio ovom forumu. Sad sam nesto aktivniji :)
 
Stvarno je, bar meni, deprimirajuće da vidim youtube kanal benča sa odličnim izveštajem/prezentacijom/intervjuom sa tek nekoliko hiljada pregleda, dok neki drugi, nazvaću ih "tehničkim" kanalima imaju stotine hiljada pregleda.
Mislis nesto kao srpski tutorijali - kada sam pogledao jednom klip i lik odvalio - Android telefon je brzi od iPhone jer iPhone (ne znam koji je tada bio, dal 6) ima 2 jezgra, a ovaj 4... Plac [emoji23]



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislis nesto kao srpski tutorijali - kada sam pogledao jednom klip i lik odvalio - Android telefon je brzi od iPhone jer iPhone (ne znam koji je tada bio, dal 6) ima 2 jezgra, a ovaj 4... Plac [emoji23]



Sent from my iPhone using Tapatalk

Kome smeta jak Cile ? :d
 
Кажем ја...ОЛОШ...
 
@Peca
Nesto sam izgubio feed na temu, ali zavrsi li se ova sarada oko poklona?
Nesto ne primecujem da je nekome dodeljen taj Coolpad Max :/ ili gresim.... Pozzz
 
Opustite se ljudi...bio sam bolestan pa sam malo fokus izgubio

Izvinjavam se, pustio sam malo temu da dise...nece telefon izmaci ni pobeci, evo ga kod mene na stolu

Proglasenje sledi
 
upravo mislim da je to razlog zašto marija nikome nije poklonila telefon, a ne slab odziv ili nešto treće.

pratim benčmark yt i u nekom od prethodnih intervjua pre par meseci imala je trudnički stomak (mislim da je bila u nemačkoj promocija telefona) tako da pretpostavljam da ima dete/decu kao i supruga.

bez ljutnje ali tvojih par izjava u ovoj temi su poput osnovaca/srednjoškolaca kada imaju zgodnu profesorku...

Mara ima muza :D

Nije imala trudnicki stomak :)

Marija je kraljica :)
 
Nazad
Vrh Dno