Šta je novo?

Kućna multimedija Паметни ТВ од 32 инча

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

lafa011

Cenjen
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruke
112
Poena
170
Поздрав свима!
Како дуго нисам пратио кретања на овом пољу тако не знам ни који бих тачан износ навео нити које су ми технологије добродошле те вас молим за помоћ и препоруку.
Могу само да се надам да овако нешто постоји до неких 25000-30000 динара, још боље ако има и за мању своту.
Занима ме шта би сте ми препоручили за куповину од модела паметних телевизора величине екрана до 32 инча (који инч изнад не би био проблем, поента је да је соба мања па ми тренутно не треба ТВ нешто већег екрана) а да знате да имају следеће (не мора баш све) опције:
  • више од 2 ХДМИ прикључка,
  • Андроид новијег датума,
  • Кромкест подршка (готово обавезна али ако никако не може да се уврсти онда бих је се нерадо одрекао),
  • довољно јака машина (процесор, РАМ меморија) да подржи мултимедијалне садржаје (да овде додам и компатибилност са што више формата медијских фајлова),
  • УСБ утичнице,
  • ЛАН утичница,
  • ВГА или ДВИ-Д тј. ДВИ-И прикључак,
  • није обавезан али је пожељан ФуллХД приказ.
Наравно, ценио бих и савете о корисним технологијама које би могле на неком од ТВ-а да се нађу (најпре ако постоје неке добре интеграције са мобилним Андроид телефоном и слично), па бих узео у обзир такве моменте при куповини.
Такође, битан ми је квалитет слике и тона али не у смислу високог доживљаја него да нису исподпросечни.
Велико вам хвала на помоћи!
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Pre ce da nadjes dlaku u jajetu nego sve specifikacije.
A ja cu uvek da preporucim Teslu ili TCL,s obzirom na cirlicu,za tebe je Tesla.😁


Претпоставио сам али реко' да ипак питам.
Претпостављам да је ТЦЛ можда флуентнији и мање проблематичан у односу на Теслу, или грешим?
Хвала!
Kupi glup dobar televizor i dobar sertifikovani box kao što su xiaomi, Amazon...
To što hoćeš samo u televizoru je mnogo skuplje od budžeta.
То ми је негде у глави с обзиром да бих користио еон смарт бокс али не бих да на крају уговора прослеђујем даље ТВ јер немам свој бокс... Та кинта за додатни бокс је вероватно слична оној коју бих морао сада да додам за неки озбиљнији паметни ТВ. Између осталог сам зато и поставио објаву, да видим које опције могу да разматрам.
Хвала.
 
Poslednja izmena:
Kupi glup dobar televizor i dobar sertifikovani box kao što su xiaomi, Amazon...
To što hoćeš samo u televizoru je mnogo skuplje od budžeta.
Moze li meni preporuka za dobar glup televizor u cenovnom rangu koji je postavio kolega 😁 Smart box vec imam 😁
 
Nemam pojma iskreno jer ne pratim i nije mi bitna stavka u životu 🙂
Uzeo sam zadnje, ima možda dve godine neku stelu 43 1080p za 20k i dodao zvučnike edifier 1280 za oko 10k. Mi box imao.
Zadovoljan sam, prilično ok za mene.
 
Ne postoji non smart dobar televizor. Možda je nekad postojao ali u 2023 godini ne postoji da ja znam. Šta više, mislim da nema nešto kvalitetnih 32-ki. Svi jači i kvalitetniji modeli su uglavnom na većim dijagonalama gde je naravno i cena veća.
 
Nema kvalitetnih 32" TV-a, ja sam tražio jer mi treba ta dijagonala. Na kraju ću verovatno da uzmem neki bolji 32" monitor.
 
Moze li meni preporuka za dobar glup televizor u cenovnom rangu koji je postavio kolega 😁 Smart box vec imam 😁
На крају сам пазарио Теслу 32е635s, није глуп већ паметан јер за тај новац (16200) нема неке опције која је фул ХД. Има понешто на огласима типа и за 7000 али не знам колико би потрајало а број ХДМИ улаза, као и УСБ, је сведен на по један комад, тако да...
Хвала свима на корисним коментарима, задовољан сам крајњом куповином, слика за мене довољно добра јер не јурим не знам шта, сигнал чист па је и слика у реду. Звук је испод просека али преживећу😄. За сада толико.
 
Nazad
Vrh Dno