Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
По мом мишљењу ЛТЦ је баш потцењена валута а колико видим има пристојну репутацију тако да искрено очекујем њен раст.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Btc ima limited supply, i to sto je on izdivljao uopste ne mora da znaci da i ostali moraju cisto kako bi popravili odnos sa BTC-om koji su imali pre par godina. Jedan je bitcoin, mnogi su altovi. To ti je kao da je neko pre 10 godina rekao "marketcap google-a i facebooka je drasticno skocio, znaci sad ce da skacu yahoo i myspace"

Iako i ja mislim da ce se altovi oporaviti u odnosu na btc, shodno tome sam i usao u LTC ponovo, uopste ne smatram da nuzno moraju da probiju ATH samo zato sto je btc probio svoj.

Pa kada ce altovi probiti ATH ako ne u bull marketu, u bear marketu sigurno nece probiti ATH. Ovo je godina bull marketa i top 10 alt coina bi trebalo da probiju ATH u dolarima. Za odnos kroz BTC nisam siguran jer su altovi mnogo iskrvarili u bear marketu.
Kada BTC osvoji i potvrdi neke nivoe, posle nekog vremena u kom je BTC stabilan , oni sto su zakasnili za ulaza u BTC, procene da je bolje da kupuju altove i tako krenu altovi da skacu.
Uvek je tako bilo, i 2017 ce cekalo na skok altova do novembra i decembra meseca.
Normalno BTC kao kolo vodi, ostali prate koliko mogu.
 
Prati li ko BNB/BTC? When moon?[emoji23]
40fae4879424fbeee00931c66fc1a00c.jpg


Sent from my phone
 
Sta mislite o Monacoin? Dobro se drzi, koliko vidom 1.6$ je trenutno a njen ATH je bio 20-21$ secam se da su se neki bankomati pominjali u novembru-decembru 2017.Tada je explodirao coin i otisao sa 0.5 na 20$,kakva je aituacija sada, da li neko ima Monacoin i moze li se ocekivati njen ATH?

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Nismo. Slobodno sedi i obradi sam raspolozive informacije i doci ces do istog zakljucka. Ne vredi da ti neko drugi prica ako se sam ne uveris u to.

Ne znam.
A moje raspolozive informacije se zasnivaju na ovaj forum i tvoj max optimizam tako da nisam bas ni potkovan informacijama.
 
Onda samo mogu da ti kazem da ne brines i ne zamaras mozak
Nisu institucije toliko kupovale samo da bi ovo bio kraj. Opusti se, idemo gore ;)

Tapatalk from Poco loco
 
Predsednica ECB izjavila da treba regulisati BTC zbog mafijaških radnji. Nema većeg signala za kupovinu

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
A, brukaš se. Ajde da ti nacrtam. :)

Zeleno ti je buy zona, crveno ti je sell zona. XLM je preko godinu dana moja glavna krava muzara, sad znaš i ti kako se muze.

Ali kao što vidiš, stvari su počele da se menjaju. U zadnje vreme cena hoće i da probije buy zonu, to ti je znak da će imati jak reversal, vać sam dobar 30% na XLM kupljenom sinoć. Primetićeš i da je u dva zadnja naleta XLM probio sell zonu. To je zato što se pritisak polako podiže. Oba puta je vidiš pokušao da nađe support u crvenoj zoni, ali nije mogao i pao je nazad. U nekom momentu će dobiti support tu i odosmo.

Stellar se ne eksponira mnogo u javnosti, nemaju posebnog razloga za to jer su im klijenti institucije, a razvojni tim nema novčiće pa da ih pumpa, već primaju fiksnu platu od fondacije kojoj pripada sav nepodeljeni XLM. Ovo ti je skriveni div, ono što je Ripple trebalo da bude, da ih ne vode pohlepne ljige.
Bravo za tip, XLM opet ponovio istu akciju ali nisam stavio alert[emoji52]

Sent from my phone
50dfec53964c48047b02da88b162b9e6.jpg
 
Poslednja izmena:
Onda samo mogu da ti kazem da ne brines i ne zamaras mozak
Nisu institucije toliko kupovale samo da bi ovo bio kraj. Opusti se, idemo gore ;)

Tapatalk from Poco loco

Zahvaljujem, tvoj optimizam mi uvek znaci, mada ne mogu da kazem da nisam na*mjau**mjau**mjau**mjau* par puta zbog tvojih saveta tipa "Ide LTC u 200,300,500!". :d
 
ide prema 40k, dobro bi bilo da napravi novi ATH za vikend pa da krene prema 50k, LTC i ETH fino prate vjerujem da ce i ostali altovi krenuti.

Ne bi nam valjao double top sad :d
 
Čekao pad i Izadjem iz btc na 34 500 i propustim ovaj deo bull rana..malo je reći da sam ispao megaglup
 
Zavisi kad si izasao. Pre korekcije ili posle.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
6 sati posle krenuo rast i ovo ga na 40k..odlepio sam
 
*mjau**mjau**mjau*, to se svima desava...
 
Pratim odnos od 14:05h LTC:AAVE i LTC:SNX u odnosu na USDT na Binance berzi:

LTC:AAVE mali okvir kretanja odnosa, ništa vredno pomena
ali...
LTC:SNX
MIN 8.823 u 15:56h
MAX 9.886 u 22:02h (trenutno)
ako se odnos vrati na MIN odnos, razlika je nekih 12% ... ,)

Update: odnos LTC:SNX u odnosu na USDT na Binance berzi:
MAX 9.886 u 22:02h (juče)
MIN 9.166 u 12:37h (danas) = razlika je nekih ~7%

trenutno MAX na 10.207 u 15:38h
...

Disclaimer: Ni u kom slučaju se ovo moje postavljanje informacija može okarakterisati kao savet za trgovinu. Ovo je jednostavno informacija koju ja primećujem i prosleđujem ovde na temu. Praktično ne znam ništa o trgovanju na berzi.
 
Da, od kad je presao 36.5K, deluje prilicno izvesno je da ce novi ath, mozda i veceras, ne pokazuje znake usporenja uopste.

Jel sad ok za postepen prelaz u ALT coine, bar malim delom? S tim se igram 60/30/10 btc/eth/ltc. Pa da vidim hoce li napredovati odnos prema btc-u. Koji jos alt coin-i dobro prolaze naspram btc-a kod vrha rasta/ath-a?
 
Update: odnos LTC:SNX u odnosu na USDT na Binance berzi:
MAX 9.886 u 22:02h (juče)
MIN 9.166 u 12:37h (danas) = razlika je nekih ~7%

trenutno MAX na 10.207 u 15:38h
...

Disclaimer: Ni u kom slučaju se ovo moje postavljanje informacija može okarakterisati kao savet za trgovinu. Ovo je jednostavno informacija koju ja primećujem i prosleđujem ovde na temu. Praktično ne znam ništa o trgovanju na berzi.
Ok ali koji ti je cilj? Da pokazes kako SNX brze napreduje od LTCa? Zbog kupovine LTC ili sta?

Sent from my phone
 
Zato sam ga pitao jel pre ili posle. Nije bilo razloga da pada ispod 36k nakon korekcije...

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Pročitao sam negde da će 15og biti ponovo pad i izleteo se..sad bi u zemlju propao. Da se vratim sad?
 
Poslednja izmena:
Ljudi slusajte iskusnije, svi smo se opekli X puta nemorate i vi, pametan se uci na tudjim greskama.
Nemojte se kladiti protiv trenda, dok je ovaca bice i vune, Saj je trubio ovde vec mesec dana unazad, ugasite PC, izadjite u setnju i vratite se za koji mesec, manite se trgovanja.
Vecini se tako otima kripto samo logicno niko nice javno da se hvali...
 
Pa 15. je sutra ko zna šta će biti. Zato ne volim da trejdujem, izgubio sam ukupno 15% uložene vrednosti i od tada sam našao pametne novčiće koji imaju smisla, ideju i svrhu. Hodl do daljnjeg pa nek ide na 0 ili na moon. Iako sam 90% bio siguran da ćemo imati ovu korekciju nisam izašao jer nisam imao balls

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ljudi slusajte iskusnije, svi smo se opekli X puta nemorate i vi, pametan se uci na tudjim greskama.
Nemojte se kladiti protiv trenda, dok je ovaca bice i vune, Saj je trubio ovde vec mesec dana unazad, ugasite PC, izadjite u setnju i vratite se za koji mesec, manite se trgovanja.
Vecini se tako otima kripto samo logicno niko nice javno da se hvali...

Ja razumem da je bull već mesecima, pratim stalno, bio sam deo tog skoka sve do 41..nego jednostavno pretpostavio da će biti još jedan pad..kako bih uvećao količinu u btc za procenat tog pada izadjem juče. Postavim buy order na 26k i sad ako probije ath neću videti tu cenu na kojoj sam izašao mesecima verovatno. Nemam reči..
 
Poslednja izmena:
Upravo to ti pricam :)
Nemoj da predpostavljas jer nagadjas, nemas pouzdanu informaciju nito bilo ko od nas ima.
2 puta ces ubosti i 3 ces puci vise nego sto si imao sa sve ta dva pogodka. Sve smo mi to neki vec prosli. :)
Ako nisi siguran ne diraj nista, i ja sam gleado da izadjem drugi put kada se odbio LTC na 182 ali nisam smeo jer sam znao da moze da se desi i da voz ode bez mene.
Isto tako mogu da kazem sada kud nisam izasao sada bih se dopunio, jednostavno treba prelomiti, imam koliko imam i to je to, necu da dozvolim da me preveslaju sada kada jedino sto koliko toliko pouzdano znamo je da idemo gore.
 
A ja usao sa 50% kapitala u prva 2 dana pada, trebalo je juce i danas jos po 25% medjutim malo sam usporio isto zbog te price o tetheru i mozda jos jednog 10-15% pada a lokomotiva dala gas

Sent from my phone
 
ide prema 40k, dobro bi bilo da napravi novi ATH za vikend pa da krene prema 50k, LTC i ETH fino prate vjerujem da ce i ostali altovi krenuti.

Ne bi nam valjao double top sad :d

Šta ne bi valjalo, double top bi bio idealan ovde, bar par nedelja da se vrtimo na ovim nivoima kad već neće propisna korekcija da se desi, malo da moving supports pristignu. Ako odemo već sad gore, to ćemo posle da platimo kroz volatility. Da vidiš recimo jedan flash crash sa 60k na 40k, nemaš pojma da li je korekcija ili je balon pukao, ne znaš da li da prodaješ ili da kupuješ, svi ima da napune gaće. Koji će nam to đavo u životu, bolje je sporije.
 
Ništa gore kad voz ode bez tebe,u kriptu, u bullu naravno [emoji3525]
 
Šta ne bi valjalo, double top bi bio idealan ovde, bar par nedelja da se vrtimo na ovim nivoima kad već neće propisna korekcija da se desi, malo da moving supports pristignu. Ako odemo već sad gore, to ćemo posle da platimo kroz volatility. Da vidiš recimo jedan flash crash sa 60k na 40k, nemaš pojma da li je korekcija ili je balon pukao, ne znaš da li da prodaješ ili da kupuješ, svi ima da napune gaće. Koji će nam to đavo u životu, bolje je sporije.

+1
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno