Šta je novo?

Šta kopate od CPU coina?

Vidim da IE trazi da se povucu sredstva sa menjacnice na novcanik. A ja prebacio na menjacnicu. Gde vi drzite ?
 
vracaj tu kamaru u novcanik i zakljucaj, ako ti upadne haker u komp dok si u menjacnici pretvorice u btc i kupiti neki svoj smesan order, dobro ce profitirati a ti ces ostati bez vecine sume a sam si rekao da si dobro prosao
 
Ja vec 10 sati ne mogu da iskopam ni jedan novcic. Ima li nekih problema ili je diff otisao u nebo? Razmisljam da zavaljam ovu sicu jer nesto nemam povjerenja u IE
 
meni još normalno kopa 15 ak na dan novčića sa fx 6300..i 3-4 komada na athlonu 4 jezgre
Capture.JPG
 
Poslednja izmena:
ode lepo cena gora, neko kupio sve do 80k...
 
tesko ce ovo otici gore, osim sto se tesko kopa nema nikakvu vrednost novcic, valjalo bi da ulete kitovi da napumpaju i onda da se istresemo
 
Ja ocekujem da ga sam IE napumpa, ali ovo moze lepo gore...bice ovde svasta, ljudi su zeljni akcije, a od kada je umro MP nije je bilo... :)
 
Ja iskopah 150 kom od početka sa nesrećnim Sempron 145... još se nisam cimao da unosim capcha stalno.
 
prvi dan 180 sa jaguarom posle tiha patnja sada 3-4 na dan
@Kidence nesto se ne secam da je bilo odavno ovako isplativog cpu novcica, na magiju su mi ukrali 500magija prvi dan ovaj ie je bar bio korektan i nije pravio gimnastiku sa novcanikom fud je bio ogroman ali eto konacno je krenulo i sa cpu-om
 
Poslednja izmena:
Ko je od pocetka uposlio neki bolji cpu, napravio je minimum 1 btc, a ako cena ode jos gore...mozda i 3-4 btc-a...Definitivno samo dobar info ili osecaj i eto lepe zarade...
edit:fx 8350 se jos uvek drzi dobro, juce me zezao novcanik pa sam ga jutros oko 8 osposobio i od tada iskopao 8 komada...znaci moze preko 20 komada za 24, a mozda i jace...po ovoj ceni u kombinacji gde grafe kopaju na cointellect-u moze da se uzme 0.03-0.04 btc-a... nakon onog susnog perioda, ovo je lepo :D
 
Poslednja izmena:
ja imam skoro 4500 iskopano
 
Koj bre ti bager imas? Pre neki dan si imao oko 3k, a danas 4.5k...daj otkri nam tajnu...
 
pa sta cekate, ov je extra cena po mom misljenju, ja se nisam nesto cimao samo je u mom desku kopao I5 3470 i napravio za 3 dana 0.1BTC sto sam ja danas i unovcio... zaradio vise nego grafike na cointellectu, u stvari sve sto su grafike zaredile je ostalo blokirano u ban-u ali je ipak manje nego sto je ovaj jedan cpu napravio ....
 
Ovo je stvarno bilo jedna od najbolji prilika u zadnji pola god. da se nesto iskopa na brzinu i zaradi, kapa dole ko je prvi krenuo ja od juce ne uspjevam se ni konektovati.
 
Poslednja izmena:
pa ja reko ti imas neki konkretan info da se time radi...???...

@mige

jel ti druze ovako necime kopas???
 
Zapravo je pitanje, da li neko kopa sa tim, bilo šta?
 
Jel otvorio neko neki blok u zadnja dva sata, kod mene stalo...da li je diff ili je konacno IE uspeo u nameri da se kopa samo 1440 novcica dnevno...jutos lepo islo, sada nista vec dva i po sata..
 
pa ja reko ti imas neki konkretan info da se time radi...???...
@mige

jel ti druze ovako necime kopas???


28 fx ova i jedan i7

Stim sto taj 4770k kopa od drugog sata. Samo juce zastoj. Iskopo on 1000 komada skoro.
 
Nazad
Vrh Dno