Šta je novo?

sajt

  1. D

    Kako prodati sajt?

    Pozdrav svima, Necu dugo da vas zadrzavam imam samo par pitanja. Skoro sam napravio sajt za bizniz u mojoj okolini, zelim da odem da im ponudim da kupe sajt ali mi je palo na pamet kako cu da ga prodam toj firmi? Oni nebi trebali da mogu da mi daju pare na ruke vec bi morali da izdaju racun zar...
  2. ПФКСРБ

    Сајт са рецензијама телевизора

    Ћао људи, занима ме да ли постоји неки сајт са рецензијама телевизора, са сортирањем ТВ-а по популарности и датуму изласка на тржишту? Нешто као што је ГСМ Арена за телефоне. Нисам неко ко прати кад који модел изађе, па да се не зезнем убудуће када будем куповао ТВ и да не буде модел од пре 5...
  3. N

    Tekstualne greške na sajtu

    Siguran sam da je i vama bitno da svaki tekst na sajtu bude pravilno napisan, bez slovnih grešaka, kojih trenutno ima u skoro svakom drugom tekstu. Meni lično to smeta dok čitam, pa sam otvorio ovu temu da bih na jednom mestu mogao da postavim screenshot i link do teksta koji treba da se...
  4. S

    Predlog za Benchmark sajt - stalna rubrika "Best Buy"

    Česte teme na IT sajtovima/časopisima/forumima su: "koja je trenutno optimalna konfiguracija" (pa se ta optimalna konfiguracija rangira po ceni ili nameni - office, multimedia, game, grafička stanica...), "koji je trenutno najisplativiji HDD/SSD/Flash gledano po ceni za 1GB", i slične...
  5. saska971

    Flipkart sajt / iskustva sa njim

    Pre neki dan sam slucajno naletela na sajt http://www.flipkart.com/womens-footwear?otracker=nmenu_sub_women_0_All%20Footwear moze li neko da mi kaze iskustva sa njima ako je imao????? imaju svasta, cene povoljne, govorim o obuci najvise:smash:
  6. T

    Problem sa joomla componentom

    U pitanju je sajt za besplatne oglase. Pokusavam da na svakoj strani pise koja kategorija je u pitanju odnosno page name, ali mi nikako ne polazi za rukom tjh koju god stranu da otvorim, naslov je kategorija oglasa. ako neko moze pomoci bio bih zahvalan.?
  7. nijelos

    Koliko da tražim za ovaj sajt?

    Ako možete da mi kažete vaše mišljenje koliko da tražim para za ovaj sajt http://metal-obrenovac.rs/ Ja sam odradio i englesku i francusku verziju, još treba da se odradi ruska verzija i ona ne ulazi u cenu!! Usput, možete i da mi kažete i šta mislite o sajtu! Pozdrav, Nikola
Nazad
Vrh Dno