Šta je novo?

17 godina Bencha: Coolpad jednom članu Benchmark foruma poklanja Coolpad Max smartfon

Pa dobro, prsao je tada, al nije baš bilo toliko postova. Kukao sam i ja za originalnim nikom mnogo više nego za postovima.
Edit: da, sad videh, ti bi možda imao i tri puta više :D
 
Poslednja izmena:
Osam i kusur godina od kako se družimo,vreme baš leti zar ne? A vi za godinu dana pa punoletni. :) Srećan vam rođendan pre svega i da ste uvek na 1 mestu :guitar::,,::party::party:cheers:beer:cheers
Sve je počelo 31.12.2007 kada mi je mlađi brat uspeo preko blutut veze oboriti sistem na mom tadašnjem mobilnom BenQ-Siemens EF81 uspeo totalno oboriti sistem na telefonu.Dakle Mrak Mrak pao mi na Oči... Kako se bližio doček nove godine a u Šapcu mali broj servisa mobilnih telefona,i u tih nekoliko cena em što je za popravku bilo kao pola polovnog telefona em sam morao čekati nekoliko dana da se servisira,dakle nije dolazilo u obzir da mi otimaju pare i još da čekam! Stigoh kući i počeh da guglam na tromom bežičnom netu za neka 2 sata sam rešio situaciju zahvaljujući ovom forumu ovde .... Srećan rođendan još jednom i cheers
 
Sve je pocelo krajem 2004. godine kada sam se uspesno skinuo sa heroina. Istrajao sam do Q1_2005...
Posle toga sam se navukao na bench, ciji sam redovni uzivalac i danas.
Srecan rodj!

(Salim se za heroin... nikada se nisam skinuo) ;)
 
Srecan rodjendan i zelim vam da trajete do kraja vremena! :)

Reci cu samo da sam i bez postavljanja teme uspeo da nadjem sve odgovore koji su mi trebali ovde,bez obzira na kategoriju o kojoj se radi (PC,komponente,tablet,telefoni,softver...).
Najbolji deo ovog foruma su clanovi koji se u svakoj situaciji trude da odgovore na postavljena pitanje i teme i da tako pomognu svakome kome je pomoc potrebna...

Nek nam je Bench ziv i zdrav jos 100 godina i da i dalje na njemu nalazimo sve informacije koje nam trebaju,bez obzira da li mi pitamo ili je pitanje vec postavljeno :)
 
Moje druženje sa Benchmark-om traje jako dugo, ali je bilo jednostrano jer sam godinama sebično crpeo znanje i iskustva.
Uživao sam čitajući dugačke diskusije i većinu problema rešavao bez potrebe da u istim učestvujem.

Sa razvojem mobilnih tehnologija, i uz mogućnost da se sadržaj konzumira "On The Go", postao sam aktivan član.

Moje znanje i informisanost su rasli proporcionalno vremenu provedenom na Benchmark-u.

Danas, svaki dan mi počinje i završava se sa Benchmark-om, i zbog toga sam zahvalan.

Sada mi još ostaje da više vremena provodim u on-line prodavnici, ili po Vas "mnogo goroj varijanti", u fizičkoj prodavnici! [emoji2]

Srećan Vam 17. rodjendan, i hvala Vam što ste rasli sa nama.

Još važnije, hvala Vam na tome što ćete, siguran sam u to, svima nama dati priliku da ostarimo uz uvek kvalitetan sadržaj, zanimljivu diskusiju, i uz konstantno učenje.
 
Poslednja izmena:
Za mene Bench je Dobro jutro , Dobar dan i Laku noc
 
Družimo se godinama mi,
i ako se to po porukama baš i ne vidi,
sudbina je tako htela,
da se registrujem zbog market kartela,
glavno pitanje da li uzeti amd ili intela.

Davno je to bilo,
od tada se svašta promenilo,
benchmark sam počeo da pratim više,
znao sam jedno vreme ko kako diše,
raznorazna sam znanja stekao,
uz forum mi je život protekao.

I pored svakodnevnih obaveza,
deo sam benchmark saveza,
postoji neka tajna veza,
kao između jute i džeza.

Život i dalje prolazi,
svako svoje mesto na forumu nalazi,
neko odlazi a neko tek dolazi;
i sve je to normalno,
i sve je to divno,
nikada nam ovde nije depresivno.


Da jos puno, puno godina forum traje,
da bude uvek sreće, pesme i graje,
i da se za rođendan alkohol deci ne daje.


SREĆAN ROĐENDAN!
 
Srećan rođendan. Ja neću pisati hvalospeve o tome kako ste dobri i sl. To znate i sami. Mogu samo reći da ste u jednom trenutku činili značajan deo mog života. Ali vreme leti, dođe posao, porodica... Danas, da nema mobilne aplikacije, ne bih ni imao vremena da obiđem povremeno forum. U svakom slučaju, želim Vam još barem 17 uspešnih godina i da jednog dana i moja deca posećuju ovaj forum.
 
Za mene je Bench u početku bio tu kao pomoć oko kupovine, telefona, komponenti za računar, pomoć oko carine kod kupovine telefona iz Kine. Posle sam i ja počeo da pomažem mlađim kolegama na forumu i u tome je suština, da razmenjujemo informacije i pomognemo jedni drugima.

Sve u svemu Bench je za mene i moge druge jedo veliko pojilo informacija gde dolazimo kad smo žedni za znanjem.
 
da svakako srećan rođus. pravo mesto za rešavanje problema i razmenu mišljenja. savršeno skockan forum. dovoljno je postaviti temu i odmah sledi odgovor nekog od članova koji se susreo sa istom problematikom. saveti. nesebični saveti. hvala svima što su tu zajedno objedinjeni na forumu i što svi zajedno držimo forum aktivnim...
a jel ima negde snimak kako duvate svećice ??!! :)
 
Benchmark sam otkrio 2002. godine kada sam sklapao konfiguraciju pa naleteo na par testova na sajtu. Bese fin sajt u to vreme, dopadljiv, pregledan sa kvalitetnim tekstovima. Registrovao sam se na forum 2007. godine a moguce i da sam pre ali sam zaboravio sa kojim mejlom (verovatno yubc ili beotel ali ko ce ga znati koji je). Od tada trosim previse vremena na forumu, sajt slabo citam jer je postao suprotnost onome sto je bio 2002. godine.

Benchforum je jedan od dva foruma koje aktivno posecujem u poslednjih deset godina. Taj drugi forum se menjao kroz godine a Benchforum je uvek taj prvi koji posecujem na dnevnoj bazi. Ako me admini ili modovi permabanuju osta ja na jednom forumu...

Vidjamo se samo online, jos nismo uzivo ali to ce se promeniti u bliskoj buducnosti (red je). Od Benchmark firme sam dobio i neke nagrade, hvala Peci na tome. Ovaj telefon mi ne treba, pisem ovo cisto zbog nostalgije.

Zajednica je velika ali ja znam samo one aktivne i neke koji su nas napustili. Pozdrav poznatim forumskim facama i Srecan rodjendan Benchmarku :)
 
Sad pogledam datum moje registracije i zaprepastim se. Registrovao sam se pre 8 godina tacno na svoj rodjendan. Pretpostavka, iako ne mogu da tvrdim zasigurno je da sam dobio neki kesh pa sam odlucio da potrazim savet kako da ga najbolje potrosim :)

Elem, bench ima vrlo specijalno mesto u mom srcu. Obozavam cinjenicu da kad nesto okacim u YT temi, ljudi almost instantly znaju/pretpostavljaju sta je i stvorio sam tu rutinu da od mene mogu samo najbolje da ocekuju (ili najgore, zavisi sa koje strane gledate) :) realno, maskota teme (ili pajac, zavisi ko ocenjuje) - dajte mi da moderisem taj podforum :)

Kako je vreme prolazilo, sve vise citam a sve manje pisem, ne znam zasto - omatorilo se a matori ljudi vole da citaju uz kaficu, pa mi eto to dodje kao svakodnevna zanimacija. Nekad davno sam imao clash sa moderatorima ali koliko mi je to bitno bolje govori cinjenica da se ne secam sa kime je to bilo. Sada uglavnom posecujem Bench sobu i donji deo foruma, internet i e-kupovinu. Oglase manje, definitivno nisam ovde zbog njih. Uglavnom pomazem i komentarisem kod apple.

Ponosni sam "starter" teme sa: Odgovora: 18.565, Pregleda: 1.305.597 (win10 tema) i iznimno mi je drago zbog toga :) Mislim da je to najpopularnija tema na tom podforumu.

Eto to mi znaci, te neke sitnice a kad se to skupi, bude to puno i def bi bila neka praznina kad bi sve to nestalo.

Mislim da nije prosao nijedan dan u tih poslednjih 8 godina a da nisam otvorio bench i proverio postove, makar u participated temama. Ove godine sam vas citao i ispod suncobrana na plazi :)

Eto taj 17 rodjendan a mojih 8 ovde, nekako je to tacno polovina. Bilo je lepo, bice jos lepse.
 
Greska, obrisati.

(sada cu jos i ban da dobijem)

:D
 
Poslednja izmena:
Могу само да кажем волим ја вас али не би било лоше да покажите да и ви волите мене ;)
 
Kakva romanticna atmosfera u threadu :smoke:
 
U USA znaju da organizuju akciju gde poklanjaju kola, pobednik jeste učesnik koji
poslednji ostane sa rukom na kolima, tačnije onaj koji najduže izdrži.

Ne znam zašto me ovo ovde podseća na to.
 
Za nekog ko eksperimentiše sa telefonima i kompjuterima, a nije mu to profesija, mogu reći da je Bench uvek bio pri ruci kada negde zaglavim.
Davno pre registracije sam shvatio kako Benchmark uvek ima sve odgovore, što je danas već svima poznata činjenica, ali tek po pristupanju forumu, između redova i redova komentara shvatio sam koliko ima one pozitivne i prijateljske atmosfere.
I nije bitno da li je neko mlad ili star, mlađi ili stariji član, i koliko postova ima, dok god svi pomažemo jedni drugima kao i Benchmark svima nama.
Neka tako ostane i dalje, pa da naredne godine slavimo punoletstvo!
Srećan rođendan!
 
Došao sam na forum pre desetak godina kako bih rešio manji problem, i ostao ovde sve do danas... Ne pišem mnogo jer na svako moje pitanje odgovor na forumu već postoji, više čitam iz prikrajka. :D Od kada sam otkrio forum, na svako pitanje komšija i drugova da im sredim neki problem sa kompom, odgovarao sam sa "ima na benchu, pronađi" (koleginice i poznanice excluded, njima popravljam i dan danas :D). Bench mi je uštedeo mnogo vremena, naučio sam gomilu stvari, a nadam se da sam i ja nekome pomogao nekim od svojih malobrojnih postova. Vremena se menjaju, matorimo ili šta već, više ne pratim onoliko tema kao nekada, ali mi je i dalje dnevna rutina da skoknem do foruma i pročitam najnovije vesti sa sajta.

Srećan rođendan i nek ih bude još bar ovoliko! ;)
 
Mene zanima nick na forumu od ove lepe plavusice sto drzi Coolpad u Srbiji. Nije zbog poklona, vise jer sam zaljubljive prirode kad je rec o zenama na funkciji :D :-devil-:
 
Bez Benchmarka bih listao gomilu stranica a ne bih video nista....Sa Benchmarkom,sve na jednom mestu...srecna godisnjica...
 
Vas ima svuda. U dnevnoj i spavaćoj sobi, radnoj, kupatilu u wc-u. U dnevnoj sobi vas vidim kroz one sitne parčiće tehnike koje sam po vašoj preporuci i preporuci forumaša priuštio, u spavaćoj sobi kroz televizor koji visi na zidu a spada u onu grupu best buy ekonomske klase. U radnoj sobi je onaj hardver koji je počeo da se gradi od krova (kućište, napajanje, ssd, ... i polako ide ka procesoru, ploči i memoriji) - prešli me nekad "zlonamerni ljudi". U wc-u ste kada se sklonim od žene i deteta da na miru poslušam i pogledam vaš video prilog. Sa vama sam polovinu puta, od 2008. Možda ne tako aktivan u pisanju ali svakako jesam u čitanju. Cenim vaše savete pa kao mali rezultat pažnje poklonih vam pet minuta u školi upućivanjem klinaca na vaš sajt (predajem informatiku). Valjda ste poklon videli :) Valjda će biti neki novi forumaš, IT stručnjak. Eto, dobiste i poklon od mene a ja zaboravih najbitnije, da Vam čestitam rođendan. Srećan rođendan Bench-u!
 
Poslednja izmena:
Вау каква награда...камо неки пунокрвни 1080 или неки 1ТБ ССД, Лаптоп (редовно филујете како је асус бесан и феноменалан, могли су да дају један РОГ..дају наравно али не можемо да стигнемо на ред...), овако само висим овде због андроид екипе (пољубац :sceptic: ) тако да ми није важно који је форум уопште, будите срећни што смо се нашли баш на овом кршу од сајта...
 
Uvek možeš da prestaneš da dolaziš, ne verujem da bi s takvim pristupom nekom falio.Ne razumem ljude koji odvale takav komentar, šta je poenta?

Sent from my Redmi Note 3
 
Dođoh na forum pre 11 godina(kako to davno beše...) i probah da se setim... kako sam čuo za forum? Da li mi ga je neko preporučio ili sam ga našao Google pretragom? Nemam pojma? Baš davno beše, ali sam još uvek na forumu. 80% vremena na Internetu sam na Benchu. Hvala Peci i administraciji na najboljem forumu na ovim prostorima i naravno hvala svim članovima koji pomažu jedni drugima i koji čine forum onim što jeste.

SREĆAN ROĐENDAN!
 

Prilozi

  • vocne-torte.jpg
    vocne-torte.jpg
    70.8 KB · Pregleda: 190
@Peca

Imamo li pobednika? Evo još malo pa pune dve nedelje kako je otvoren konkurs za literarni sastav. [emoji1]

Deluje da se nismo baš proslavili. [emoji17]
 
Nazad
Vrh Dno