Pozdrav svima.
Kao što naslov kaže, primarno gledam 32" (može i malo manje) 16:9 (ili 16:10 ako i dalje može da se nađe) i najvažniji mi je tačan prikaz (amaterska fotografija). Ostalo je multimedijalni sadržaj, igre jako slabo tako da mi odziv nije bitan.
Sada imam U2412m, ali mislim da je...