Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Pa nije Samsung jedini proizvodjac,imas bar 10 modela koji ce biti slicnih karakteristika pa biraj,sto bi cekao da Samsung izbaci nesto sto idgovara tvojim potrebama
Ultra sigurno nece imati plasticna ledja pa.mozes nju da vidis a slazem se s tobom u potpunosti da samsung ide korak napred,nazad dva osim na note seriji. Mozes i to da vidis ako ti nije presirok
 
Poslednja izmena:
Zakrivljen ekran je sve manje zanimljiv velikoj vecini ljudi, ne secam se kad sam pogledao neki YT video u kom ga hvale, svi se uglavnom zale. A i tako je to u dizajnu, nesto mora da se menja, pa se vrati, pa ponovo prodje.
Mozda ostave neku seriju koja ce ostati zakrivljena.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
S20 sam propustio zbog:
1. odsustva nativnog 5G
2. bzvz boja
3. nemogucnosti 120Hz@2K

S21 (ne verujem da se nece zvati S30, bukvalno sam sokiran tim nazivom ali ajde, manje bitno) je ispravio 5G ali i dalje nisu napravili 120Hz@2K (sta ih kosta da softverski to omoguce pa ko zeli neka koristi) i bzvz boje (subjektivno je ali realno, moze to mnogo bolje, boje su im kilave).

Uz to, plastika i ravan ekran :mad: pa majku mu, na ovom praistorijskom S7E imam zakrivljen ekran i staklo.
korak napred i dva nazad. i to na telefonu od soma evra. flagshipu za 2021.
iskreno se nadam se leakovi nisu tacni i da se ljudima cini da je plastika a zapravo je frosted staklo ili tako nesto.
stvarno zelim vise nov telefon ali brate za te pare mora da grmi, kakva usteda od 5e staklo/plastika i slicno. ako ovo bude ovakav debakl ima da zamenim u promobi bateriju na svom telefonu i da ga koristim u inat dok sve ne doteraju kako treba. nista osim Galaxy S ne dolazi u obzir ali ako placam premium imam pravo da i ocekujem premium proizvod a ne plasticnjaka sa ravnim ekranom, to ima i za 200e.
Možeš li mi pojasniti šta znači "odsustvo nativnog 5g"?!

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Verovatno misli na odvojen 5g modem koji nije integrisannu sam chipset

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ravan ekran i moze, iako sam navikao na zakrivljeni, ali plastika je bezobrazluk. 3k 120 ce da ima po svemu jedino ultra. Boje ko boje, silver po meni najlepsa, ali trebaju da se ugledaju na konkurenciju (iP).
S tim da ce ove godine imati dosta odlicnih tel ostalih proizvodjaca, pa ko bude uzimao novi tel bice na slatkim mukama.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Na stranu što je svima trebalo dodatnih godinu dana da urade ono što su već uradili Kinezi to jest Huawei. Ali isto tako taj napredak u odnosu na zapad im je zabio ekser u kovčeg, i onda neko dođe i priča ovde o slobodnoj konkurenciji i kako je ona dobra za korisnike :) mali off.

Što se tiče ravnog ekrana, prelepo izgleda s21+ na onom snimku, minimalni bezeli i gotovo ravan ekran, to se traži :) samo da još vidimo cene i promo materijal koji ide uz nove galaxy modele kod naših provajdera :)
 
Po meni liči na s4 koji ima ravan ekran. A S4 je top telefon po izgledu makar meni.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
S20 sam propustio zbog:
2. bzvz boja
...

Uz to, plastika i ravan ekran :mad: pa majku mu, na ovom praistorijskom S7E imam zakrivljen ekran i staklo.
korak napred i dva nazad. i to na telefonu od soma evra. flagshipu za 2021.
iskreno se nadam se leakovi nisu tacni i da se ljudima cini da je plastika a zapravo je frosted staklo ili tako nesto.
stvarno zelim vise nov telefon ali brate za te pare mora da grmi, kakva usteda od 5e staklo/plastika i slicno. ako ovo bude ovakav debakl ima da zamenim u promobi bateriju na svom telefonu i da ga koristim u inat dok sve ne doteraju kako treba. nista osim Galaxy S ne dolazi u obzir ali ako placam premium imam pravo da i ocekujem premium proizvod a ne plasticnjaka sa ravnim ekranom, to ima i za 200e.

S20 ima veoma kvalitetan ekran i prikaz boja je fenomenalan, sRGB i Rec.709 su skoro 100% tacni sto je za vecinu telefona nedostizno.
Hvala Univerzumu na ravnom ekranu ponovo, ovo glupiranje sa zakrivljenim ekranima je trajalo predugo, iz moje perspektive.
S uskoro nece biti premium klasa, to ce u buducnost biti rezervisano za razne varijante fold telefona ... tako da get over it! :d
 
Koristim S10 skoro 2god. i jedva čekam pred-naručivanje za S21U u mojoj mreži(nadam se EB Pro na poklon) ako ne biće "dobra" cena, za sada dobro peglaju sve greške za moje potrebe(bolja baterija, exy po "curenjima" bi trebalo da konačno dođe na svoje, meni lično bi ravan ekran bio poželjan i na S21U), ekran skoro preko cele prednje strane(odnosi se na konkurenciju sa "notch-om" lošije dizajnersko rešenje nije ni moguće verovatno), ekran koji će sigurno ponovo biti(kao i kod prethodnih modela S) proglašen za najbolji, jednostavno ispunjava sve...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Nešto mi to malo.

A14 brzi u single score-u 50% i 30% u multi score-u.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Po meni liči na s4 koji ima ravan ekran. A S4 je top telefon po izgledu makar meni.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
I po izgledu i po izradi, makar meni. Uvek bi pre kupio takav telefon nego ove na "staklenim nogama".

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
^ +1
 
Samsung se smejao Apple kada su izbacili punjac iz svog pakovanja ali izgleda da S21 stize u pakovanju bez punjaca.
 
Pa tako korejci rade vec par godina. Prvo ismijavaju, pa snimaju klipove, a onda obrisu sve klipove i krenu istim koracima kao i Apple. Ali to je opravdano, jer eto i Apple je izbacio, pa se ljudi toliko ne bune. *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*no.
 
Bas tako,uvek ih ismevaju a posle isto urade, ispade iphone na kraju najbolja kupovina ove godine.
 
Poslednja izmena:
Najbolja kupovina ove godine Note 20 Ultra, najprecizniji i najbolji ekran, stylus koja radi odlično, samo neke od karakteristika o kojima iPhone ne može ni da sanja da napravi i implementira u svoje telefone, ipak je iPhone dizajniran za manje zahtevne korisnike.
Otišlo van teme, koliko vidim tema je S21, tako da bilo kakvo spominjanje drugih telefona razvodnjava temu bespotrebno.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa S21+ i S21 Ultra nemaju plastična leđa!

ali mene zanima najvise najmanji u seriji, ne treba mi tablet u dzepu.

dule2303 je napisao(la):
Pa nije Samsung jedini proizvodjac,imas bar 10 modela koji ce biti slicnih karakteristika pa biraj,sto bi cekao da Samsung izbaci nesto sto idgovara tvojim potrebama
ali meni on najvise odgovara. ostale ni ne razmatram za kupovinu.

beyondtime je napisao(la):
Zakrivljen ekran je sve manje zanimljiv velikoj vecini ljudi, ne secam se kad sam pogledao neki YT video u kom ga hvale, svi se uglavnom zale. A i tako je to u dizajnu, nesto mora da se menja, pa se vrati, pa ponovo prodje.
Mozda ostave neku seriju koja ce ostati zakrivljena.
ukusi su razliciti, medjutim kako je krenulo, nece oni staviti ravan ekran jer je par YT-era reklo da ga ne vole nego jer je ravan jeftiniji. skrtarenje na najvisoj klasi uredjaja (preklopnici na stranu).

Proday je napisao(la):
Možeš li mi pojasniti šta znači "odsustvo nativnog 5g"?!
da nije deo SoC-a ali i to je manje bitno, bitno je da su ga na S20 seriji naplacivali stotku dodatno za cip od par evra. bilo bi postenije da su "davali 5G za dzabe" tj. po ceni 4G verzije.

na kraju, jasno je da su krenuli putem zakidanja i dranja korsinika u apple maniru. doduse oni su neprikosnoveni ali se ovi svojski trude da ih stignu.

Marti Misterija je napisao(la):
S20 ima veoma kvalitetan ekran i prikaz boja je fenomenalan, sRGB i Rec.709 su skoro 100% tacni sto je za vecinu telefona nedostizno.
Hvala Univerzumu na ravnom ekranu ponovo, ovo glupiranje sa zakrivljenim ekranima je trajalo predugo, iz moje perspektive.
S uskoro nece biti premium klasa, to ce u buducnost biti rezervisano za razne varijante fold telefona ... tako da get over it!
niko nije rekao da nije imao odlican ekran. masis poentu, poenta je da se stavlja jeftiniji ekran, eto tako, da se ustedi koji dolarcic. a S ce uvek biti flagship za ljude koje preklopnici i olovke ne zanimaju.
 
Poslednja izmena:
Boja telefona, ne boja na ekranu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Aham ok... my bad...
kad neko spomene boje, ja to odmah iz fotografskog ugla posmatram! :d
 
Poslednja izmena:
...mali broj ljudi ne koristi masku za telefon - tako da se boja telefona ni ne vidi [emoji6]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Tu si u pravu ali ova roze i plava su horor,ko ce kupiti ovakav tel u ove dve boje
 
Nazad
Vrh Dno