Šta je novo?

Hardver za kopanje (GPU,CPU itd.)

Dilema rx480 sa 8gb SAPPHIR ili MSI
 
B85 Anniversary radi sa 6 gpu-a normalno, samo moraju usb extenderi, sa obicnim max 5 grafika (radi i sa 6 sa zicka mod u jednim slotu ali hoce da zahebava sa klasicnim extenderima)...

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
 
Nemam MSI kartu pa ne mogu iz ličnog iskustva da komentarišem ali u specifikaciji se za MSI RX480 gaming X na zvaničnom sajtu kaže da je power consumption 150W...u testovima je "malo" drugačije...
Pogledajte prilog 215415

Nemam ni ja ali mi drugar ima i jednu i drugu karticu i kaze da su mu MSI hladnije i trose manje.
Sad eto ako je on mene lagao lazem i ja vas :)
 
A h97 anniversary,radi li sa svim vrstama extendera? I zasto se prica o b85, nije li razlika u ceni 5 evra?

B85 Anniversary radi sa 6 gpu-a normalno, samo moraju usb extenderi, sa obicnim max 5 grafika (radi i sa 6 sa zicka mod u jednim slotu ali hoce da zahebava sa klasicnim extenderima)...

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jel to 4 ili 8gb varijanta karte

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
najvaznije je koja je memorija, prebaci na drugi bios switch
 
Samsung je I na ovoj , samo sto karta nije oc verzija(bust clock je 1306).Da imam original na drugom switchu , ne bi ga trazio da neko uploaduje :)
 
Imam samo 4gb sa samsung memorijpm ako nekom znaci

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
I ja sam video neki raidmax 720w cini mi se po ok ceni, moze li to da gura 3 komata rx470 pa da ga uparim sa mojim? :)
 
pa koliko bi bilo moguce? 5-6 480 je previse ili nije?
5 bi radilo sigurno i stabilno bez preveliko opterećnja, a ova 6ta sve zavisi od algoritma coina i kvaliteta napajnja, npr na v1200 radi 6 480tki sa aftermarket kulerima, znaci ne referentne, bez imalo napora.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ovde možete pronaći svaki bios: https://www.techpowerup.com/vgabios/ pogledaš da se slažu klokovi i ubaciš

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
Skidao , cak I probao , rom-ovi su tu 256k za nitro bez oc-a u nazivu , trebaju da budu 512k , bar sa biosom od 11260-01-20G krece kartica I radi nekako....

Ovaj sto pise da je 11260-07-20G je 256k I kartica nece ni da krene sa tim.
 
Poslednja izmena:
:alo: Pa nije valjda da niko nema 11260-07-20G verziju karte....?

@vladanr....ostaje ti onda samo da probaš na forumu direktno na sapphire sajtu....
 
Kako se pokazala u rudniku Msi R9 380 armor 2X ? imam ponudu za polovnu od 135 e
 
Mozes da budes prvi pa da podelis iskustvo.

Jednu ili vise komada ima taj

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
To verovatno 2gb varijanta? Rade dobro i 2gb, maltene isto kao 4, samo ne znamo dokle :)
 
:alo: Pa nije valjda da niko nema 11260-07-20G verziju karte....?

@vladanr....ostaje ti onda samo da probaš na forumu direktno na sapphire sajtu....
Kao sto rece kolega, iscimaj podrsku od Sapphire i daj im tacan model i poslace ti. Dosta su brzi zapravo.

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno