Šta je novo?

iPhone 12

pravim nalepnice po zelji pa sam trazio za moj mi 10t pro i vidim da kosta 10e a za ip 12 i vise. tako da svi koji imaju ip 12/pro neka se jave na pp da dobiju primerak u nekoliko vrsta folija da se uradi test da li da se ide na auto folije ili cast zbog debljine
 
premium skinovi uradjeni. Premium (auto folija) se najlakse lepi, moze da se skida lako ukoliko ste pogresili, posle postavke ce morati malo da se utrlja i ugreje fenom. ima kanale za izlaz vazduha tako da ne ostaju mehurici. Dve verzije sa i bez logoa. crvena sjaj i tamna teget/siva mat metalik(ima sljokice). modeli za za 12 dolaze bez dela koji ide na kameru jer jos uvek radim na dimenzijama dok 12 pro dolazi kompletan. Uskoro i ostale verzije i slike.

IMG-20201122-165954.jpg


IMG-20201122-165755.jpg


IMG-20201122-170239.jpg
 
Ovo mts vise nema 12 pro? Ne vidim ga vise na sajtu, samo 12 mini i 12 pro max.
 
Ja sam za moj redmi note 8 pro napravio slicnan skin, od carbon auto folije...posle napravio i za laptop i mnogo bolje, nego fabricki... :)
 
Stigao nekom pre-order iz Telenora, 12 Pro ? Ja sam 4. porucio, 6. poceli da salju, jos nista od informacija. Dobijam template odgovor svaki put, da ce biti uskoro.
 
Ma naravno. Inače kad setas napolju, setas po glatkom čeliku i glatkom betonu.
Ovaj tel, kao i svaki drugi, puca na prvu čim padne na neravninu, kamenčić, i sl., a nažalost, kada ga ispustite napolju, u 99% slučaja ste na takvom terenu. Neravan beton, hrapav pod i td.

Ovo su lepi testovi za reklamu, ali u realnosti bez case-a ce ga nositi samo onaj ko od plate može da kupi bar 10 komada i onaj koji ne ceni teško zarađen novac. Čak i Novak nosi svoj iphone u case-u.

Ovo mi nikad nije bilo jasno, kad vidim ti ljudi nose telefone u case-ovima [emoji848]
 
Bio u iStyle da vidim 12 Mini i potvrdio da je to ta velicina za moju saku.Mozda izgleda da mi je veca saka ali verujte nije. Plava mi se jos vise dopala uzivo. Crvena kao sto napisah ranije vise vuce na narandzastu nijansu. Bez obzira sto je mali ivice naravno ostre ali se moze drzati normalno(nema sanse da bih mogao 12/12Pro da drzim opusteno). Nekako imam osecaj da mi se 8. vise lepila za ruku nego 12 Mini. Dopada mi se i sto onih evropskih oznaka za reciklazu nema na ledjima ispod znaka jabuke vec sa strane i neprimetne su(naravno ravna strana pa su tu pisali).
IMG_2715.JPGIMG_2716.JPG

Ako ga kupim (mada ne skoro) bice neki case ali providan. :)
 
Poslednja izmena:
Stigao nekom pre-order iz Telenora, 12 Pro ? Ja sam 4. porucio, 6. poceli da salju, jos nista od informacija. Dobijam template odgovor svaki put, da ce biti uskoro.

Meni je stigao prošlog ponedeljka, u Telenor je stigao u petak 13.11.
 
svi koji su se javili da testiraju skinove danas se salju.
Uradjeni su svi u premium foliju. (crveni je kpmf, tamni je isee2 a fluo oracal folija)
Ip12 dolaze kao na slici bez kamere za sada
Ip12pro dolaze sa.
svako ce dobiti :
-crveni sa i bez logoa + okvir
-teget/siva sa i bez logoa + okvir
-fluo bela sa i bez logoa
-fluo narandzasta sa i bez logoa.
sto se tice postavke mozete slobodno da odlepite sve i da pipate lepak prstima nista ne smeta. telefon samo pre postavke odmastiti alkoholom. kada postavite foliju fenom zagrejati i utrljati da se aktivira lepak jer je auto folija premium kvaliteta. Ima kanale za vazduh tako da ne ostaju mehurici i sve dok ne zagrejete mozete da skidate ako zalepite pogrešno. Za fluo boje je isto premium klasa ali nema kanale za vazduh tako da je moguce da ce u pocetku ostati poneki mehuric, manji ce se povuci od sunca a ako ostane neki veci slobodno bocnite nece se videti i nju malo zagrejte(imam na mom fluo boju sve se povuce ako ostane)

IMG-20201123-085901.jpg
 
Nemam ip12 ali svaka čast na ovome. Nadam se da ću kupiti mini kasnije.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
svi koji su se javili da testiraju skinove danas se salju.
Uradjeni su svi u premium foliju. (crveni je kpmf, tamni je isee2 a fluo oracal folija)
Ip12 dolaze kao na slici bez kamere za sada
Ip12pro dolaze sa.
svako ce dobiti :
-crveni sa i bez logoa + okvir
-teget/siva sa i bez logoa + okvir
-fluo bela sa i bez logoa
-fluo narandzasta sa i bez logoa.
sto se tice postavke mozete slobodno da odlepite sve i da pipate lepak prstima nista ne smeta. telefon samo pre postavke odmastiti alkoholom. kada postavite foliju fenom zagrejati i utrljati da se aktivira lepak jer je auto folija premium kvaliteta. Ima kanale za vazduh tako da ne ostaju mehurici i sve dok ne zagrejete mozete da skidate ako zalepite pogrešno. Za fluo boje je isto premium klasa ali nema kanale za vazduh tako da je moguce da ce u pocetku ostati poneki mehuric, manji ce se povuci od sunca a ako ostane neki veci slobodno bocnite nece se videti i nju malo zagrejte(imam na mom fluo boju sve se povuce ako ostane)

Domaći dbrand u nastajanju! Samo napred.
 
Poslednja izmena:
mene su malopre zvali da je mini upakovan i da cu ga dobiti do kraja nedelje. mts


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kolega pre par dana dobio iz nemacke 12 pro pacific blue pa sam ga danas malo procackao. Prelepo izgleda telefon, kamera je brutalna. Malo veci nego sto meni odgovara, ali mi ne sece ruku, mislim da bih se navikao posle par dana jer sam isto tako mislio za X kada sam prelazio sa 8ice.

I dalje sam u dilemi da li preci sa X na 12, al svakako cu morati i mini da probam pre nego sto odlucim. Kapiram da su kamera i baterija na mini bolji nego na X
 
gde da jurim neke kvalitetnije maske kod nas ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko sam ja primetio nema, a originalni su bas preskupi. 10.000 za cover stvarno nema smisla.
 
Ispade 12pro i 12pro Max da je daleko najpovoljnije bilo preko mt:s.

Verovatno je nestastica pa cekaju da popune zalihe. Ili im se ne isplati dalje da prodaju.
 
gde da jurim neke kvalitetnije maske kod nas ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam se ubio tražeći. Najbolje što sam našao je silikon najsličniji originalu, ali ga prodaju za 2000 samo zato sto je za 12icu.
Sad čekam da mi stigne sa alija ovakva Aliexpress.jpg, koristio sam je na Xs-u i dobro štiti, a ne izmeni mnogo izgled telefona.
 
12 Pro Max stigao preko mts-a :)
493a4e75745b6fb2703e96f0b07734a8.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Zakljucan na mts?
 
Legendo, pa najbolje da ne znam googlati i naci sta mi treba. Posto kod nas jos nije stigao 12 pm kod operatera da uporedim uzivo sa 11 pm, pitao sam momka da uslika to je par minuta vremena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rezervisao putem sajta prvi dan, juce ujutru mi putem maila potvrdili da je telefon stigao u da posaljem zahtev za realizaciju, posto je pravni korisnik u pitanju, i jutros je stigao. Brzi su. Nisam ga jos ukljucio zbog posla, ali planiram veceras da stavim karticu.
Trenutno sam na Note 10+

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Rezervisao putem sajta prvi dan, juce ujutru mi putem maila potvrdili da je telefon stigao u da posaljem zahtev za realizaciju, posto je pravni korisnik u pitanju, i jutros je stigao. Brzi su. Nisam ga jos ukljucio zbog posla, ali planiram veceras da stavim karticu.
Trenutno sam na Note 10+

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

da, i ja sam poslovni korisnik, danas sam uspeo da stupim u kontakt sa zastupnikom. izgleda da je na bolovanju ili nesto slicno, ne radi zadnjih par dana pa cu morati do poslovnice ili sacekati da prodje izolacija :) hvala na odgovoru, process me je interesovao.
 
Razmišljam da uzmem 11 ili 12 (običan, ne pro) i vidim da 12 ima OLED ekran - da li treba da me brine potencijalni burn-in? Odavno sam imao neki Note sa AMOLED ekranom, sećam se da je burn-in posle godinu dana bio katastrofa...
 
Nemoj 12 za sada uzimati. Lutrija sa displejom. Bolje 12 pro ili idi na obicnu 11 (ako ti ne smeta sto je lcd i 720p).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno