Šta je novo?

dslr

  1. Phobiazz

    Prodajem/menjam Nikon D40 i kit objektiv 18-55mm (i 28-100mm)

    Prodajem Nikon D40 i kit objektiv 18-55mm, sa dve baterije, punjač. Pored toga imam još jedan Nikon objektiv - Nikon 28-100mm G F3.5-5.6. Apsolutno sve je ispravno, svako dugme, sve radi. Poklanjam i karticu od 4GB za početak. Preuzimanje lično u Beogradu ili slanje postexpress-om uz...
  2. vladaweb

    Foto i video oprema Canon 80D ili nešto drugo?

    Vlasnik sam Canon 600d koji koristim sada skoro već 5-6 godina i poprilično sam zadovoljan kao neko kome je taj dslr bio uvod u svet digitalne fotografije i DSLR modela uopšte. U međuvremenu sam nabavio više objektiva, jedan koji je išao uz njega EFS 18-55mm, EFS 17-85mm Ultrasonic, Sigma...
  3. I

    Nije aktuelno Nikon D3200 DSLR + oprema + pokloni

    Prodajem moj lični Nikon D3200 DSLR, 24 Mpx, FHD 30 fps video, korišćen relativno kratko, najviše za biznis, pošto se bavim dizajnom i smm. Fotoaparat je u savršenom stanju, bez ikakvih ogrebotina, ili tragova korišćenja. Napravio je oko 2200 okidanja. Dolazi u kompletu sa Nikon original...
  4. E

    Kupovina prvog polovnog DSLR pomoc ?

    Zdravo svima, prije svega da kazem da sam totalni newbie u svemu ovome i da tek ucim o fotografiji, nisam nikad jos dosao u dodir sa dslr-om znaci sve ovo mi je novo ali imam volju i zelim da ucim, ovako imam ponudu da uzmem canon 600d(na sto sam i ciljao jer malo sam istrazivao i svi kazu da je...
  5. P

    Kupovina polovnog DSLR-a, broj okidanja

    Zdravo svima. Planiram uskoro da kupim svoj prvi DSLR aparat. Obzirom da trenutno nisam u mogucnosti da izdvojim vise od 200 eura, moram da trazim polovan. Interesuje me koliki broj okidanja nije mnogo za jedan polovan DSLR? Recimo merkam jedan polovan Nikon D3100 koji ima 45000 okidanja. Da li...
  6. P

    Canon 300D - utisci, saveti, iskustva...

    Zdravo svima. Novi sam clan na benchmarkovom forumu i videh da nema ovakve teme o ovom modelu fotoaparata, pa posto nameravam da ga pazarim uskoro i udjem u svet DSLR aparata zanimaju me vasi komentari o njemu. Dakle, do sada nisam imao iskustva sa DSLR fotoaparatima i koliko cujem mnogi...
  7. Gizmo

    Stativi - 2015

    Koliko vidim nemamo zvaničnu temu za stative, ustvari ima neka prastara iz 2005-e, a greota da se ova kategorija razvlači po drugim temama. Hteo bih započnem diskusiju, pošto sam se u poslednje vreme zainteresovao za ovu materiju. Elem, razmišljam o kupovini stativa koji bi se nosio napolje...
  8. B

    DSLR - pitanja za početnike

    Depth of field (dubina polja). Interesuje da me kod kit objektiva 18-55mm f3.5-5.6 (canon 600d) sta je ekfikasnije za postizanje pliceg DOF-a? Da li bolje ici na 55mm na 5.6, ili 18mm na 3.5? Znam da veci otvor blende i veci zum daju plitko polje, ali ovde veci zum smanjuje blendu i obrnuto...
Nazad
Vrh Dno