Šta je novo?

Šta slušate dok sedite/radite za kompom?


ovo moze u veronauku o'ma' ;)
 
Poslednja izmena:
Pogledao malopre Coachella svirku, baš loše.


Sent from my landline using Tapatalk

Znao sam
da cu revidirati stav :d

Ta pesma koju sam napljuvao uopste nije toliko losa. Pocetak mi uzasno zvuci (kao neka novija LP bljuvotina) ali posle toga cika Bili i MJK sve postavljaju na svoje mesto :) Naziv i tekst su malo provokativni ali to je ocigledno i bio cilj: The song's music was originally written by guitarist Billy Howerdel, and intended for his solo project, Ashes Divide. However, he often presents music intended for Ashes Divide to band frontman Maynard James Keenan to see if he has interest in writing lyrics and vocal harmonies for songs to become A Perfect Circle material instead; Keenan chose to use the song because he felt that "People are going to hate me for this one, so let’s do that."

Dobar je album, definitivno odredjena promena ali i dalje APC zvuk. Steta samo sto su produkcijski izmenili by and down, ona live verzija od pre nekoliko godina zvuci bolje, dinamicnije, na albumu vokal je nekako previse izrazen.
Generalno mi fali nesto novo a mocno kao The Outsider, Judith, The Pet i sl. (TalkTalk i The Doomed su najblize tome).

Tako je Bajice, care!

 
Poslednja izmena:
 
90s

 
Poslednja izmena:


Naša realnost.
 
Nazad
Vrh Dno