Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel i vama net uspori od 17h do 1-2h? Brzina je od 1 do 5mb download a upload je okej. Imam paket 120/15mb. Brat ima isti problem.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Svi imaju isti problem. Kad krene policijski cas istog minuta krene zagusenje interneta.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Kod mene do večeras nije bilo problema, od 19. Marta sam u samoizolaciji i nisam primetio znacajna zagušenja.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ne mogu da udjem na Yahoo uopste, kad ukljucim vpn radi normalno. A i nije mi stigao mejl jos, moracu da ih kontaktiram.
 
Ne mogu da udjem na Yahoo uopste, kad ukljucim vpn radi normalno. A i nije mi stigao mejl jos, moracu da ih kontaktiram.

Podesi od Googla DNS servere na mrežnu karticu pa tada probaj, možda će tako da radi. I ja čekam neki odgovor mejlom za HBO GO, ali nema još uvek ništa, niti zovu.
 
Jel sigurno besplatno hbo go za korisnike pomenutih paketa?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Da li je neko dobio novi aktivacioni kod za HBO GO,kome nije uspela prva registracija?
 
Evo sad sam ih zvao, kazu zahtev za dobijanje koda je ponisten jer da bih dobio kod moram da obnovim ugovor. Nece da kazu zbog cega moram da obnovim ugovor, izbegavaju da odgovore, pretpostavljam da je jer je ugovor potpisan pre aprila, iako na sajtu to nigde ne pise. Imam Super par plus i placam taj paket, al eto za mene nema. Nije velika steta jer sumnjam da bih ista mogao da gledam jer internet radi presporo ovih dana.
Ovaj problem sa tim sto nisam mogao da udjem na yahoo su resili, ne znam sta su uradili samo sad mogu da udjem normalno.
 
Stigao racun za kablovsku februar iako je placen, zvao call centar rece da ga zapostavim kasnili su sa slanjem i obradom
 
Zovu me danas iz Supernove da mi nude svoje usluge. Reko kablovsku ne koristim, tv ne gledam, samo internet imam. Ali imamo to to i to, reko ne zanima me televizija. Pita me posle, jer nije tajna, koju brzinu imate i koliko placate, ja im kazem. Mozemo da vam ponudimo 350mb/s za 3200din. Reko zasto bih placao duplo vise, pa kaze, imacete duplo vecu brzinu. Reko dosta mi je i ova, hvala na pozivu.
 
Pogledajte kako kod mene izgleda internet u popodnevnim casovim.

9236642299.png

5.png
 

Prilozi

  • 7.png
    7.png
    21.1 KB · Pregleda: 129
Poslednja izmena:
Slabo, kada budes imao ping, kao moj, oko 300, javi se.
Kod mene, inace, problem pocinje od 13-14 h, pa sve do 1-2 nocu.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa i meni tako krece. Koliko toliko normalan net imam ujutru i posle 12h nocu.
 
ef90dddd3a125bfc0d46b6a873498c10.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene isto problem sa aktiviranjem HBO GO naloga. Sa druge strane, sa internetom nema problema, za sada.
 
I kod mene internet nije stucao minimum zadnjih 7 dana a mozda i duze, bolje ja kad ne rade i nista ne pipaju :D
 
dakle ona njihova objava da ce biti svi kanali otkljucani do kraja aprila je jos jedna laz?
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima iskustva sa 1000\100 protkom? Pre par dana su mi instalirali opremu (ZTE F660 opticki ruter) i pustili signal. Od tada nisam uspeo da izvucem vise od 94mbps... kad je zagusenje, jedva youtube radi u nekim trenucima..
 
Da li ima neko iz Smedereva da mu stalno nestaje internet?

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 
Ne znam kako će ti to saznanje da postoji još neko kome prekida internet u Smederevu išta pomoći. Zašto ne nazoveš korisnički centar i tamo prijaviš problem?
 
Jek i vama epg sada radi po zimskom vremenu?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno