Šta je novo?

Šta kopate od CPU coina?

Ma i ja pustio athlon ma nista kopa on nijednog novcica nema ovo izgleda mozes kopat samo sa zvjer procesorima i7, fx8xxx

a da nije mozda do novcanika problem da treba ta nova verzija ne znam ni odakle da je skinem? A ako kupim jos jednog jaguara i podesim istu adresu za novcanik na drugom mestu da li ce duplirati hashrate ili je jedina opcija da kopaju na dva razlicita novcanika?

@goldi to znam da mora da se sinhronizuje da bi kopao, nemam tih problema od kada sam ubacio sve nodove u config fajl nego samo sto nece nista od jutros da iskopa u jednom momentu je izbacio +1 i dok sam se okrenuo nestao je taj novcic. To sa brojem konekcija nema veze, i juce je bilo 0 pa 1 naizmenicno pa je opet generisao novcice a danas mrtav konj
 
Poslednja izmena:
Po meni jedini nacin da se sinhronizuje je da pokrenes novcanik i ako ne pocne sinhronizaciju za minut, ugasi u upalis opet, i tako par puta dok se ne zakaci...nema druge...a kada se nakaci ima 2-3 konekcije...sto je dosta lose...ili ako ja dobro kontam pola onih addnod-a ne radi....
 
Po meni jedini nacin da se sinhronizuje je da pokrenes novcanik i ako ne pocne sinhronizaciju za minut, ugasi u upalis opet, i tako par puta dok se ne zakaci...nema druge...a kada se nakaci ima 2-3 konekcije...sto je dosta lose...ili ako ja dobro kontam pola onih addnod-a ne radi....

U mene ima samo jednu konekciju mozda zato nece nista da iskopa?
@shaolin pokreni ga iz program file- nadji ga tamo gdje si ga instalirao i pokreni napravi predhodno config mora se sinhronizovati ako je kod nas mora i kod tebe ;)
 
Sto se tice conf fajla sto pravimo, IE je odradio neku foru sa automatsim update-om njega...cim se pokrene wallet on samo napravi svoj conf fajl ili izmeni postojeci, tako da mislim da to dzabe radimo...
 
U mene se nije htio pokrenut dok ja nisam napravio conf. fajl i ne mjenja mi se nista sve stoji kako sam ja napravio samo nema novcica :D
 
Ako mene pitate, ovaj IE je samo ''preuzeo'' Vericoin wallet ,malo mi promenio boje i dodao taj captcha...ostalo sve isto, nemoguce da covek odradi sve , a ne mozes da napravi konekciju koja radi....Sta ce mi novcanik ako moram sat vremena da ga pokrecem da se nakaci...cak i ona fora sa deff. addnode-ma

addnode=supernode1.bytecent.com
addnode=supernode2.bytecent.com
addnode=supernode3.bytecent.com

je ukradena od VRC dev-ova jer su je oni prvi odradili...
pomalo mi smesno da novcic ima ovu cenu,a decko je tezak supak...
 
Sad meni pise 0 active conection jel radi ovo sada ili ne radi? Mislim jel radi kod vas novcanik sada ?
 
meni isto prsla konecija i sada nema sanse da se nakaci, evo zezam se vec vise od pola sata...
edit:
evo malo zapazanje, ako se pokrene bytecent app, tj. onaj prozorcic sa svim onim cudima onda on menja conf fajl(ono sto sam rekao automatski), a ako se samo pokrene wallet.exe onda ne menja nista conf fajl ostaje isti...
 
Poslednja izmena:
Ma beze ovo skroz ko zna kad ce doci konekcija glupost teska vidim ja nista se ne desava nema novcica procesor hladan ko led :D
 
Ako mene pitate, ovaj IE je samo ''preuzeo'' Vericoin wallet ,malo mi promenio boje i dodao taj captcha...ostalo sve isto, nemoguce da covek odradi sve , a ne mozes da napravi konekciju koja radi....Sta ce mi novcanik ako moram sat vremena da ga pokrecem da se nakaci...cak i ona fora sa deff. addnode-ma

addnode=supernode1.bytecent.com
addnode=supernode2.bytecent.com
addnode=supernode3.bytecent.com

je ukradena od VRC dev-ova jer su je oni prvi odradili...
pomalo mi smesno da novcic ima ovu cenu,a decko je tezak supak...



onda nemoj da kopas ... i to je to ...

niko ne moze da izmisli toplu vodu u 21.Veku a sto se konekcije tice ima mnogo faktora ja recimo imam 35aktivne konekcije ...
 
Ako mene pitate, ovaj IE je samo ''preuzeo'' Vericoin wallet ,malo mi promenio boje i dodao taj captcha...ostalo sve isto, nemoguce da covek odradi sve , a ne mozes da napravi konekciju koja radi....Sta ce mi novcanik ako moram sat vremena da ga pokrecem da se nakaci...cak i ona fora sa deff. addnode-ma

addnode=supernode1.bytecent.com
addnode=supernode2.bytecent.com
addnode=supernode3.bytecent.com

je ukradena od VRC dev-ova jer su je oni prvi odradili...
pomalo mi smesno da novcic ima ovu cenu,a decko je tezak supak...

sve je to lepo ali radio sinhronizzaciju do 65000 bloka i stao jer nestala mu i jedna jedina konekcija koju je imao

ima li ko nesto novo
 
Pa odustao sam na kraju, nece da se nakaci...Dok drugi novcanici rade lepo, sa ovim trebam da gubim sate da ga pokrenem...Ajde okaci tvoje addnode ovde pa da imamo i mi makar 1 da moze da kopa :)
a ako znas koji su ti factori podeli sa nama...voleo bih i ja da saznam :D
 
ja wallet nisam gasio od prvog dana ,moguce da preveliki broj miner-a se pojavio
 
i dok sam malo odspavao evo vidim iskopao jedan novcic prvi danas :d
 
E sada je vec osetno pala zarada BYC, sto zbog diff-a sto zbog ispadanja iz mreze.
 
Nema, koliko ja znam. Plus sam izvalio da mi je hashrate dosta ispod vrednosti u onoj tabeli.
 
Prodajete li ili stek ?
 
Drugar je skinuo Bytecent wallet, dao sam mu bytecent.conf, kopirao ga je u oba foldera (i u program files/bytecent i u users/ime/appdata/roaming/bytecent) i dalje nece da se sinhronizuje. Isto se veceras i meni desilo, disable-ovao sam kaspersky i proradilo je - odmah se nakaci na ~25 konekcija i pocne da rudari. On je isto to uradio, ali nece da pocne sinhronizaciju.

Ovo pise u bytecent.conf

addnode=supernode1.bytecent.com
addnode=supernode2.bytecent.com
addnode=supernode3.bytecent.com
addnode=108.35.91.44
addnode=146.90.9.18
addnode=162.17.175.153
addnode=197.34.161.123
addnode=209.173.116.103
addnode=41.249.176.228
addnode=46.53.178.68
addnode=50.79.240.50
addnode=73.40.135.193
addnode=76.188.72.8
addnode=86.175.129.235
addnode=90.224.47.219
addnode=94.22.188.166
addnode=96.254.182.127
addnode=98.221.178.51
addnode=104.236.51.234
addnode=128.199.189.112
addnode=128.6.56.151
addnode=137.135.57.82
addnode=178.62.93.243

Sta tu moze jos da se uradi? Nema nikakve AV sem kasperskog.
 
Obrisi sve iz roaming/bytecent sem wallet.dat i bytecent.conf i pokreni ponovo. Mada ako je zadnja verzija walleta, ima bug. KAd se udje u onaj meni on genereshe sam conf fajl i obrishe tvoj. Resenje za to ili stariji novcanik ili da se wallet startuje iz program files-a direktno, onda ce u roamingu ostati tvoj conf.
 
To nije bug, to je IE namerno uradio...kao poboljsanje walleta...auto-update nodova kako on kaze...
 
jel probao da ostavi otvoren wallet 10ak minuta, meni je tako proradilo
 
Nazad
Vrh Dno