Šta je novo?

LG Nexus 5X

Mislim da je to quartz boja ima ih po oglasima :)
I ja ocu takav :)
 
Ebo vas Nexus stize mi 5x 16gb u Utorak :) niti znam da flesujem,romujem nista,sta ce to meni bem li ga :)
 
Sve ćemo ti objasniti :) Na nexusu je bar laganica :)
 
I nemoj da veruješ pošto nema bolji multitasking.
 
Tako je isto bilo i za gpro 2 kada sam zvao za druga, ima super cenu ali nije imao telefon
 
Vidis nisam na to obratio paznju, zacudih se koju je magiju ovaj izveo kad s7 ima bolji multitasking. Samo da ovaj android N ispeglaju kako treba.
 
Ti si beše na N?
Edit: Videh sada da si napisao juče da si na MM...
 
Poslednja izmena:
Nope. MM Januarski patch.
 
Odradi clean install poslednjeg update-a(Mart).
 
Hmm.. Kako? Da ufleshujem zadnji img?
 
Poslednja izmena:
Nemam USB a na c kablic.. Probacu kad dodjem kod kuće.
 
Nisam znao da 5X vec moze da se nadje za oko 250e.
Mislim da nema smisla narucivati i cekati kineze koji na kraju izadju oko/preko 200e. 5X je zaista jako povoljan za ono sto nudi.
 
Pa za koliko ih to oni nabavljaju kad ih prodaju za 260€ :O
 
Toliko negde i oni plaćaju, samo što uzimaju posle povraćaj pdv-a...
 
Da li je probao neko zvuk/muziku sa boljim slušalicama na 5x i 6p? Mišljenje i poređenje sa nekim modelom?
Ima li neki mod za zvuk?
 
Skroz ok baterija na 5x.
32e2741d43c66aa05f038b8a51cb5509.jpg
df75804874889fd8497b35964e4bbe2d.jpg
93055ccbb2feb7a1b2a6f692ff800d90.jpg
 
Konacno kada vise vas na forumu ima 5x, da pitam da li ste primetili lag i kako kesira aplilacije, da li ih gasi posle odredjenog vremena? Govorim o stock telefonu, ne posle ubacivanja custom romova.
Gde ste kupili telefone? Sta mislite o kupovini preko oglasa?
 
Vecina je odmah presla na custom... Sa 6P je drugacije, uglavnom su svi na stock-u ili na onoj beti. :D
 
Kad su nubovi, salim se. Ali prosto je greota ne koristiti custom rom na nexusima.
 
Sa custom romom je i moja xperia x8 letela :D Sad imam n4 i sa stock romom nema greske vec 2 godine, pa me zanima da li ce ista situacija biti i sa 5x ili moram da ubacujem custom iako dam novac za tel (ne volim kad sam prisiljen na to, zato pitam :D)
 
Da li je probao neko zvuk/muziku sa boljim slušalicama na 5x i 6p? Mišljenje i poređenje sa nekim modelom?
Ima li neki mod za zvuk?
Skoro sigurno je identičan. Ne verujem da imaju posebno pojačalo. Dakle Snapdragon SoC ugrađeno.
 
Nazad
Vrh Dno