Šta je novo?

Motorola Srbija na Forumu

Motorola Miloš

Zvanični perdstavnik
Vendor
Učlanjen(a)
31.03.2020
Poruke
12
Poena
35
Zdravo Bench Forumaši,

Dobro došli na Motorola support podforum!

Očekujte predstavljanje i diskusije o novim uređajima kao i stalnu podršku članova našeg tima u vezi bilo kakve dileme ili problema u vezi vaših Motorola telefona.
Interesuje nas da čujemo kakva su vaša iskustva sa Motorola telefonima.
Kakve naše uređaje bi voleli da vidite do kraja 2020. i šta je to, po vašem mišljenju, što izdvaja Motorola telefone od konkurencije?

Pozdrav,

Miloš Popović
Marketing menadžer
Motorola Srbija
 
Pozdrav !
Zašto je Moto One Zoom povučena iz ponude kod operatera ?
I kada je moguće očekivati Moto G8 power i Moto Edge u ponudi kod operatera (Telenor, Vip)
 
Zbog situacije u kojoj se nalazimo, svi modeli dolaze sa malo zakašnjenja.Motorola One Zoom ima u MTS ponudi, a Moto G8 serija stiže uskoro.
Motorola će 22.04. predstaviti svoj premijum telefon i posle toga će biti više zvaničnih informacija o specifikacijama i vremenu dolaska u Evropu.
Od sutra se Motorola Razr može kupiti u Srbiji.

Sent from my motorola one hyper using Tapatalk
 
Generalno vec dugi niz godina ste imali dobre modele i videlo se da radite na promociji na nasem trzistu(na primer kada je benchmark radio scratch test Motorola Z2 Force), ali na zalost ta promocija nije bila ispracena ponudom na trzistu. Ukoliko se ne varam Z2 Force nije dosao kod nas zvanicno, a ponuda Moto Mods-a je bila nepostojeca van pack in varijanti uz telefon kod operatera. Za Moto Z3 ne znam da li je dosao na trziste, ali isto tako mi se cini da Moto Z4 nije bilo. Ja sam prosle godine inace jako bio zainteresovan da uzmem jedan od ta 3 telefona zajedno sa Wireless charging moto mod sa floral dezenom, ali ih prosto nisam mogao naci na nasem trzistu. Samo originalni Moto Z je bio i dalje u telenor ponudi i cak sam i njega bio spreman da uzmem ako bi nasao Wireless charging floral moto mod, ali nisam bio uspeo. Cak sam i slao upit Motorola supportu mail-om o mogucoj nabavci iz inostranstva i na to dobio samo poruku sa sledecim linkom i uputom da ukoliko tu ne mogu pronaci da mi ne mogu pomoci.
 
Kada možemo očekivati u prodaji kod nas (radnje,operateri) telefone serije G8, G8 Lite power, G8 power, G8 plus ?
 
Pozdrav,

Modeli iz G8 serije, u prodaji će se naći u toku sledeće nedelje.

Operateri:
Mts: Motorola G8, Motorola G8 Power
Vip: Motorola G8
Retail: Motorola G8, Motorola G8 Power

Model Motorola G8 Power Lite stićiće nešto kasnije.

Želim takođe da vas obavestim da spremamo vanredno dobru ponodu za model Motorola G8 Power (MTS) i za model Motorola G8 (Vip).

O pomenutoj ponudi i ostalim detaljima i informacijama obavestićemo vas tokom naredne nedelje.



Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Zanima me sta ce biti vanredno u MTS ponudi, taman sam razamisljao sta uzeti za starijeg clana porodice(mislili smo ranije G7power zbog baterije).
Taman smo mislili da kupovinu obavimo za 10-tak dana, ako bude neka zanimljiva akcija onda moze odluka da padne za motorolu G8 power.
Pisite cim bude informacija zvanicna
 
Strpite se još neko vreme, sigurni smo da ćete biti zadovoljni akcijom koja sledi.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
zanima me kakav je audio kvalitet preko 3.5, kad se stave sluske, za modele G8 i G8 power u poredjenju sa G8 plus. pitam jer mi je to primarna stvar, a na netu sam video test samo za G8 plus (gsmarena). hvala unapred
 
zanima me kakav je audio kvalitet preko 3.5, kad se stave sluske, za modele G8 i G8 power u poredjenju sa G8 plus. pitam jer mi je to primarna stvar, a na netu sam video test samo za G8 plus (gsmarena). hvala unapred

Čim nam budu stigla sva tri modela, probaćemo sa istim slušalicama i preneti naše utiske.

Motorola G8 plus dolazi sa stereo zvučnicima i verujem da će i audio izlaz na slušalicama biti bolji u odnosu na ostale modele iz Motorola G8 porodice.
 
Telenor ništa? Generalno su dobri telefoni za službene.

Sent from my Galaxy Note10+
 
Hoće li biti kod nas u ponudi (radnje, operateri) G8 plus model ?
 
Model Motorola G8 plus neće biti dostupan na našem tržištu.
 
Kada cete moci da date vise informacija o najavljenim akcijama?
 
Akcija kreće uskoro, pitanje je dana[emoji6].Sve zavisi od logistike posto će ovo biti bundle kakav još nije viđen u Srbiji.......

Sent from my motorola one hyper using Tapatalk
 
Zašto G8 nosioc serije nema Full HD displej ?!?!
Malo bez veze :-(
 
Pozdrav Simuka,

Lansiranjem G8 serije, pokušali smo da svojim korsnicima pružimo raznovrsnost u izboru kupovine mobilnog telefona.

Motorola G8 Power je model koji poseduje Full HD+ display tako da će možda on biti pravi izbor za vas.
 
Pozdrav Simuka,

Lansiranjem G8 serije, pokušali smo da svojim korsnicima pružimo raznovrsnost u izboru kupovine mobilnog telefona.

Motorola G8 Power je model koji poseduje Full HD+ display tako da će možda on biti pravi izbor za vas.

Još jedna primedba, sugestija..dobronamerna naravni, her mi se Motorola baš sviđa. Telefoni su veoma teški i "debeli" u tome vode ubedljivo. Ne znam zbog čega je to tako, zašto nije moguće napraviti kompromis i da telefon bude malko veći, za nijansu ali da bude "tanji" ??
Ipak bih uzeo pre G8 neko G8 power, baš zbog te debljine..
 
Pozdrav Simuka,

Lansiranjem G8 serije, pokušali smo da svojim korsnicima pružimo raznovrsnost u izboru kupovine mobilnog telefona.

Motorola G8 Power je model koji poseduje Full HD+ display tako da će možda on biti pravi izbor za vas.

Sve je to OK, meni kao korisniku G5 plus modela skoro tri godine je neshvatljivo da ne ubacujete u ponudu jedini model koji ima NFC, ako sam dobro shvatio prema specifikacijama (negde je bilo, negde nije, u G6 i G7 serijama).
 
U svakoj G seriji Motorola mobilnih telefona, nalazili su se modeli koji su posedovali NFC modul i oni koji nisu.

Svakako, imali smo u ponudi modele sa ovom opcijom, a to su:

Motorola G6
Motorola G6 plus
Motorola G7
Motorola G7 plus
 
Da li neko zna gde u Beogradu najbrže mogu da zamenim audio džek na g5 mobilnom? Negde posebno ili to rade svi servisi?
 
Pro Mobi je ovlašćeni servis i mislim da je najbolje da njih kontaktiraš prvo.

Sent from my motorola one hyper using Tapatalk
 
Još jedna primedba, sugestija..dobronamerna naravni, her mi se Motorola baš sviđa. Telefoni su veoma teški i "debeli" u tome vode ubedljivo. Ne znam zbog čega je to tako, zašto nije moguće napraviti kompromis i da telefon bude malko veći, za nijansu ali da bude "tanji" ??
Ipak bih uzeo pre G8 neko G8 power, baš zbog te debljine..

Moram da odgovorim na ovo, Z2 play bez zadnje maske je i dalje ubedljivo najtanji telefon na trzistu (odnos veličina ekrana/debljina). Voleo bih da Motorola nastavi sa Play serijom koja je bila fantasticna.
 
Najavili ste Edge modele krajem maja, pa mi recite samo: kada je kraj maja kod vas? :D
 
Razlog za kašnjenje je veliki haos u avionskom transportu koji još uvek traje.Očekujemo da se nadju u prodaji izmedju 10-og i 15-og juna.

Sent from my motorola one hyper using Tapatalk
 
Kada možemo očekivati Motorola One Fusion+ telefon kod nas ?
Naravno ako je planiran za naše tržište..
 
Uredjaj se ocekuje kod nas krajem juna po maloprodajnoj ceni od 37.990 dinara.

Sent from my motorola one hyper using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno