Šta je novo?

Deezer premium

Da flac su [emoji2]
23f25aa0b5bac1625a09d5ad7ce5f81f.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Samo je pitanje da li je takav flac transcodovan iz mp3?
Po brzini kojom sve odradi rekao bih da nije, a i spek pokazuje da je codec flac.
Ne znam da li gledanjem spectrograma može nekako da se prepozna flac, recimo dali mp3 320 odseca freq više od 16khz?
 
Skinuo sam najnoviju verziju deezloader remix i ne skida flac, kao da nema taj album u flac formatu samo mp3. probao nekoliko albuma i sve isto. skinuo smloadr za os x i isto nema flac ? da li ne moze vise flac sa deezera da se skida?
 
Bas sad i ja skinuo deezloader da probam.... Pa ovo je jezivo, bukvalno mi na svaki klik izlazi neka reklama, traze pet zvezdica da bih mogao da koristim aplikaciju, uzas zivi.... Aj to za ocenu sam lako zaobisao, ali ove reklame su jezive... U pola minuta mi je 5 puta izasla reklama za Facebook preko celog ekrana, plus sve one reklame na otprilike trecini ekrana sve vreme (sem kad nije preko celog)... I sto je najjace od svega, kazu mi da treba da skinem apk sa neta, naravno neverifikovan, da bih mogao da skidam muziku.... Sacuvaj me boze kakva aplikacija...

EDIT: sad sam instalirao na kompu i naravno potpuno druga prica... Veoma lepo radi, samo sto su mi svi ripovi 128kbps...
Kako da skinem sa vecim bitrejtom ako postoji mogucnost da se bira ili sta god?
Da li mozda zavisi od toga da li imam premium deezer ili ne? Kontam da je to u pitanju, ali reko bolje da pitam.

EDIT2: videh u podesavanjima da moze da se bira 138/320/flac, ali da ce skinuti nizi bitrejt ako nema odabranog, tako da je sigurno stvar do premiuma, ali ajde nek mi neko cisto potvrdi
 
Poslednja izmena:
Imam full verziju, skinuo sa telegram grupe, ali ne skida flac, samo mp3 320. Smloadr ipak skida flac sa deezer-a
 
Moze i meni info u vezi ove app sto skida 320. I je li to sigurno, nema nesto maliciozno i sl.?
 
koja je cena Deezer Premium Family paketa kod nas ? hvala
 
10,50€


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad je akcija, 3 meseca za 7€.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni je iskocila reklama za premium na dan kad je Spotify zvanicno dosao kod nas. Tako da... :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da, ali posle te akcije ide opet na 10€. Ja uzeh Spotify i delim sa bratom. Meni odgovara što nisam vezan za Telenor i jeftiniji je. Inače mi je ostalo manje-više isto. Sve što ja slušam, a to je 70% Jazz, ostalo uglavnom starije stvari, sve sam našao.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Ja npr. na Deezer-u nalazim stvari koje ne postoje ni na YT, i to mi je fascinantno. Doduse, nekad je i obrnuto, ali to je mozda 5%.
Na Deezer-u sam nasao pesmu Branka Piromanka, omiljenu pesmu mog caleta, koju sam cisto iz znatizelje potrazio. Na Spotify je, razume se, nema :d
Verujem da ce neko od provajdera da ubaci Spotify uskoro.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni jako nervira flow, očajno radi, manje više samo vrti keširane pesme...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
provereno najbolje resenje za free stream deezer flaca je freezer aplikacija za windows! moguce je i preuzimanja muzike na hard.
FREE
ako ne nadjete aktuelnu verziju cimnite na pm
 

Prilozi

  • Bez naslova.jpg
    Bez naslova.jpg
    287.6 KB · Pregleda: 96
Nisam siguran da li je to do Deezer-a ili do mene. Slušam preko bluetooth-a, ali na slušne aparate, ne na slušalice.
Pri reprodukciji nekog albuma pri prelasku na sledeću pesmu kao da radi ponovnu konekciju na bluetooth, tj. čuje se bip. I tako uvek i prilično iritira.
Nije neka katastrofa, traje možda sekund.
Imam i onu Stingray aplikaciju i tu je normalan prelaz na sledeću pesmu, nikakvo ponovno konektovanje. Spotify nisam isprobao.
Ima li neko tih problema sa bluetooth slušalicama ili nešto do moje aparature?
 
Ako neko zeli da uleti u kombinaciju za Deezer Family, ima trenutno 2 mesta odnosno 2 naloga, deli se na ravne casti. Neka mi se javi u inbox onaj ko je zainteresovan.
 
Imam nalog odavno. Kao Telenor premium korisnik. Prvi log in je bio preko facebook naloga, gde je automatski generisan neki mejl by facebook. Dakle nemam pristup tom mejlu i zamena mejl adrese nije moguca. Pisao sam Telenoru, uputili su me na standardnu proceduru zamene mejla, iako sam u startu rekao u cemu je problem. Potom je Deezer support rekao da nalog nije vidljiv kao Telenor korisnik. Neka ideja kako resiti ovo?
 
Jel’ može telenor da ti generiše novi kod pa da se registruješ kao novi user?
 
Sasvim sigurno, ali ukoliko ti ne radi account prakticno si ih već izgubio.
 
jel’ možeš da se uloguješ na sajt na pc-u i tamo promenis mejl?
 
Nazad
Vrh Dno