Šta je novo?

vip

  1. U

    A1(VIP) mreža

    Pozz svima. Dobio sam ponudu od strane A1 nekadasnjeg VIPa, da predjem kod njih iz Yettela. U yetel sam nekih vec 10tak+ godina, zadovoljan sam internetnom, mrezom, signalom itd. Ali sto se tice uredjaja + tarife poskupi su. Meni A1 daje da predjem kod njih i da uzmem Iphone 14 128gb za nekih...
  2. L

    Vip/A1 quad ponuda

    Vip/A1 u svojoj ponudi ima mobilni telefon, fiksni telefon, kucni internet i mobilni internet (ponesinet). E sad zasto oni te usluge ne objedine u jedan paket na jednom racunu? Kao box kod telekoma🤔? A mogli bi da budu i ADSL/VDSL provider kao total tv da ako neko ima postojeci telekom bakarni...
  3. Vu_zz

    Najbolji mobilni operater po vama za 2021. godinu prepaid/postpaid

    Koja su vasa iskustva za mobilne operatere u Srbiji za 2021. godinu, vrline i mane?
  4. salecg

    [A1] VoLTE

    Rekli su mi da VoLTE aktiviraju samo za Neo Neo Max korisnike koji imaju “neki od poslednjih premium uređaja proivođača Samsung ili Huawei, a usluga se ne naplaćuje”. Nisu hteli da mi aktiviraju za iPhone 12 Pro Max. Javite ako imate druga iskustva. Da li ste aktivirali i da li radi kako...
  5. A

    Emulator za fiksni ili neko rešenje od mobilnih provajdera?

    Cao. Deda pravi ogromne troškove na fiksnom telefonu. Treba da rešimo to i smanjimo. 1. Deda ce nastaviti da prica na istom broju fiksnom koliko hoce, nije problem kad ga zovu nego kada on to radi iz cega sledi 2. Da li postoji wifi emulator za fiksni sa kog ce on moci besplatno da zove bar...
  6. Djilkosh_Ns

    Koju mobilnu mrežu koristite 2019? (ANKETA)

    Otvorena ovogodišnja anketa.
  7. mladen2008

    Vip internet na 2 PC-a i PS3

    Uzeo sam Vip flesku za internet i povezao na PC. Interesuje me sta mi je sve potrebno da bih preko ove fleske povezao jos jedan PC i PS3? Hvala unapred odgovorima. Pozdrav!
  8. alexa021

    [VIP] Nova promocija Laptop Asus x54 za 1 din uz Neograničen internet 15

    "Izaberi najbrži internet i Vip ti daje duplo atraktivniju ponudu - fenomenalni Asus laptop računar za samo 1 dinar i 25% popusta na mesečnu pretplatu u narednih 12 meseci. Kao korisnik Vip interneta, odabirom jedne od tarifa sa neograničenim saobraćajem dobijaš i: Maksimalnu brzinu...
  9. E

    Problem prebacivanja ugovorne obaveze sa jednog fizickog lica na drugo VIP

    U Vip-u navodno ne daju da se prenese ugovor sa starim paketom (koji je pod obavezom jos do kraja januara 2012) na drugo lice vec bi onaj na koga se prenosi ugovor morao da uzme neki od njihovih NOVIH paketa... (E, da im je bmw)... Tako su nam bar rekli u poslovnici u bulevaru a mene cisto...
  10. E

    Obračunski interval u Vip Smart i Mts Mix paketima

    Zanima me koji je obracunski interval u Vip Smart i Mts Mix paketima unutar paketa tj u "besplatnim"minutima. Tj da li minute tj "smartove"zaokruzuju na minut ili sekundu iliti da li je 1s razgovora = 1 min/smart resp. 61s = 2min/smarta. Za Telenor prenesi pakete znam da je tarifirano po sekundi...
  11. jox

    VIP Android Izazov 2.0 - Domace aplikacije, epizoda 2

    Verujem da ce ovih dana krenuti lavina domacih aplikacija na Android marketu. Ko god naleti na neku novu domacu aplikaciju, nek postavi ovde description i QR kode, da ih imamo na jednom mestu izlistane, nesto slicno OVOM threadu
  12. T

    [VIP] Vodafone 547 Touch Screen

    Vodafone 547 Touch Screen Detaljnije: http://bit.ly/a14V5X
  13. T

    [VIP] Nokia 1616 Prepaid paket

    Cena 2499 din. http://www.vipmobile.rs/privatni/prepaid/mobilni-telefoni/nokia-1616.925.html
  14. jox

    Ocekuju li se novi Android telefoni na domacem trzistu?

    Nakon inicijalnog zamajca, kad su se u kratkom roku pojavili Magic, Hero & Galaxy, pa kratko nakon njih i Tattoo, dugo vremena kod nas nije bilo nicega, a napolje se svasta izdesavalo :( Jel ima neko info o eventualnom uvozu nekog od Android telefona novije generacije od strane (bilo kog)...
  15. M@R10

    Pre nego što se odlučite za neki HTC telefon kod nasih operatera...

    ...upoznajte se sa „kvalitetom“ obezbeđenog servisa. Svi problemi koji ne spadaju u softverske rešavaju se u inostranstvu (u Italiji ako sam ih dobro razumeo). Dakle, ako vam uleti loš primerak i ne stignete da ga reklamirate u roku od 48h vaš telefon će da krene na putešestvija po Evropi a...
Nazad
Vrh Dno